Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.635
Cevap
31
Favori
127.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myortvyje

oyunu nasıl temin edebilriim

Bende key var 1 tane 50 liraya satıyorum istersen hemen senin olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denuedo kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaş bolda hep oyun içinde pvp'de tanıştıklarım almanı da var rusuda var uğraşamam onlarla şimdi

Buradan duyurayım bari akşama Crew vs Crew için 3 tane Türkçe konuşabilen babayiğit aranıyor, kriterler bu kadar, saygılar

• Arkadaş eleminasyonlarıda farklı bir boyut kazandı , mevzu artık türkçe konuşabilene döndü :)

Nefes alsın yeter aga
  • Bizi bu hallere düşürenler utansın 1 kişilik yer açamadılar

• The Crew (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodPan -- 15 Ocak 2015; 13:11:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Bizi bu hallere düşürenler utansın 1 kişilik yer açamadılar

Valla bizim takım şuan 4+3 yabancı sınırına ulaştı yoksa Misal dün bir arkadaşın elektirik gitti hemen oyuncu değişikliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeMaNMeliH -- 15 Ocak 2015; 14:25:28 >
  • Oyunu almaya niyetlendim ama ps4'emi yoksa Pc ye mi alsam karar veremedim. Server olarakta ikiside farklı sanırım. Pc de hile hurda olurmu bu oyunda arkadaşlar?
    Pc ye alırsam, hesaplı cd key satan biyer önenrirmisiniz?
  • Her kulvarda variz @FreeMaNMeliH

Yabancilarla keyifli olmaz zaten yav turk bulmaya bak sen @busterr

• Neyse artık hayırlısı
  • beyler benim bir sorunum var the crew gold editon aldım kurdum oynuyorum çok güzel ama ultra fxaa da veya msx4 müdür nedir onda bile kasma oluyor bilgisayarmın özellikleri i7 4770 k 3.50 ghz turbo ile 3.90 oluyor 16 gb ram var 250 gb ssd 1tb de harici takılı şuanda ekran kartım ise gtx 750 ti diğer giç bir oyunda kasma yaşamıyorum yani son çıkan her oyunda nerdeyse son ayar rahat kasmasız oynayabiliyorum ama the crew de herşey ultra ama şu doku ayarı kısmını fxaa dan sonrası kasıor hatta fxaa da bile yırtılma oluyor bazen işletim sistemim win 7 64 bit yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redClif -- 15 Ocak 2015; 17:06:12 >
  • 4vs4 için rakip takım aranıyor dostlar, var mı 4 kişi yarışıcak ?
  • elimde 1 adet uplay key mevcut. oyunu almak isteyen arkadaşlar varsa özelden iletişime geçsinler
  • Uplay ID: IRiasGremoryI

ekleyin kapışalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: redClif

beyler benim bir sorunum var the crew gold editon aldım kurdum oynuyorum çok güzel ama ultra fxaa da veya msx4 müdür nedir onda bile kasma oluyor bilgisayarmın özellikleri i7 4770 k 3.50 ghz turbo ile 3.90 oluyor 16 gb ram var 250 gb ssd 1tb de harici takılı şuanda ekran kartım ise gtx 750 ti diğer giç bir oyunda kasma yaşamıyorum yani son çıkan her oyunda nerdeyse son ayar rahat kasmasız oynayabiliyorum ama the crew de herşey ultra ama şu doku ayarı kısmını fxaa dan sonrası kasıor hatta fxaa da bile yırtılma oluyor bazen işletim sistemim win 7 64 bit yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkür ederim.

İ7 4790K işlemci ve Gtx970 ile bile herşey fullde ,1080p de 55-60fps ortalama alıyorum.zaten oyunda 60fps kilidi mevcut.
    gtx750 ti ile kasması normal hocam.
    Sizin sisteminizde sorun yok yani rahat olun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ewarrr kullanıcısına yanıt
    +1. Bende de fxaa yukseltince ani dusus oluyor fps'de. Sistemle ilgili bir sorun degil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu araçlar arasında fazla güç farkı varmı ? Yoksa biri hızlanma,diğeri yol tutuşu ile birbirlerini dengeliyormu ? Oyunun en güçlüsü dediğiniz araba varmı ? İlla en yüksek fiyatlı araçlarımı kullanmamız lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanGold

Bu araçlar arasında fazla güç farkı varmı ? Yoksa biri hızlanma,diğeri yol tutuşu ile birbirlerini dengeliyormu ? Oyunun en güçlüsü dediğiniz araba varmı ? İlla en yüksek fiyatlı araçlarımı kullanmamız lazım ?

En güçlü araba diye birşey kesinlikle yok. Aracınızın levelına bağlı olarak her aracın yol tutuşu sürüş kontrolü farklı. Şahsen ben 200 bin lik BMW m5 ile 1.000.000 dolarlık LaFerrari'yi rafa kaldırabiliyorum Oyunun en sevdigim yanlarından biri en pahalı araç en iyi araç diye birşeyin kesinlikle olmaması.
  • Denuedo kullanıcısına yanıt
    Eyw iyi oldu bu
  • Eklemek isteyenler ekleyebilirler. 'FinalKenpachi'
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.