Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.635
Cevap
31
Favori
127.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    korsan oynanmaz büyük ihtimal oyun %100 online olduğu için. oyun içi ödemede artık sıradan olmaya başladı her oyunda. ilk önce oyun sonra dlc sonra kozmetik dlc sonrada mikro ödemeler. bi oyunun içine etmenin aşamaları bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

korsan oynanmaz büyük ihtimal oyun %100 online olduğu için. oyun içi ödemede artık sıradan olmaya başladı her oyunda. ilk önce oyun sonra dlc sonra kozmetik dlc sonrada mikro ödemeler. bi oyunun içine etmenin aşamaları bunlar

Korsanı olur. Ben PAYDAY 2'deki modlamayı görünce korsan işi çok değişmiş dedim. LAN Game desteği olmayan oyuna LAN Game desteği eklemişler. Oyunu Online oynamak için Steam'den satın almanız ve Steam hesabınız olması gerekiyor ama adamlar onu bile yapmışlar. Online'da oynanabiliyor korsanla. Guest34636 gibi bir isim veriyor ve satın alan kişilerle Online oynuyorsunuz. Adamlar bunu yapmış The Crew'u da kolaylıkla korsan yaparlar.

Neyse konu biraz sapmaya başladı, hep beraber oyunu bekleyip göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pc icin gelecekmi

• Bakalım e3 de ne özellikleri gösterilicek ve çıkış tarihide belli olur artık heralde eylül ekim gibi tarihi gibi çıkabilir çünki ps4 e drive club ekimde project car felan da osıralarda çıkıyor eylülde çıkması en mantıklısı gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 8 Haziran 2014; 16:04:02 >
  • beta açılmış ubi çöktü şu an ama oyunda kasımda çıkıyor

http://thecrew-game.ubi.com/portal/en-US/beta/index.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 10 Haziran 2014; 1:46:12 >
  • oyun'un çıkış tarihi 11 kasım
  • Oyun sadece Uplay üstünden mi oynancak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 10 Haziran 2014; 2:10:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Oyun sadece Uplay üstünden mi oynancak acaba?

ubisoft oyunu olduğu için öyle olması laızm
  • login olunmuyor betaya

edit:düzelttiler, 23 temmuzda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 10 Haziran 2014; 3:48:46 >
  • Oyun kutuda çıkarsa UPlay'e gerek kalmaz diye tahmin ediyorum. Diğer oyunlarda kutulu aldığınızda Steam, Origin felan uğraşmadan Online oynanıyor.
  • Teşekkürler arkadaşlar bakalım betasına katılalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 10 Haziran 2014; 13:16:07 >
  • Core. kullanıcısına yanıt
    Ubisoft oyunlarında kutulu-dijital fark etmiyor illa Uplay'e kayıt edip onun üzerinden oynamanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Ubisoft oyunlarında kutulu-dijital fark etmiyor illa Uplay'e kayıt edip onun üzerinden oynamanız lazım.

Ben dijital oyun almayı sevmiyorum ve üyelik açıp oyunu onun üstüne kaydetmek istemiyorum. Adamlar iyice saçmalamış. Bu işten büyük ihtimalle para kazanıyorlar. Zaten hem oyuna para verip hem de oyun için bazı şeylere para vermek saçmalık. Ubisoft kendini aşmış. Oyun dünyasında yeni bir çağ açtılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

login olunmuyor betaya

edit:düzelttiler, 23 temmuzda

kapalı beta 23 temmuz'da mı? eğer öyleyse daha çok varmış ya
  • Kapalı beta paralı mı
  • Oyunun boyutu acaba ne kadar olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Core.

quote:

Ben dijital oyun almayı sevmiyorum ve üyelik açıp oyunu onun üstüne kaydetmek istemiyorum. Adamlar iyice saçmalamış. Bu işten büyük ihtimalle para kazanıyorlar. Zaten hem oyuna para verip hem de oyun için bazı şeylere para vermek saçmalık. Ubisoft kendini aşmış. Oyun dünyasında yeni bir çağ açtılar.

Oyun dünyasının en rezil şirketi ubi, activision ve eadır. Çünkü bize downgrade ve parayla aldığımız oyunun içine sanki free to play oyun oynarcasına para istedikleri için.

• quote:

Orijinalden alıntı: sfgsfgsfg

quote:

quote:

Oyun dünyasının en rezil şirketi ubi, activision ve eadır. Çünkü bize downgrade ve parayla aldığımız oyunun içine sanki free to play oyun oynarcasına para istedikleri için.

EA Games en azından DLC yapıp oyunculara avantaj sağlamıyor ama Ubisoft bu oyunda oyunculara avantaj sağlayacak şeyleri parayla satmayı düşünüyor. Oyun dünyasında yeni bir çağ açtılar. Bu oyun korsanı hak ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Core. -- 29 Ağustos 2014; 22:21:28 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sfgsfgsfg

quote:

quote:

EA Games en azından DLC yapıp oyunculara avantaj sağlamıyor ama Ubisoft bu oyunda oyunculara avantaj sağlayacak şeyleri parayla satmayı düşünüyor. Oyun dünyasında yeni bir çağ açtılar. Bu oyun korsanı hak ediyor.

Aynen hocam benim için sıralama şöyledir zaten
    1.Ubisoft
    2.Activison
    3.EA

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.