Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.636
Cevap
31
Favori
127.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Core.

quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Kesin çıkış tarihi ne zaman?

Kesin değil ama tahmini çıkış süresi; 2014'ün ilk çeyreği.

Bu açıklamaya göre en geç nisanda çıkmalı.

Çok teşekkürler hocam
  • Merakla bekliyorum bu oyunu.TDU 2'nin devamı gibi bir şey olacak.
  • Ben de, merakla, heyecanla bekliyorum The Crew'u. TDU 2 gibi, Free Roam-Open World Racing oyunlara bayılıyorum. Özgürlük gibisi yok. Pist'li yarış oyunlarından gına geldi artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invictusx

http://www.merlininkazani.com/--71640p1.html

EA Games'e paragöz diyorduk. Ubisoft kendini aştı. Bir oyuna €100 verilir mi ? Korsana karşıyım ama fiyatlar aşağı inene kadar korsan oynayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Core. -- 3 Mart 2014; 10:04:25 >
  • Böyle şeyler nasıl haber oluyor anlamıyorum. Placeholder denen birşey var gerçekten 100 eurodan çıkacağını mı sanıyorsunuz? Çok olur öyle fiyat girdileri satıcıdan kaynaklı sonradan düzeltiyorlar.
  • pc fiyatı normal bence pc platformunu kullandıgım için alacagım
  • Tam aradığım oyunda çok pahalı olcak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma sapan haber yapıyorlar millet sırf tıklasın diye.Oyun bu fiyattan satılmaz.En fazla 59 dolar.
  • Çıksa da oynasak bir an önce bence EA'ya kapak niteliğinde bir oyun olacak şu nfs fiyaskolarından sonra.
  • Bir yıldan fazla süredir bekliyorum bu oyunu, World of Speed ve bu oyun için herşeyim hazır artık hangisi önce çıkarsa o nasibini alacak. Fiyatı 100€ olursa imkanı yok almam. World of Speed'i tercih ederim.
  • Beybifeys kullanıcısına yanıt
    Valla artık EA'dan tiksinir oldum nfs serisini eline yüzüne bulaştırdı yeterince. Artık devir Ubisoft devridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36Boys

Valla artık EA'dan tiksinir oldum nfs serisini eline yüzüne bulaştırdı yeterince. Artık devir Ubisoft devridir.

World of Speed oyununu slightly mad studios yapıyor ki bence başarılı bir yapımcı ekibi kendileri ayrıca aynı zamanda çok uzun süredir beklenen Project Cars oyununun da yapımcılarıdır. Tabi bu demek değildir ki çıkacak yapım başyapıt niteliği taşıyacak, kesin birşey söylemek henüz erken ama EA'den tiksinmek benzer bir yapıma 100€ vermeyi gerektiriyorsa ben vermem kimse kusura bakmasın verene de engel olmayayım

• Bence doğruluğu yok eğer 100€ olursa Ubisoft kendi ayağına sıkmış olur.
  • pc için uygun bence
  • Bir PC oyunu 60 dolardan fazla olmamalı.
  • Nisan ayına giriyoruz hayırlısı artık.
  • çıkmayacak herhalde lanet oyun
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.