Şimdi Ara

En Utandığınız Anlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
374
Favori
183.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-) hani sabah yataktan kalkınca saçlar özellike sağ ve sol arka taraftaki saçlar kalkar ya ben de insinler diye tarağı saçıma geçirdim hani kahvaltı filan yapana kadar düzelir filan düşünmüştüm o gün işede geç kalmıştım o aceleyle çıkmışım. haliyle tarak kafamda kalmış o vaziyette çarşıya kadar gittim insanlar gülüp gülüp neye gülüyorlar fermuar mı açık filan düşünürken bir vitrin camına bakmamla kafamdaki tarağı almam bir oldu, o gün öyle utanmıştım ki hayatımın en utanç anıdır.
    2-) ilki kadar olmasada eller cepte yolda yürürken ne yağmur ve kar varken bir kaygan yere basıp sırt üstü düşmem çarşının ortasında
    3-) küçükken istanbul sokaklarında top oynarken kaldırımda yürüyen adamın tam suratına vurduğum topun gelmesiydi. en gülünç tarafıda, top çamurluydu adamın tam suratına gelince adamın suratı sim siyah olmuştu, haliyle adam kovalamaya başladı hatırlamıyorsam arkama bakmadan baya koşmuştum zaten korkudan mahalleyede 1 saat sonra filan geri dönmüştüm şimdi bile aklıma geldikçe gülüyorum.
    4-) sene 1995 12 yaşlarındayım cam kapılar o zaman daha yeni yeni var. mağazaya girerken cam kapı açıktı, çıkarken söylemek bile istemiyorum allahtan kapıya bişey olmamıştı
    valla böyle işte herkesin başına büyük küçük sakarlıklar mutlaka gelmiştir. benim hatırlayabildiğim şimdilik bunlar

• ya bak aklıma geldi şimdi. bigün halk otobüsüne binmiştim sabah. anlayacağınız tıklım tıklım. trafikte var öldüm sıkıntıdan şööle bi elimi cebime atıyım dedim tuzlu fıstık çıktı, bende akşamdan falan kalmıştır dedim bi güzel yedim tabi otobüste. sonra indim tekrar elimi cebime attım yok fıstık mıstık daha da vardı sanıyodum. sonra aklıma geldi sanırım o sıkışıklıkta elimi yanımdaki adamın cebine sokmuşum. ulan adamda habire bana bakıyodum. allahtan yakalanmadım walla. hatırlıyorumda ne gülmüştüm.
    bende bir kere küçüken bakkala ekmekle süt mü ne almaya inmiştim tam hatırlamıyacam. annem inerken şu çöpüde at demişti. bende atmayı unutup çöple bakkala gittim tabi. ama eve geldiğimde bi baktım çöpü getirmişim. anlıyacağınız çöp diye ekmekle sütü getirmişim. sütle ekmeğide çöpe atmıştım. AMA şunu hiç unutmam annem öyle bir terlik fırlattıkı güdümlüydü mübarek
    7. sınıfa giderken boxer giymıyordum beyaz kilot giyiyordum.O zamanlar haftada 1 kere banyo yapıyordum genelde beyaz kilot banyo yapana kadar ön taraf sarı arka taraf kara oluyordu.Babamda bunu görünce kirli sepetinde bana hap kızıyordu bu yaşa geldin bu ne böye kıcını silmıyon mu dıyordu.Ben fazla ciddiye almıyordum bi gün gene banyoya gırdım donumu kirli sepetine atdım babam gördü gene bunu dedi ki seni öyle bi rezil edecem ki o zaman bi daha yapmıyacaksın ben gene ciddiye almadım fazla.

Neyse ben okula gitdim pazartesi günüydü ilk ders bitdi zil çaldı babam gelmiş elindede benim don vardı hocaya gösterdi dedi bu bizim oğlanın donu siz bu çocuklara eğitim vermiyormusunuz ben anında kaçdım okuldan o hafta okula gidiyorum diye her sabah anneanneme gitmişdim pskolojım bozuldu kimseyle konuşamadım eskisi gibi içime kapandım asosyal bi insan oldum hala bu olayın izlerini taşıyorum ezikliğini hissedıyorum.

Not: şu anda yaşım 17
    liseden sınıfın güzel kızlarında birinden defterinindeki notları fotokobi çektirmek için emanet almıştım, öbür gün aykkabımı baglarken apartmanda kimsenin olmadıgını düşünerek bi ossurdum aprtmanda yankı yaptı arkamı döndüm ki ne göreyim kız defterini almaya gelmiş bana bakıyo, o nasıl kokudur ne kız yorum yaptı ne de ben ama ikimizde rezilliğin farkındayız
    Yaklasik 2 hafta once kiz arkadasimla bi avm deki sinemadan cikmisiz cikisa dogru yuruyoruz o arada da bi muhabbet vardi aramizda bende konusurken el hareketlerini cok kullanirim cikti kolumdan hararetli bir sekilde bir yandan guluyor bir yandan konusuyorum. Bi 30 saniye falan tepki gelmedi bende hic bakmiyorum elimle yokluyorum en sonunda dayanamadim " lan hatun gerizekali gibi 40 saattir kendimemi anlatiyorum bi tepki ve " ayni andanda elimle yokluyorum kolunu hafiften hala ses seda yok artik sinirlendim " canim benim madem dinlemeyeceksin niye anlattiriyorsun gerizekali misin sen " dedim kafami bir cevirdim yanimda 45 yaslarinda bir abla kis.kis guluyor durumu farkinda ben kipkirmizi oldum dedim hanimefendi kusura bakmayin falan ben orda yerin dibindeyim kadin ne desin " cok hararetli anlatiyordun bolmek istemedim " daha bi utandim. Sonra bakindim etrafima kiz arkadasim nerde diye arkadaki magazanin vitrinine bakarken buldum malum kadin milleti
    3 kez aynı yerde aynı taşa takılıp düşmüştüm hatta istanbula ilk kez gittiğim gün ordaki esnafın alay konusu olmuştummarkete gidiyordum marketin girişinin orda taş var takılıp düştüm çıkarken tekrar düştüm.sonra alıncak bişey daha varmış geridöndüm tekrar düştüm şaka gibi yaa çok utanmıştım artık
    otobüsten indiğim gibi koşarak camdan durağa daldım ve cama sinek gibi yapıştım
    camda yaklaşık 3 sn süreyle yapışık kaldıktan sonra yavaşça yere düştüm
    2 belediye otobüsü ve bir durak dolusu insanı güldürdüm ya Allah da beni güldürür artık

ha bide geçen yaz bi kıza bakmaya çalışırken bisikletle takla atmıştım
    hatta kız gelip nasılsın iyimisin filan demişti
  • 3 kez aynı yerde aynı taşa takılıp düşmüştüm hatta istanbula ilk kez gittiğim gün ordaki esnafın alay konusu olmuştummarkete gidiyordum marketin girişinin orda taş var takılıp düştüm çıkarken tekrar düştüm.sonra alıncak bişey daha varmış geridöndüm tekrar düştüm şaka gibi yaa çok utanmıştım artık
  • Ben yaklaşık 5 yaş civarındayken bütün mahalle çocukları siper olmuş ve beni sapanlarla taşlamışlardı.Utanç değil ama hayatımın en acı dolu günüydü.Kaş,burun,göz sağlam hiçbir yer kalmamıştıBir de gülüyorlardı halime ben ağlarken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Millennium -- 16 Haziran 2006; 14:38:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tunama

1-) hani sabah yataktan kalkınca saçlar özellike sağ ve sol arka taraftaki saçlar kalkar ya ben de insinler diye tarağı saçıma geçirdim hani kahvaltı filan yapana kadar düzelir filan düşünmüştüm o gün işede geç kalmıştım o aceleyle çıkmışım. haliyle tarak kafamda kalmış o vaziyette çarşıya kadar gittim insanlar gülüp gülüp neye gülüyorlar fermuar mı açık filan düşünürken bir vitrin camına bakmamla kafamdaki tarağı almam bir oldu, o gün öyle utanmıştım ki hayatımın en utanç anıdır.
    2-) ilki kadar olmasada eller cepte yolda yürürken ne yağmur ve kar varken bir kaygan yere basıp sırt üstü düşmem çarşının ortasında
    3-) küçükken istanbul sokaklarında top oynarken kaldırımda yürüyen adamın tam suratına vurduğum topun gelmesiydi. en gülünç tarafıda, top çamurluydu adamın tam suratına gelince adamın suratı sim siyah olmuştu, haliyle adam kovalamaya başladı hatırlamıyorsam arkama bakmadan baya koşmuştum zaten korkudan mahalleyede 1 saat sonra filan geri dönmüştüm şimdi bile aklıma geldikçe gülüyorum.
    4-) sene 1995 12 yaşlarındayım cam kapılar o zaman daha yeni yeni var. mağazaya girerken cam kapı açıktı, çıkarken söylemek bile istemiyorum allahtan kapıya bişey olmamıştı
    valla böyle işte herkesin başına büyük küçük sakarlıklar mutlaka gelmiştir. benim hatırlayabildiğim şimdilik bunlar

abi müthişsin yaaa. güle güle kırıldım..

• quote:

Orjinalden alıntı: s.recelar

3 kez aynı yerde aynı taşa takılıp düşmüştüm hatta istanbula ilk kez gittiğim gün ordaki esnafın alay konusu olmuştummarkete gidiyordum marketin girişinin orda taş var takılıp düştüm çıkarken tekrar düştüm.sonra alıncak bişey daha varmış geridöndüm tekrar düştüm şaka gibi yaa çok utanmıştım artık

güldürdün beni ya ALLAH ta seni güldürsün be

• otobüsten indiğim gibi koşarak camdan durağa daldım ve cama sinek gibi yapıştım
    camda yaklaşık 3 sn süreyle yapışık kaldıktan sonra yavaşça yere düştüm
    2 belediye otobüsü ve bir durak dolusu insanı güldürdüm ya Allah da beni güldürür artık

ha bide geçen yaz bi kıza bakmaya çalışırken bisikletle takla atmıştım
    hatta kız gelip nasılsın iyimisin filan demişti
  • Bundan 5 yıl önce abimle yengem olacak(oldu)kız konuşmak için buluşacaklardı.İlk olduğu için abim benimde gelmemi istedi.Giderken teyzemin oğlunu gördük ben yalnız kalmayım diye onuda taktık peşimize girdik bir pastaneye.Abimle yengem çaprazımızdaki masaya oturdular konuşuyorlar ama 2-3 saat oldu.Pastanede bi biz birde yan masada iki kişi var.İyice sıkıldık oturmaktan ben garsonun verdiği fişi uçak yaptım kendi kendime oynuyorum.Kuzen o uçak uçmaz bu gün hava bulutlu dediBen uçar o uçmaz derken ben abime doğru uçağı fırlattım.Uçak havada bir iki kez turladıktan sonra abime değilde yan masada oturan sanırım sevgiliydiler adamın omzuna çarptı.Adam döndü baktı ben kusura bakmayın diyebildim sadece ama kıpkırmızı kesildim.Adam gülümsedi önemli değil dedi neyseki ama yanındaki cadı kız oyun oynamak istiyorsan git parta oyna diyince bir delik olsa da yerin dibine girsem diye düşünmüştüm.Hayatım boyunca unutamayacağım en utanç verici olay bu olacak

• quote:

Orjinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi

Bundan 5 yıl önce abimle yengem olacak(oldu)kız konuşmak için buluşacaklardı.İlk olduğu için abim benimde gelmemi istedi.Giderken teyzemin oğlunu gördük ben yalnız kalmayım diye onuda taktık peşimize girdik bir pastaneye.Abimle yengem çaprazımızdaki masaya oturdular konuşuyorlar ama 2-3 saat oldu.Pastanede bi biz birde yan masada iki kişi var.İyice sıkıldık oturmaktan ben garsonun verdiği fişi uçak yaptım kendi kendime oynuyorum.Kuzen o uçak uçmaz bu gün hava bulutlu dediBen uçar o uçmaz derken ben abime doğru uçağı fırlattım.Uçak havada bir iki kez turladıktan sonra abime değilde yan masada oturan sanırım sevgiliydiler adamın omzuna çarptı.Adam döndü baktı ben kusura bakmayın diyebildim sadece ama kıpkırmızı kesildim.Adam gülümsedi önemli değil dedi neyseki ama yanındaki cadı kız oyun oynamak istiyorsan git parta oyna diyince bir delik olsa da yerin dibine girsem diye düşünmüştüm.Hayatım boyunca unutamayacağım en utanç verici olay bu olacak

Çok da kötü değil takma yaw

• Ben bi yere gidecektim otobüsle 40 km mesafede otobüsler kalkıyor falan tam kalkarken atladım birine yer varmı abi dedim var dedi bindim..
    40 dk yolculuk sonrası yol ayrımına geldik iki farklı yere gidiyor.. Benim yere dönmedi gidiyor bastı gdiyor kaptan "benzin alacak bi yerden heralde"
    dedim kendi kendime ama yok gidiyoz sonra dank etti yanlış otobüse binmişim hiç bozuntuya vermedim ben müsait bi yerde ineyim dedim kaptana
    orasıda tenha biyer kimsenin inmeyeceği biyer yani.. Dedim yanlış arabaya binmişim muavin kaptan öndeki sıra gülüyor bana kimseye çaktırmamaya çalışıyorum ben sonra indim adamlar camı tıklıyor şaşkınlıkla çantalarıda unutmuşum arabada millete madara olduk

• aklıma geldide küçükken babalara annelere sorulurya cinsellikle ilgili sorular benim mesela hiç aklımdan çıkmıyor " anne çıplak ( televizyonda bikinili ) kızlar görünce neden pipim büyüyor " demiştim hatırladığım kadarıyla cevap alamamıştım. "

• quote:

aklıma geldide küçükken babalara annelere sorulurya cinsellikle ilgili sorular benim mesela hiç aklımdan çıkmıyor " anne çıplak ( televizyonda bikinili ) kızlar görünce neden pipim büyüyor " demiştim hatırladığım kadarıyla cevap alamamıştım. "
  • quote:

aklıma geldide küçükken babalara annelere sorulurya cinsellikle ilgili sorular benim mesela hiç aklımdan çıkmıyor " anne çıplak ( televizyonda bikinili ) kızlar görünce neden pipim büyüyor " demiştim hatırladığım kadarıyla cevap alamamıştım. "

• bende bir kere küçüken bakkala ekmekle süt mü ne almaya inmiştim tam hatırlamıyacam. annem inerken şu çöpüde at demişti. bende atmayı unutup çöple bakkala gittim tabi. ama eve geldiğimde bi baktım çöpü getirmişim. anlıyacağınız çöp diye ekmekle sütü getirmişim. sütle ekmeğide çöpe atmıştım. AMA şunu hiç unutmam annem öyle bir terlik fırlattıkı güdümlüydü mübarek
  • quote:

Orjinalden alıntı: crematoria

bende bir kere küçüken bakkala ekmekle süt mü ne almaya inmiştim tam hatırlamıyacam. annem inerken şu çöpüde at demişti. bende atmayı unutup çöple bakkala gittim tabi. ama eve geldiğimde bi baktım çöpü getirmişim. anlıyacağınız çöp diye ekmekle sütü getirmişim. sütle ekmeğide çöpe atmıştım. AMA şunu hiç unutmam annem öyle bir terlik fırlattıkı güdümlüydü mübarek

BENDE ARKA ARKAYA 3 GÜN BOYUNCA ÇÖPÜ KOVAYLA BERABER ATMIŞTIM YA. HA BİDE BNMDE OLUYO BAKKALE FALAN GİTTİİM.ARTIK BAKKAL ALIŞTI SAYILIR

• ya bak aklıma geldi şimdi. bigün halk otobüsüne binmiştim sabah. anlayacağınız tıklım tıklım. trafikte var öldüm sıkıntıdan şööle bi elimi cebime atıyım dedim tuzlu fıstık çıktı, bende akşamdan falan kalmıştır dedim bi güzel yedim tabi otobüste. sonra indim tekrar elimi cebime attım yok fıstık mıstık daha da vardı sanıyodum. sonra aklıma geldi sanırım o sıkışıklıkta elimi yanımdaki adamın cebine sokmuşum. ulan adamda habire bana bakıyodum. allahtan yakalanmadım walla. hatırlıyorumda ne gülmüştüm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: crematoria

ya bak aklıma geldi şimdi. bigün halk otobüsüne binmiştim sabah. anlayacağınız tıklım tıklım. trafikte var öldüm sıkıntıdan şööle bi elimi cebime atıyım dedim tuzlu fıstık çıktı, bende akşamdan falan kalmıştır dedim bi güzel yedim tabi otobüste. sonra indim tekrar elimi cebime attım yok fıstık mıstık daha da vardı sanıyodum. sonra aklıma geldi sanırım o sıkışıklıkta elimi yanımdaki adamın cebine sokmuşum. ulan adamda habire bana bakıyodum. allahtan yakalanmadım walla. hatırlıyorumda ne gülmüştüm.

yuhhhh

bende bi keresinde sabah acele ile okula yetişicem annem çöp verdi geçerken karşıya at dedi bende acele ile minibüse çöple binmiştim millet bana acaip acaip bakıodu çok utanmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snaqe -- 17 Haziran 2006; 11:12:42 >

• Pileysiteyşın oynuyoduk arkadaşla bi batık okula geç kalmışız aceleyle çıktık

arkadan biri bağarıyo lan hayt hoyt laaaaaaaaaaan diye

PArayı vermeyi unutmuşuz
  • en utandıgım an biraz daha kotu.. yane nasıl anlatim bilmiorum.. baı ihtiyaclarımı giderirken kuzenime yakalandım.. ve bu benim bittigim andı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: schumi_FB_vinsanity

en utandıgım an biraz daha kotu.. yane nasıl anlatim bilmiorum.. baı ihtiyaclarımı giderirken kuzenime yakalandım.. ve bu benim bittigim andı...

Bu ihtiyaç kaç yaşından sonra ortaya çıkmaya başladı
  • tunama, sen baya bir macera yaşamışsın sen ya
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.