Şimdi Ara

En Utandığınız Anlar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
374
Favori
183.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _AvriL_Lavigne_

Mahallede oturan kızlarla bisiklet sürüyorduk. Ben tabi çocukluğun verdiği gaz ile hava olsun die hızlı gidiyordumOndan sonra odun gibi gittim ağaca vurmuştum Vurmam gerçekden komikti gittim gittim odun gibi vurmuştumİnsan sağ sol yapar dimi ya Hala görüyorum kızları hala utanıyorum. (8 sene geçti)
    Arabayla arkadaşı almaya gidicekdim ışıkda durdum az bişi burnum kaşınmıştı doğal olarak hafifden karıştırdım. Sağ tarafıma baktığımda da mahalleden arkadaşımı görmüştüm6 ay boyunca BURNUK demişlerdi

BURNUK Naber?

• ben de izmirde öğrencilik yıllarımda arkadaşlarla otobüs bekliyoruz. sonra otobüs geldi ve arkadaşlarla beraber bindik. derken geriler doğru ilerlerken demire tutunmak isterken dirseyim kotukta oturan kızın kafasına sertçe vurdu. kız o acıyla yavaş olsana hayvan gibi bişeyler söyledi. bende çok özür dilerim istemeden oldu dedim. baktım kız hala susmuyo bende kafamı uzattım hadi sende vurda ödeşelim dedim kız ensonunda sustu. sonra kızın yanı boşaldı bende gittim gıcıklık olsun diye yanına oturdum
  • bi kersinde dersteydik yazılıda karnım çok ağrıyodu dayanamadım o anda bi anda bi osturdum ama bole bişi olamaz ya herkes bi anda bana bakmaz mı yerin dibine girdim ya bende mahsus sıraya falan vuruyodum o ses benden değil sıradan geldi süsü vermeye çalıştım ama kimse yemedi
  • 10 11 yaslarındayım fifa 2001 yeni cıktı bizim ordaki cd satan yer var gittim oraya fifa2001 i aldım yükledim tam kalbim pır pır atıyor dınkk bir uyarı (crack uyarısı please insert cd rom falan diyor ya)

aldım cd yi gittim dükana abi bu cd bozuk aldım yine aynı yine götürdüm bu da bozuk bu da bozuk falan fistan ,erinmeden raftaki 30 40 tane fifa 2001 i denedim sırayla.adam beni gördügünde artık offfff diyordu.:D

adam artık toptancıyı aradı cd leri aldıgı yeri abi bu gönderdigin cd ler hepsi bozuk vs vs....

megerse iki dk lık bi olayı varmıs crack meselesi.

pek utanc verici bi olay degil ama adama ne fena gıcık etmişim diye düşünüyorum bazen
  • Up
  • Mastırbasyon yaparken arkadaşımın kız arkadaşına yakalanmıştım
  • quote:

Orjinalden alıntı: CATBALCA

Mastırbasyon yaparken arkadaşımın kız arkadaşına yakalanmıştım

• sonra kız arkadaşın ayrıldı mı senden?
  • Bundan 5 sene önce orta okul 8. sınıfa gıdıyorum o zamanlar evde net yok.Hotbird uydudaki kanalları izleyerek manuel takılıyorum.İşin tam ortasında elektrıkler kesildi bende wc'de işimi bitirdim.Peder geldi 5 dakika sonra salona geçdi sigarasını yakdı oturyor işde elektrıkler geldi o anda bende odaya gırdım uyduyu açdı en son ben tokatlarken izledıgım kanalda uydu 2 zenci 1 sarışına.Babam bana dıyor olum bu yaşda bu şeyleri izleme bak daha yaşın kaç felan ben salağa yatıyorum ben başka kanal yuklerlen oda yuklenıor baba nasıl oldu annamadım bende dedim felan ertesi gun bakdıgımda kanllar şifrelenmişdi. baya utanmışdım o zaman.
  • Hayır o konu sadece (daha doğrusu bildiğim kadarı ile ikimizin arasında kaldı) O kızla yıllar sonra ayrıldılar ve biz hala görüşüyoruz arkadaşımla .Eğer ona söylmişolsaydı mutlaka söylerdi
  • daha bır ay olmadı sabah okul servısıyle okula gıdıyorduk tam okula geldık ıncek arkadan bır ıslaklık geldı bı baktım kusmus tam ıkı koltuk onune kusmus cocuck ya o gun kusmuklu paltoyu yanında tasımıstım
  • dün gece hastaneye gittim acile (aç karnına birayla mideyi üşütmüşüz de biraz), güzeller güzeli bi hemşire geldi benimle ilgilenmeye, neyse damar yolunu falan açtı, bi yandan da muhabbete başladık, dövmemi falan sordu. 5 dakka sonra tekrar geldi elinde iğneyle, sandım ki damar yolundan vurucak, hiç tepki vermiyorum, yüzüstü dönermisin diyince dünyam başıma yıkıldı kasıla kasıla konuştuğum hatuna bi anda herşeyimi göstermek bana çok koydu
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_don

dün gece hastaneye gittim acile (aç karnına birayla mideyi üşütmüşüz de biraz), güzeller güzeli bi hemşire geldi benimle ilgilenmeye, neyse damar yolunu falan açtı, bi yandan da muhabbete başladık, dövmemi falan sordu. 5 dakka sonra tekrar geldi elinde iğneyle, sandım ki damar yolundan vurucak, hiç tepki vermiyorum, yüzüstü dönermisin diyince dünyam başıma yıkıldı kasıla kasıla konuştuğum hatuna bi anda herşeyimi göstermek bana çok koydu

the_don donu indirdim diyosun yani

• quote:

Orjinalden alıntı: Number47

quote:

Orjinalden alıntı: the_don

dün gece hastaneye gittim acile (aç karnına birayla mideyi üşütmüşüz de biraz), güzeller güzeli bi hemşire geldi benimle ilgilenmeye, neyse damar yolunu falan açtı, bi yandan da muhabbete başladık, dövmemi falan sordu. 5 dakka sonra tekrar geldi elinde iğneyle, sandım ki damar yolundan vurucak, hiç tepki vermiyorum, yüzüstü dönermisin diyince dünyam başıma yıkıldı kasıla kasıla konuştuğum hatuna bi anda herşeyimi göstermek bana çok koydu

the_don donu indirdim diyosun yani

sorma gitsin, bi 10 sene olmuştu donu hemşireye indirmeyeli

• bizim çok muhterem az sözveren arkadaşlardan birisi sabah nemazını mütakip aceleyle sınavına koşturmuş ve tüm kampsü kafasında takkeyle turlamıştı,hayır ne bi dur diyen ne kimsin diyen anayasada ihlal etmedigi madde bend sıra no kalmadı o gün
  • okulda fen hocası bir şey anlatırken o dalgınlıkla uyuya kalmak ve Hoca sana ben ne anlattım şimdi diye sormasıyla apar topar uyanıp tüm sınıf size bakarken yanınızdakine ne anlattı lan demek
  • tren bekliyorum bi adam geldi yanıma bana dediki tren kaçta gelicek dedim bi 10 dk sı flan var abi oke dedi snra yanıma oturdu konusmaya basladık işte sonra tren geldi adam 27 yaslarında gozluklu yanında iş çantası war iş adamı gibi bişey..snra bindik trene adam gene yanıma oturdu basladı bu taksimdeki gay clublarından flan dedim abi yok ben öyle deilim hatunlardan hoşlanıorum dedm bu bacaklarımı kesıyor bide iyice kafayı yedim adam gay yani nse snra dedıkı bana benı kaslı vucutlu erkekler tatmın edıo flan ama ben bakıorm sadece bısey demıorm gulmeye basladm flan dedıkı surdakı bkıngde bı kahve ıcelımmı dedm yok abı ısım var benım flan adam hem muhendıs hem homo yanı tipinden hıc anlaşılmıor nse en son dedıkı bana gelsene ucurucam senı zevkten dedı ben kaldım tabı yok abı dedım benı hatunlar tatmın edıo dedm snra bana para teklif etti ya yemın edıorum gel ne kadar ıstıosn flan demıştı

bigün ufakken kar topu oynuorz aklımıza şeytanca fıkrler gelıo tabi cocguz dha nse arkadas dedı mınıbuslere atalım nyse mınıbus gecıo 5 6 kısı kar topu saydırıoruz mınıbusten tak tak ses cıkıor cok komıktı ya snra bı arkadas dedıkı surdakı adama kar topu atalım die ben dedm oqLm bk g.te gelmiyelm sk.tr et dedm o dınlemedı ya olm eylenıoz hesabı tmm dedm bnde adam gecerkn bı saydırdık adama pat kut sesler gelıyor en az 3 top geldi adama snra bız topuk tabı arkadaslar bınanın arkasından vın ben bde bı cock daha kaldı bızde bınaya gırdık ewe gırmek ıcın 3.kata cıktk kapıya vuruoruz ac kapıyı dıe arkadas acmıor duymuor bızı snra abartmandan sesler gelmeye basladı dedm oglm bu herıf gırdı apartmana y.ara.g yedk dedm buna adam bir geldi kıpkırmızı tabı abı vallahı bız atmadk bak der demez ıkımıze bı gecırmıs basım kapıya yapıştı desem yeridir

bigün kuzenlerle gene karlı bı aksam bı kuzen var dedıkı şuna bı tekme atsana dıe (bizde botu cıkartıp tekme atıoruz pislenmesin montu vs die ) ben botu çıkardım bi tekme attım kuzene kuzen bana botla bir geçirmişti ben yerdeyim diyorumki lan ben ayakkabıyı cıkarttım zaaaaaa flan fılan cok komıktı o gunde

bigün gene ufakken masturbasyon yapıoruz amca ogluyla adult actık pc de takılıoruz işte bn bitirdim toparladım amca oglu devam ediyordu..snra amcam bi geldi bizim kuzen aktcagı şeyi tutuor elinde amcam dedi o ne kuzen dior baba yok bişey ya kagıtmı mendılmı vs öle bişey dedi bunla oynuyorum dedi snra amcam baktı baktı snra kapattı kapıyı

bgün cok ıcmısım arkadasla taksmdeyız 2 travesli gördük birinin elinde kola sısesı bırının elınde bira şişesi birbirini ıslatıolar bunlar nyse bnde şşşşşşttt yavrumm dedim bunlara bnlar emanetleri bi çıkarttı ben topuk tarlabası

bigün sınıfta ortaokul zamanlarımızda bi hoca girerdi cok seksı bıseydı herkes baslardı tombalaya nyse bu hoca derse girdi flan fılan ders anlatıyor bızde basladık tabı cekıoruz bnun dersınde herzman yaptgımzdan olsa gerek hoca bı kac ısım sayıyor bız kalkıorz gelın benımle dıyor bız kalkıoruz hocam ne oldu vs soruoruz hoca bısey demıyor ama nyse mudur yardımcısının odasına gırıoruz şaşkn halde 7 8 arkadas war tabı bende ordayım (caktırmadan yapardm ama cakmış yanı hll olsn xD) bayan hoca dedıkı mudur yardımcısına hocam bunlar 31 cekıolar derste hoca dedıkı olm gidin tuallette yapın derste ne yapıonuz pıs cunupler sızı dedı elımıze flan vurmustu ogun cok gulmustuk ya

bigün kuzenle sabahladık saat sabahın 6 sı okanı ızledk uyumadık tabı..dayım geldi dedi sabah namazına hadı dıerek..bizde hiç kılmayız ama dün akşamdan sözümüz wardı dayıma o ndenle gittik..nse biz ocak ayının sogugunda kısa kollularla kolsuzlarla cıktık tabı sabah sabah maymun olmusuz farkında deılız nyse camiye geldik içeri girdik flan..dayı ogluyla hem guluşuoruz ama dayım bize bakıo şştt olm sesiz falan dıo biz kopuoruz dayı ogluyla tabi ufagız şeytanlık gelıor aklımıza nyse dayı oglu bişey anlattı bana ben dayanamadım bir sabah sabah camide bir kahkaha atmışım hhaaahahaha diye dayı ogluda bi kahkaha atmazmı arkasından allahtan sustuk hmen dayım kızmasın dıe namazımızda hem guluoduk ya cocuk aklı işte

gene bigün fıtık olmusum doktor doktor gezioruz nyse biyere girdik urolojı olması lazım hatırlıyamadım konusuoruz doktorla yanımda annem var sadece nyse muayeneye bı alalım dedı benım ıcın gırerken dedımkı anne sen cık doktorda demesınmı problem deıl dıe nyse kapattı doktor perdeyı aç dedı aletı actım bende baktım oynuyor benimkiyle valla baya bi kasıldım yani hocam yavaş flan dıyorum doktora snra dediki bana masturbasyon yapıomsn haftada kac kere 3 5 7" bu cumleyı 1 sanıyede soylemıstır ve bağırarak ben şok içersinde doktorun bu lafını dınledım ve sus işareti yapıorum annem var odada diye doktorun jetonu son anda dustu sonra işaretle anlatmaya calısmıstı ama cok komıktı ya aynı gün olması lazım kuzenleyim başka doktora gitmiştik gene benimki için nyse annem dısarda kaldı bu sefer kuzenım yanımda doktor dedi aç bakalım ben anlıyamadım o zman gerçekten yani diyorumki neyi hocam kuzende pis pis gülmeye başladı ben farkında değilim sonra doktor açsana olm malafatı demezmı biz bi kahkaha atmışız off yani sonra açtım oynuyor gene benımkıyle amca ogluda kopuyor bana bakıp benıde bı gulme krızı tuttu ıkımızde felaket şekilde gülüyoruz adam z.kımle elleşiyor o günde hayatımda yarıldıgım anlardan biriydi

bigün gene küçükken dayı oglu dayımın sportage ını aldı muzık açtı sonra çalıştırdı olm nabıon lan dedım dedı bişey olmaz olm kullanmayı bılıoruz flan dedı yavaş yavaş gidioruz önümüze araba geldi dar bi sokaktaydık..geri geri çekilioruz herif geçsin dıe geri geri giderken arabaya bi koymuş dayı oglu olm vurduk lan hsktr dedı onu korkutmamak heyecana sokmamak için olm konteynıra çarptın dedım mrk etme ne vurması dedım bu gene heyecanlı tabı park etmeye goturuoruz aradan 10 sanıye geçmedi gene geri geri gidior park için tmm bak yeter durdur dedım çarpıcaksn arabaya dedım bu dedı raat ol bişey olmaz lan dur dur der demez pat bu arabayada çarptı snra ındık bı esnaf dedıkı sadece passata deıl ılerdekı fıestayada çarptın sen abi söleme kımseye nolur nolur yağ çekio bu ben bu gibi olaylarda ciddileşirim biraz dedimki esnafa tmm nyse hasarımız kapatırız falan fılan dedım öle baya bi komıktı dayı oglu gta vicetea oynuyodu mübarek

bi gece arkadastaym takılıorz evde gece kalktık kızlar yemek yapmıs flan benım alette boxer ın aradan cıkmıs farkında deılım arkadaslarda farkında deıl..nyse o halde yemek tabakları goturuorum sofraya..kızlar pıs pıs guluo dedım ne oldu ? gülerek yok bişey ya ne olacak ki diolardı flan sonra bi farkına vardım bnım malafat aradan kaçmış çok utanmıştım tabi o gecenin sabahı olmamıştı rahat bırakırmıyım hıc o hatunu.. special life

şimdilik aklıma gelenler bunlar ksra bakmayın daha cok anlatacagm aklıma geldiğince sağlıcakla kalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.I.P.PLAYBOY -- 28 Ocak 2009; 6:24:22 >

• hepsini okuyacam diye uyumadım, sabahı bulduk yine :D
    ama süper şeyler çıkıyo devam
  • Evimize Gelen Samimi Sınıf Arkadaşlarımın 2 Tane Boxerimi Alıp Götürmeleri Ve Ertesi Sınıfın Ortasında Bana İade EtmeleriAksilik Bu Diye GüYa Okulun SOn Günleri Diye Çanta Falanda Götürmüyorum .Elimde Boxerlerle Sap Gibi KalmıştımNike Bayiine Girip Poşet İstemiştim Hala Duruyo O Poşet

Basket Maçında Üzerime Üftade Kollejinden Ayı Gibi Bi Çocuğun DÜşmesi Ve Benim Maçtan Alınma Anımdaki Olaylar Zinciri Olsa Gerek Bir Komik Anımda

Maçtayız Turnikeye Giricem O Anda Bilmiyorum Nasıl Oldu Kendimi Yerde Ve Oğuzhanı Bacağımın Üstünde Buldum. O Acıyla Gözümden Yaşlar Gelirken Arkadaşlarım Gülme Krizindeydi Velhasıl Maçtan Alındık Ama Acısını Derinlerde Saklıyorum Maçıda Yenmiştik Ayrıca

• lisedeyiz. okulda aşure günü olacak..bir kaç gün önceden öğrendiğim için dershaneden arkadaşları falan çağırdım hep...neyse aşure günü geldi bunlar işte. bahçede oturuyoruz falan. baktım dağıtıyorlar...neyse bizde geçtik işte sıraya...bizim okulun aşçısını dikmişlerdi aşure koymak için..bunun eline vermişler bi tane kepçe. otomatiğe bağlamış sanki. alıyor kocaman tencereden koyuyor hiç bakmadan tabağa. ŞOP diye koydu benim aşureyi de. yalnız aşure demeye bin şahit ister. bu biraz donmuş böyle ..yani donmuş dediğim souk değil katılaşmış. kahverengi ve afedersiniz ama b.k gibiydi...aynı öyle bi görünüme sahipti abartmıorm. gören herkes ilk başta o düşünceye kapılmıştır eminim. neyse ben arkadşlarla beraber biraz ileriye gittim. ayakta yiyoruz işte. birbirimize bakıyoruz. birinin aşure hakkında o günah olan espriyi yapmasını bekliyoruz.herkes birbirine bakıyor .hafif tebessümler..sonra birden söyledim
    işte. nerden söylediysem. B.K GİBİ OLMUŞ LAAN....dedim bunlar ses çıkarmadı. hafif biraz başlar eğik. dedim kesin bi yamuk var bu işte...arkama bi döndüm..okulun müdürü olan halam vardı tam arkamda....bana böyle garip garip baktı.. böyle sanki yüzünde yazıklar olsun ifadesi vardı. ben ki arkadaşlarımı getirmek için izin almıştım. gayet güzel bir şekilde karşılamış ve izin vermişti bana...neyse baya utandım orda ya...çok kötü oldum.. yerin dibine girdim...neyse ki müdür kişi halam oluyor..başka biri olsaydı yemiştik tokatı arkadaşların arasında..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.