Şimdi Ara

En Utandığınız Anlar (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.846
Cevap
374
Favori
183.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi keresinde kasiyere aldıklarımı vermek yerine direk para vermiştim parayı niye almıyor diye 1 saat düşündüm aldıklarımı geçirtmemişim kasadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7. sınıf mekan dershane hoca kitap sınavı yapıcakmış bizden kitap önerisi istiyor ben tabi internette duymuştum çat diye grinin 50 tonu dedim. içeriğini falan bilmiyorum hoca da sarışın güzel hocaydı cevap vermedi bana daha utanç vericisi ben yine grinin 50 tonu olsun hocam güzel kitap falan demiştim
  • Arkadaşın ısrarı ile buz patenine gittik(AVM nin içindeydi).İlk gidişimdi kaymaya becericeğimi sanmıyordum içeri girmemle beraber ayağım kaymaya başladı.Hemen yanlara tutuna tutuna ilerledim AVM içi olduğu için herkes seni izliyor bi ara baktım kızlar beni izliyor artislik yapmak için elimi bıraktım nasıl olduysa pistin ortasına kadar geldim baktım ayaklar gitmiyor yere çömeldim karaya kadar dizlerimin üstünde yürüye yürüye gittim Oraya gelince 45 yaşlarında ki bir abla her düştüğünde gülüyorum demişti.Bu kadar utandığımı hiç hatırlamıyorum

• 1-) Daha bugün başima geldi.Hastahane tuvaletine girdim kapiyi kilitledim ama kilitlenmemis.Adamin birinin kapiyi acmasiyla utancimdan yerine dibine girdim.

2-) 15 16 yaşlarındayken bir kıza teklif etmistim.Ilk ciktigim kisiydi.Neyse bulustuk teklif ettim kabul etti neyse mutlu mesut ayrildik.10 metre mesafe gectikten sonra birbirimize bakisiyorduk ki birden tukuresim geldi niye oldu bilmiyorum ama.Tam tukureyim derken beceremeyip cenemden asagi sarkan tukuruk ve utanc verici bir görüntü.O gun bugundur yerlere tukurmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdamsınDrogba -- 21 Şubat 2015; 11:59:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamsınDrogba

1-) Daha bugün başima geldi.Hastahane tuvaletine girdim kapiyi kilitledim ama kilitlenmemis.Adamin birinin kapiyi acmasiyla utancimdan yerine dibine girdim.

2-) 15 16 yaşlarındayken bir kıza teklif etmistim.Ilk ciktigim kisiydi.Neyse bulustuk teklif ettim kabul etti neyse mutlu mesut ayrildik.10 metre mesafe gectikten sonra birbirimize bakisiyorduk ki birden tukuresim geldi niye oldu bilmiyorum ama.Tam tukureyim derken beceremeyip cenemden asagi sarkan tukuruk ve utanc verici bir görüntü.O gun bugundur yerlere tukurmem

ALLAH ta seni guldursun one la kiza bakip agzindan salya akmis gibi kiz ne yapti ne dedi

• Kız birşey demedi ama aradan o kadar sene geçmesine rağmen bu olayı unutamam ve aklima gelincede yeni basima gelmis gibi utanirim. Uzerime tukurmustum enayi gibi.

• Mahallede top oynuyoruz küçükken. Önceki gün yağmur yağmıştı yerlerde su birikintileri vardı. Top oynarken topun suya gitmesini de engellemeye çalışıyorduk. Neyse atağa geçtik top soldaki su birikintisine doğru hızla yol almaya başladı. O an da benim kahramanlık yapacağım tuttu. Hızla koştum son hamlede topu kurtardım ama hızımı alamadım şlapppp diye su birikintisine balıklama atlamazmıyım? Eve bir gittim her yerim çamur. Tükürüğümden çamur akıyor kulagimin içi camur olmuş. E tabi terlik yemeden de olmaz :))

• 8,7 sınıfa gidiyordum galiba ozamanlar babamla BIM'e girdik alışveriş sepetini aldık ve reyonlara baka baka gidiyoruz ben bir reyonda kaldım kendi çikolatalarımı alıyordum arkadan bi başka adam gelmiş sepet dolu babamda ilerlemiş sepettede ne ararsan var ozaman baba naptın hayatta almadıgın şeyleri almışsın dedim adam mal mal baktı ve hemen ordan uzaklaştım :D

• Lisenin başlarındayız derste acaip sıkıştık zil çalmasa şişeye işeyecez arkadaşla o derece, neyse zil çaldı fırladık hemen tuvalete ne hikmetse tuvaletlerin hepsi dolu o anda da, tek kabin boş arkadaşla aynı kabine girdik şeylerimize bakmadan işedik sonra aynı kabinden iki erkek çıkınca milletin gözler direk bize odaklandı ve o milletin arasında bizim sınıftan bir çocukta varmış ne yazık ki.. sınıfta gay damgası yemiştik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brutafality

Okuldan eve gelmiştim odaya girip kapıyı kilitlemiştim okul kıyafeti atlet çorap don ne varsa çıkarıp zorno açmıştım sonra malum işi yapmaya başlamıştım kulaklık olduğu için annemin aç kapıyı sesleri duyulmuyodu sonra kapıyı tornavidayla açtı ve gerisi o an ölmek istedim

tornavidayla

öldün mü sanmışlar

• Annem ve ablamla konusurken ablam abarti bir sey soylemisti bende ebenin Cami demistim baya kizmislardi bende kipkirmizi olmustum

• normalde kovayla gotururuz copu disarda baglar koyariz evin onune copculer gelip alsin diye ben icerde bagladim cikardim kovadan altindan sular damlaya damlaya annem edicekti agzima :'(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zbortif

7. sınıf mekan dershane hoca kitap sınavı yapıcakmış bizden kitap önerisi istiyor ben tabi internette duymuştum çat diye grinin 50 tonu dedim. içeriğini falan bilmiyorum hoca da sarışın güzel hocaydı cevap vermedi bana daha utanç vericisi ben yine grinin 50 tonu olsun hocam güzel kitap falan demiştim

grinin elli tonu kitabında ne var ki anlamadım bunu cinsel içerikli bir kitap herhalde
  • Siyah bi pantolonumun fermuarın az altı ufak yırtılmıştı bende önemseme dim yürürken belli olmuyor diye giyiyorum bu gün bi kızı Tavlamak için 1.ogretim dersine giricem taniscam diye başka bi hatun la Sabah 5 e kadar konuşmuş 12 de otobüse biniyorum düşünün yanıma güzel bi kız oturdu kız bana bakıyor tabi kahvaltı yapmamışım, tadım yok içimden diyorum seni boş geçmezdim ama neyse sonra bi fark ettim kocaman yırtık beyler 1.90 boyum var sakal falan hani düşünün beni :D çanta kucağımda idi kapalı idi ama belki bi ara açık gelmiş de olabilir kız iibf de gördüm az önce napsam bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: psyke86

quote:

7. sınıf mekan dershane hoca kitap sınavı yapıcakmış bizden kitap önerisi istiyor ben tabi internette duymuştum çat diye grinin 50 tonu dedim. içeriğini falan bilmiyorum hoca da sarışın güzel hocaydı cevap vermedi bana daha utanç vericisi ben yine grinin 50 tonu olsun hocam güzel kitap falan demiştim

grinin elli tonu kitabında ne var ki anlamadım bunu cinsel içerikli bir kitap herhalde

Bi kız vardı arkamda oturmuş okuyordu. Birden böyle ısss diye iç çekti o gün anladım öyle Bi kitap olduğunu

• 1) köyde camideyiz. ben namazdayım. bitane küçük çocuk geldi beni güldürmeye başladı. dayının biri camiden atmıştı beni
    2) okuldayım. bi ara grip olmuştum. tam nefes alıyım derken burnumdakiler ağzıma inmişti
    3) 4.sınıftayım. yine okulda ishaldim arkadaşa dedim ben tuvalete gidiyorum peçete varmı. tam peçete verdi ben çoktan işimi halletmiştim. neyseki sınıftakiler duymadı. hoca annemleri aramıştı beni almışlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zulema Zahir -- 21 Şubat 2015; 19:06:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyke86

quote:

erotik kitap hocam :D
  • quote:

Grinin Elli Tonu 2013 tarihinde basılmış.

• Ortakokuldaki din hocama yolda rastlayınca "A.s" diyerek selam vermiştim, aklıma gelince bir tuhaf olurum

Daha rezil olduğum çook anı var da üşeniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hover_Craft

Şimdi bi gün arkadaşlarla mahallede oturuyoruz bizim mahalle böyle arsa neyse o arsada da dügün var sohbet makara kukara neyse bi çöpcü kıyafetli bi adam geldi dedim lan bu adamda her dügünde var kim bu çöpcü ...
    arkadasımda olm o benim babam deyince sıçtıgımı anladım

Yarildim

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.