Şimdi Ara

Vatan'a Logitech G103 Oyun Klavyesi Gelmiş [SS]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
23.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirimsiz hali 64 lira. Bana gayet iyi geldi. G105 biraz tuzlu geliyordu, onun yerine tercih edilebilir.
    http://www.vatanbilgisayar.com/klavye/logitech-920-005205-g103-gaming-keyboard---tr-layout/productdetails.aspx?I_ID=66366
     Vatan'a Logitech G103 Oyun Klavyesi Gelmiş [SS]  Vatan'a Logitech G103 Oyun Klavyesi Gelmiş [SS]  Vatan'a Logitech G103 Oyun Klavyesi Gelmiş [SS]  Vatan'a Logitech G103 Oyun Klavyesi Gelmiş [SS]  Vatan'a Logitech G103 Oyun Klavyesi Gelmiş [SS]  Vatan'a Logitech G103 Oyun Klavyesi Gelmiş [SS]

*Klavyeye nasıl makro atanacağını merak eden arkadaşlar bu konudan öğrenebilirler: ★LOGİTECH GAMING SERİİSİ KLAVYELERİNE MAKROLAMA RESİMLİ ANLATIM için TIKLA !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brütal -- 27 Eylül 2013; 18:56:51 >

• Görüp İncelemek gerekir. Fakat fotoğraflardan gayet iyi görünüyor. Özellikle g105de olmayan uzun bileklik kısmı bunda es geçilmemiş ki bu bana göre daha iyi olmuş. Fiyatı güzel marka zaten tartışılmaz.

A4tech x7 vs. fiyat segmentindeki klavyelerden daha iyi olacağı kesin. Birde şunu belirteyim iki fotoğraftan birinde enter tuşu küçük birinde büyük gözüküyor.[bknz 1. ve 3. fotoğraf]. Ülkelere göre değişen bir şey mi bilmiyorum fakat umarım ülkemize büyük olan gelir

Fakat şöyle bir durum var. Ürün sadece resmi logitech sitelerinde rusça dilinde ürün listelenmiş. Sanırım türkiyeye gelmesi biraz zaman alır daha stokta bile yok çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furki06 -- 10 Haziran 2013; 23:40:15 >
  • Logitech g105'de de aynı olay var, bazı ülkelerde enter tuşu küçük olan model satılıyor neyse ki ülkemizde büyük olan modeller satışta.
    Ürüne gelirsek, daha çok yeni. Videosu bile yok. G105'le kabaca karşılaştırmak gerekirse birkaç eksik tarafı var ki bunları da fiyata vermek lazım. Tuşlar aydınlatmaya sahip değil ve g105'de 18(m tuşları sayesinde 6*3) tane olan g tuşları bu modelde 6 tane, aklıma gelenler bunlar. G105'den üstün tarafları da var. Bileklik kısmı klavyeye dahil edilmiş, klavyenin arkası g105'de olduğu gibi kırmızı değil(siyah) ve fiyatı da g105'den %50 daha ucuz şuan için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brütal -- 11 Haziran 2013; 23:20:47 >
  • F/P nasıl sizce? yanına birde logitech g300 mouse almak istiyorum. TR layout diyor yani normal türkçe klavye mi?
  • Evet klavye türkçe ve f/p oranı yüksek bir ürün olacağı kesin, ben de almayı düşünüyorum geldiğinde.
  • güzel ürün
  • Bilekliği görünce , Logitech G105 kullanıcısı olarak kıskandım.
  • bilekliği görünce bende bu klavye alınır dedim
  • Bende şimdi vatan sitesinde gezinirken gördüm çok güzel klavye yani resimden öyle gözüküyor ilk başta G105 alıcaktım sonra dedim normal klavye ile idare ederim 100 TL açıkçası bi klavye vermek istemiyorum birde pro oyuncuda değiliz bu çok güzel tam bana göre birde DH bi inceleme yaparsa ohh süper olur birşey sorucam tuşları aydınlatma varmı ışıklandırma ?
  • ışıklandırma yok aynı zamanda profil seçeneğide yok tek profil var bir nevi g105 in kirpilmis hali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G105'in tuşları ışıksız ve bileklikli hali...Gördüğüm kadarıyla tuşları vs. aynı malzemeden yapılmış...

G105 kullanıcısı olarak öneririm tuşlara basarken bile kaliteyi hissediyorsunuz.

Bu arada G105'in alt kısmında bileklik giriş yerleri var ama bileklik vermiyorlar bu da ayrı bir olay =)
  • İyi gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calligiato

G105'in tuşları ışıksız ve bileklikli hali...Gördüğüm kadarıyla tuşları vs. aynı malzemeden yapılmış...

G105 kullanıcısı olarak öneririm tuşlara basarken bile kaliteyi hissediyorsunuz.

Bu arada G105'in alt kısmında bileklik giriş yerleri var ama bileklik vermiyorlar bu da ayrı bir olay =)

Bileklik girişinin olması beni de düşündürmüştü.
  • a4 tech in g800 serisi klavyeleriyle aynı segmentte konuşlandırilmis gibi gözüküyor. bence bu fiyata logitech kalitesi kaçmaz. inşallah ya bu haftasonu ya da haftaya alicam. beni tek düşünduren küçük enter tuşu

• Işıklandırma yokmu ışıklandırma olsa iyiydi ya geceleri napcaz
  • Işığı yakarsın bence gayet güzel ürün
  • Fiyatına göre kaliteli bir ürün olduğunu düşünüyorum.Ucuz oyuncu klavyesi arayıp birde kalite isteyen varsa karışmasın yalnız tasarımda kırmızı tuşları beğenmedim.Önce ki tasarımlarda gri tuş kullanıyorlardı yine gri olabilirdi onun dışında güzel gözüküyor.
  • bunun bilekliği g105e olur mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

bunun bilekliği g105e olur mu acaba

İkisinde de bileklik çıkışı var, olabilir.
    G105
    G103

• quote:

Orijinalden alıntı: Cuber

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

bunun bilekliği g105e olur mu acaba

İkisinde de bileklik çıkışı var, olabilir.
    G105
    G103

Bende g105 var da nerden bulabiliriz ki bileklik bunun için

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.