Şimdi Ara

Dead Rising 3, Xbox One'a Özel Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Capcom'un büyük ilgi gören zombi oyunu Dead Rising'in yeni macerası Dead Rising 3, Xbox One'a özel olarak duyuruldu. Oyun serinin önceki yapımlarından çok daha gerçekçi bir yapıya bürünmüş.

Dead Rising 3'te yepyeni bir karakteri yönetiyoruz. Ayrıca oyun kapalı mekanlardan çok açık alanda geçiyor gibi görünüyor. Grafiklerin oldukça iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Konsolun çıkışı ile birlikte Dead Rising 3 de raflardaki yerini alacak.

• çok güzel olmuş.. olması gereken gibi open world bir dr.. mükemmel umarım görevler ve senaryoda oynanabilirlik kadar iyi olur..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Evet güzeldi hakikaten
  • Amanyarabbim bune muhteşem ya bu konsol bunları yapıyorsa ps4 de kimbilir neler olacak vay vay vay

• Cidden çok eğlenceli görünüyor, Sony'nin de atak yapması lazım bu oyun için.

• Güzele benziyor.
  • Gta Zombie
  • Sırf bu yüzden XO alabilirim

• Böle bi oyun pc çıkmıyo kötü olmuş.

• Valla vakit geçirmek için mükemel bi oyun ama neden xbox one a özel ki resmen saçmalık ya !!
  • Yanlız tamamen exc değil. Time exclusive diye belirtildi. İleride pc ve ps4'te görülecektir. Haberde düzeltme yaparsanız sevinirim.
  • Mükemmel

• Sadece Xbox'a olucağını sanmıyorum ama olursada çok yazık olur bu oyuna. Diğer platformların ne eksiği var.

• quote:

Orijinalden alıntı: DirtyShady

Sadece Xbox'a olucağını sanmıyorum ama olursada çok yazık olur bu oyuna. Diğer platformların ne eksiği var.

diğer platformların tek eksiği para.
  • 3:54 ü görmediniz sanırım rezilliğin daniskası

• Oyuna bayıldım. Fakat One Ex olması düşündürdü ilk 2 oyun PC'ye çıkmamışmıydı.
  • bu oyun Pc ye de ps4 de çıkar

• güzel oyun fakat begenmedim zombieler hala tembel yol verim de gec diyor. :D

• Oyun time ex arkadaşlar PC ye çıkacağı kesin değil ama PS4 için kesin çıkacak.
  • PC'ye çıksın bu oyun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.