Görev çubuğu hakkında yarım (SS)
5 Cevap242 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

186 Mesaj
10 Haziran 2013; 16:58:46 

Arkadaşlar resimdeki 1 numaralı kutudaki yandex orada sabit. Açmak için tıkladığım zaman açıldığında 2. kutudaki yerde yeni bir pencere gibi açılıyor. Chrome'da öyle bir sorun yok o normal açılıyor. Nasıl düzeltebilirim bu yandexi? Chrome gibi olsun istiyorum yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehper -- 10 Haziran 2013; 17:11:12 >

186 Mesaj
10 Haziran 2013; 17:49:09 

up

573 Mesaj
10 Haziran 2013; 17:53:12 

konu ile çok alakasız deil ama şöyle söylim illa yandex kullanmak zorunda deilsen yani lamborghini çekilişine kayıt yaptıysan sil yandex i emin ol okadar iyi bir tarayıcı deil hem pc de 3 tane tarayıcı tıtmanın bi anlamı olacaıını sanmıom ie chrome yandex yinede sen bilirsin kardeş

Bu mesajda bahsedilenler: Mehper

cevap ve sorularınızı üyelere yönelik yapıorsanız lütfen alıntılı yazın herzaman aynı konuya girmiyorum...WINDOWS 7 KULLANICI ŞIFRESINI UNUTANLAR PM ATSINLAR(ÖZELLİKLE NETBOOK GİBİ VEYA CD OKUYUCU OLMAYANLAR İÇİN) STEAM HESABIMI SATIYORUM: http://forum.donanimhaber.com/m_94402955/f_//tm.htm

1316 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
JustWatchTR
10 Haziran 2013; 19:42:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Mehper

Arkadaşlar resimdeki 1 numaralı kutudaki yandex orada sabit. Açmak için tıkladığım zaman açıldığında 2. kutudaki yerde yeni bir pencere gibi açılıyor. Chrome'da öyle bir sorun yok o normal açılıyor. Nasıl düzeltebilirim bu yandexi? Chrome gibi olsun istiyorum yani

Kısayolununu Silip yandex dosyasını oraya katın

186 Mesaj
10 Haziran 2013; 22:44:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Turk'm

Kısayolununu Silip yandex dosyasını oraya katın

sorun yandexle alakalı değil hocam bir ara chrome'a da olmuştu aynısı. Bilgisayarla alakalı sanırım

493 Mesaj
10 Haziran 2013; 23:14:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Mehper

sorun yandexle alakalı değil hocam bir ara chrome'a da olmuştu aynısı. Bilgisayarla alakalı sanırım

Virüsten başka bi ihtimal gelmiyor aklıma .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Görev çubuğu hakkında yarım (SS)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391