Şimdi Ara

Görev çubuğu hakkında yarım (SS)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar resimdeki 1 numaralı kutudaki yandex orada sabit. Açmak için tıkladığım zaman açıldığında 2. kutudaki yerde yeni bir pencere gibi açılıyor. Chrome'da öyle bir sorun yok o normal açılıyor. Nasıl düzeltebilirim bu yandexi? Chrome gibi olsun istiyorum yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehper -- 10 Haziran 2013; 17:11:12 >

• up
  • Mehper kullanıcısına yanıt
    konu ile çok alakasız deil ama şöyle söylim illa yandex kullanmak zorunda deilsen yani lamborghini çekilişine kayıt yaptıysan sil yandex i emin ol okadar iyi bir tarayıcı deil hem pc de 3 tane tarayıcı tıtmanın bi anlamı olacaıını sanmıom ie chrome yandex yinede sen bilirsin kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehper

Arkadaşlar resimdeki 1 numaralı kutudaki yandex orada sabit. Açmak için tıkladığım zaman açıldığında 2. kutudaki yerde yeni bir pencere gibi açılıyor. Chrome'da öyle bir sorun yok o normal açılıyor. Nasıl düzeltebilirim bu yandexi? Chrome gibi olsun istiyorum yani

Kısayolununu Silip yandex dosyasını oraya katın

• quote:

Orijinalden alıntı: Turk'm

quote:

Arkadaşlar resimdeki 1 numaralı kutudaki yandex orada sabit. Açmak için tıkladığım zaman açıldığında 2. kutudaki yerde yeni bir pencere gibi açılıyor. Chrome'da öyle bir sorun yok o normal açılıyor. Nasıl düzeltebilirim bu yandexi? Chrome gibi olsun istiyorum yani

sorun yandexle alakalı değil hocam bir ara chrome'a da olmuştu aynısı. Bilgisayarla alakalı sanırım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Turk'm

quote:

sorun yandexle alakalı değil hocam bir ara chrome'a da olmuştu aynısı. Bilgisayarla alakalı sanırım

Virüsten başka bi ihtimal gelmiyor aklıma .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.