Şimdi Ara

Bisiklet ve Aksesuarları sıcak fırsatları (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.885
Cevap
225
Favori
160.988
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• körüklüotobüs kullanıcısına yanıt
    ya nolmuş bu satıcıya komple uçmuş ürünlerin tümü. satıştan kaldırılmış herşey.
  • elime geçmedi henüz ama paylaşmak istedim. Fener arayan arkadaşlara için.

http://www.ebay.co.uk/itm/121481121808?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
  • http://www.decathlon.com.tr/26x195-rock-da-bisikleti-d-lastii-id_5391391.html

Mtb lastik ihtiyacı olan arkadaşlar düşünebilir. Marka iyi fiyatta çok iyi. Ben decathlon mağazasından aldım. Almadan araştırmamıştım sonradan baktım diğer sitelerde en ucuz 50 tl ye satılıyor.

Dğn akşam taktım lastikleri . Performansı oldukça iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sportacus kullanıcısına yanıt
    Elinize geçince inceleme yapar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: bLaXis_1907

Arkadaşlar zamanında aliexpressten aldığım aksesuarları hiç kullanmadan satıyorum.Aldığım günden beri öyle duruyor bir köşede.Bisikleti almaktan vazgeçince kullanamadım.Aldığım fiyattan vereceğim.Ürünleri resimden görebilirsiniz.Hepsi birlikte satılacaktır. Tamamı 35 TL

İçinde;
    Takım çantası
    Sele altı çanta
    Suluk aparatı ve civataları
    Eldiven

Kargo nedir hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Orijinalden alıntı: bLaXis_1907

Arkadaşlar zamanında aliexpressten aldığım aksesuarları hiç kullanmadan satıyorum.Aldığım günden beri öyle duruyor bir köşede.Bisikleti almaktan vazgeçince kullanamadım.Aldığım fiyattan vereceğim.Ürünleri resimden görebilirsiniz.Hepsi birlikte satılacaktır. Tamamı 35 TL

İçinde;
    Takım çantası
    Sele altı çanta
    Suluk aparatı ve civataları
    Eldiven

Kargo nedir hocam

Kargo karşı ödemeli hocam. Hangi kargoyla isterseniz gönderim yapılır.

• Carraro 227 veya bianchi touring 727 de fırsat var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbul beylikdüzü paşa bisiklet bianchi 379 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

istanbul beylikdüzü paşa bisiklet bianchi 379 tl

model bilgisi yok mu ?
  • Arkadaşlar eşime bayan bisiklet almayı düşünüyoruö, ümit colorado 26 jant bayan bisiklet, n11 üzerinden 300 tl ye buldum, internetten bisiklet almak mantıklı mıdır sizce? Yamulma gibi tereddütlerim var.

• Mesajım bulunsun güzel şeyler var.
  • Kronik Farenjit K kullanıcısına yanıt
    alabilirsiniz zaten kutu açılımını siz yapmıyorsunuz, şehrinizdeki yetkili bayii nere ise oraya gidip kurdurtuyorsunuz. Bir sorunlu malzeme çıkarsa geri gönderiliyor.
    Yalnız bahsettiğiniz bisiklet çelik kadro ve düz maşa. Bisiklet asfalt vb. düz alanlarda kullanılacaksa tercih edebilirsiniz fakat diğer koşullarda pek konforlu olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoMMeS

ya nolmuş bu satıcıya komple uçmuş ürünlerin tümü. satıştan kaldırılmış herşey.

satış yeniden başlamış.

http://www.n11.com/magaza/bisikletsepeti

Ayakkabı alacaklar,

http://www.kliksa.com/urun/shimano-yol-ayakkabisi-sh-r064-45-siyah/902548898

diğer numaralarda mevcut.

• TsuBLK kullanıcısına yanıt
    Üstadım eşimle birlikte şehir içerisinde kullanmayı düşünüyorum, ürün uygundurmudur sizce de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kronik Farenjit -- 5 Ekim 2015; 12:23:28 >
  • Kronik Farenjit K kullanıcısına yanıt
    şehir içinde yeterli konforu sunacaktır sorun yaşamassınız.
  • 1000tl civarı olacak şekilde tüm ekipmanlarıyla ne önerirsiniz. Netten güvenilir site yada satıcı ve kampanya mevcut mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torku42

1000tl civarı olacak şekilde tüm ekipmanlarıyla ne önerirsiniz. Netten güvenilir site yada satıcı ve kampanya mevcut mu.

nickten anladığım kadarı ile konyalısınız . özceylana bakın olmadı yk ya gidin
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.