Şimdi Ara

TTeSPORTS Level 10M Oyuncu faresi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
3.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Computex turumuza TTeSPORTS standında devam ediyoruz. Özellikle tasarım konusunda öne çıkan Level 10 M oyuncu faresinin detayları bu videoda!

• ülkemizde aylardır var zaten

• corsair asus evga gibi standlar dururken tt ...

• Evga

• Arka sol tarafta ( videoyu izleyene göre sol taraf ) iron man gövdesimi var banamı öyle geldi ?

• Arkadaş Ustream'den canlı yayın bu kadar mı zor ya?
  • bedava verseler sırf bedava diye alırım.

• güzelmiş uygun olursa alırım

• Şaka yapıyorsunuz sanırım. Neredeyse 6 aydan fazla oldu satılıyor bu mause ülkemizde. Vatan'da var mesela fakat gereksiz pahalı ve öyle aman aman bir özelliği yok, Tasarımı için bir mause'ye 300 tl yi bulan bir para gereksiz.

• Bende military green olan var isteyen olursa satabilirim, daha birkaç ay oldu alalı, vatan garantili, okul yuzunden oyun oynayamıyorum.

• Fiyatı vatanda 350 tl insan fiyat belirlerkene elini vicdanına koyar.Razer,logitech,vs bir ton marka varkene...

• A4 Bloody mouse özelliklerini inceleyin. Fps için başka mouse aramanıza gerek yok.
  • fiyatı çok pahalı bu farenin bunu alacağıma razer Deather 2013 versiyonu çıktı yeni 180 tl civarında onu alırım ayrıca kablonun farenin altına nasıl girdiğini çok merak ettim doğrusu TT ekibine sormak lazım :)

• Fare güzel ama fiyat 250 tl düşük olmaz

• ÇÖP BENCE
  • bi arkadaşımla dünya kupası aracılığıyla sensei mouseumu kaybettim :)
    şimdi ise bu mouseu kullanan arkadaşlar varsa detaylı bilgi verebilir mi? fps ve moba oyunlar için uygun mudur?

şimdilik aklımda razer mamba var ama detaylı araştırma yapmadığım bi mouse hakkında fikir almak mantıklı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: yxdl11

o adar oyun delisi olmadığım ve bu tür saçma işlere ayıracak zamanım olmayacağı için, klimalı fare(!) bedava da olsa bana gerekmez.

Bedava olsa ustüne atlarsın.

Hem ayda yılda 1 cs oynicaksan bile oyuncu fareleri standart farelerden daha kaliteli oluyor, sıradan işlemlerde bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farenin tasarımı bana göre çok kaba duruyor aradaki boşluklar mouse un hacmini gereksiz büyültmüş...
  • Amazonda 55 dolar. Vatan cok fazla sisirmis. Yeni hybrid olarak adlandirdiklari modeli var. Kablosuz kullanim imkani da veriyor. Fiyatini dusurseler alinabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi iyide sen fiyatından haber ver bakalım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.