Şimdi Ara

Oppo Find 5 mini ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Oppo Find 5 mini ortaya çıktı

Son dönemde amiral gemi modellerinin mini versiyonlarını daha sık piyasada görmeye başlıyoruz. Samsung'un Galaxy S3 ve S4 mini modellerinin ardından HTC'nin de One mini adlı bir model hazırladığı gündeme gelmişti. Bu kez Çinli Oppo da bu trende katıldı.

Kaynaklardan gelen bilgilere göre 5 inçlik Full HD ekran ve Snapdragon S4 Pro işlemcisi sunan Oppo Find 5, yakın zamanda mini versiyonuna da kavuşacak. 

Find 5 mini modelinde hangi özelliklerin olacağı tam olarak bilinmemekle birlikte, 3.7 inçlik 720p LCD ekran, 1.2GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli MediaTek işlemci, ve 1GB RAM şeklinde duyumlar mevcut.

Gelecek ay tanıtılması beklenen modelin farklı renk seçenekleri ile 200-300 Avro arasında konumlanacağı tahmin ediliyor.

• 3.7 inç gerçektende fazla mini olmuş :D

• güzel haber benim gibi fazla büyük ekran sevmeyenler için gayet uygun

ancak türkiyeye gelirmi ki acaba

• Tasarım çok fena olmuş yalnız.Renk de çok yakışmış,çok beğendim.
    bu aradda, 3.7 inçlik 720p LCD ekran heralde ppi rekorunu eline alacak.Heralde dedim,çünkü 3.7 inç'de 720p çözünürlük sunan bi ekran kullanılmadı şimdiye kadar.Ya da ben görmedim :)

• eskiden arabada ''mini'' modaydı şimdi de telefonda moda oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedensiz07 -- 10 Haziran 2013; 15:47:20 >
  • Samsung 2

• Oppa yı görmedik ki minisini görelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esqhia

Tasarım çok fena olmuş yalnız.Renk de çok yakışmış,çok beğendim.
    bu aradda, 3.7 inçlik 720p LCD ekran heralde ppi rekorunu eline alacak.Heralde dedim,çünkü 3.7 inç'de 720p çözünürlük sunan bi ekran kullanılmadı şimdiye kadar.Ya da ben görmedim :)

396ppi yapar 720p 3.7" ekran, ppi rekoru(tabiri caizse) htc one'da sanırım 4.7" 1080p
  • pil ömrü iyiyse tutar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firma Find 5'in tanıtımını yapmadan minin tanıtımını yapmış o da güzel.
  • Adamlar Mini'nin hakkını vermiş :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

quote:

Orijinalden alıntı: esqhia Tasarım çok fena olmuş yalnız.Renk de çok yakışmış,çok beğendim. bu aradda, 3.7 inçlik 720p LCD ekran heralde ppi rekorunu eline alacak.Heralde dedim,çünkü 3.7 inçde 720p çözünürlük sunan bi ekran kullanılmadı şimdiye kadar.Ya da ben görmedim :)
    396ppi yapar 720p 3.7 ekran, ppi rekoru(tabiri caizse) htc oneda sanırım 4.7 1080p

Mesajı hızlıca yzarken, 720p ekran içinde ppi rekoru olur demek istemiştim ama dikkatin için teşekkürler, fazla bilgi göz çıkarmaz. 1080p ekranlar 443 ppi seviyesindeyken,htc one 469 ppi iken onları bu yarışa dahil etmemiştim ama mesajda belirtmediğim için sen de haklısın :) iyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esqhia -- 10 Haziran 2013; 17:31:56 >
  • Umarım yakında Türkiye'ye gelir.
  • Ya arkadaş büyük telefon sevmiyorum, küçüğünüde adam gibi yapabilen çıkmadı daha..Umudum Htc One "mini"..
  • umi x2 480 ppi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

güzel haber benim gibi fazla büyük ekran sevmeyenler için gayet uygun

ancak türkiyeye gelirmi ki acaba

türkiyeye genelde haberleri geliyor aslında bu telefonlar tabiki türkiyeye gelir o kadar saçma markalı bilgisayar ürünleri geliyorki,ama bu vergiler 200 usd lik çin telefonunu 500 usd yapar o parayı veren de olmaz ..o paraya marka alır çünkü..
  • 4 inch olsa güzel olurdu ama bu telefonu alıyorum arkadaş.

• Apple bile 4" ekran yapmışken 3.7 garip olmuş. İnce çerçeve tasarımı hoşuma gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesincır -- 10 Haziran 2013; 23:54:56 >
  • Acaba bu telefon ne zaman satılmaya başlar. Birde on sipariş alan siteler filan var mi bilen varsa yazabilir mi zahmet olmazsa

• Sonunda adam gibi gerçek mini bir model. Samsung'a kalsa minileri 4.5" yapacak. Ekranı da günümüz teknolojisine yakışır olmuş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.