Şimdi Ara

Grid 2 Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarış pistlerinin favori ismi geri döndü!

• Şu yandaki puanları biraz daha aşağıya alsanız ya da tamamen kaldırsanızda videodan spoiler yemiş gibi hissetmesek..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şu an oynuyorum gerçekten beğendim yarış oyunu oynarım diyen herkes bakmalı.

• Levent abiyi yeni gördüm ama güzel bir inceleme olmuş, Desenize bu aralar da modifiyeli bi oyun yok :/
  • Mükemel bir yarış oyunu mükemmel inceleme. Oyunun grafikleri ve ışıklandırmalı çok iyi. Oynanabilirlikte çok sağlam. Herkes oynamalı. Acaba bu akşam canlı yayın var mı? Varsa kimler canlı yayında olacak? Canlı yayın hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

• ben beğenmedim araba kontrolü çok hassas olmuş

• Şu oyun Türkçe oynanırdı be...

• en azindan arabayi boyayabiliyoruz bunada sukur.

• arabaya soyut hasarı nasıl aldırdın levent abi:) Ben hiç soyut hasar aldıramadım araca

• Bu tür yarış oyunlarının yüzüne NFS seriside onlara ayak uydurmaya başladı.Artık yarış oyunlarında single-player senaryo diye bişey kalmadı.Most Wanted ve Carbon oysaki ne güzeldi.Aynı Fast and Furius izler gibi ara sahneleri seyrederdik.Hikaye bizi gaza getirir kara listeleri tek tek geçip üst sıralara tırmanırdık.Absürt Modifiyelerimizi yapardık.Bu türde yarış oyunu isteyen dinazor bi ben mi kaldım yok mu senaryolu yarış oyunları geri dönsün diyen!!!Nerdesiniz millet.O cutseenleri görünce ağzının suyu akan gençler nerde.:((((
  • Summer Sales listemde başlarda yer alıyor %50 falan anca alır sanırsam ama değer gibi duruyor.

• Yalnız Levent Polater kendini çok geliştirdi, tebrik ediyorum.

• quote:

Bu tür yarış oyunlarının yüzüne NFS seriside onlara ayak uydurmaya başladı.Artık yarış oyunlarında single-player senaryo diye bişey kalmadı.Most Wanted ve Carbon oysaki ne güzeldi.Aynı Fast and Furius izler gibi ara sahneleri seyrederdik.Hikaye bizi gaza getirir kara listeleri tek tek geçip üst sıralara tırmanırdık.Absürt Modifiyelerimizi yapardık.Bu türde yarış oyunu isteyen dinazor bi ben mi kaldım yok mu senaryolu yarış oyunları geri dönsün diyen!!!Nerdesiniz millet.O cutseenleri görünce ağzının suyu akan gençler nerde.:((((
    Kesinlikle katılıyorum size,eskisi NFS Serilerinden keyif alamıyorum bende sanki özünü kaybetti.
  • Grafikler şahane kariyer modu biraz sıkıcı ama oynanabilirlik güzel

• Online modu tam bir sinir harbi ama yinede çok zevkli.Uzun süre birinci giderken arkadan bir darbe ve sonuncusunuz :)
    Bu arada girdiğiniz server ın ayarına göre geri alma seçeneğide mevcut ama tam bir geri alma değil de bir nevi resetleme gibi oluyor.Hızlı bir flasback ile kaza yaptığınız anın az gerisine yollanıyorsunuz.
    Hatta bazı zamanlarda araçların birbirine çarpma seçeneğinide kapatmak mümkün tabi bunun için ya serverı siz kurup bu seçenekleri seçeceksiniz yada girdiğiniz server ayarlarına bakacaksınız.

• Bu arada bu oyunu mümkünse iyi bir direksiyon seti ile oynamınızı tavsiye ederim.
    Tüm kasisleri bire bir mücadelelerde en ufak bir darbeyi hissedebilmek bambaşka bir keyif.
    Hatta ayarladan direksiyon geri bidirimini en sert ayara aldığınızda oynanabilirlik mükemmel bir seviyeye geliyor.
    Arkadan çekişli araçlarda viraj dönerken bazı virajlarda yarım gaz yaparak dönmeniz gerekiyor kontrolsüz bir drift yapmamak için :)
    Araçlar start çizgisinde geri sayımı beklerken direksiyonu sağa sola çevirdiğinizde gerçekte olduğu gibi lastikleri durduğu yerde çevirmeye çalıştığınız için direksiyondaki sertliği bile düşünmüşler.

• Oyunda sürüş dinamiği çok hassas onun dışında başarılı grafikleri çok güzel kastırmıyor üstelik.

• pist oyunlarından sıkılan sadece benmiyim ? ne var şehirde yasa dışı yarışlar olsa yada HP gibi doğal mekanlarda geçse.
  • Arkadaşlar oyunda leaderboards ve ranked games yer alıyormu acaba?Ona göre alacağım.
  • İlk oyunu oynayıp bitirmiş biri olarak bu oyunda sürüş keyfi falan yok diyebilirim. Hem kokpit kamerasını kaldırmışlar hem de sürüş dinamikleri arcade e kaymış. Benim açımdan Grid'i Grid yapan bu iki unsurdu...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.