Şimdi Ara

Kız arkadasımın kız arkadasını begendım beni tanıstrmasını nasıl söylerım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Facebookundan gördum buyuk ıhtımal sevgılısı yok neyse, söylerım zaten tanıstır benı sıkıntı yokta bu kızla nasıl konusmalıyım dırekt hoşlandım cart curt mu yapayım mı arkadasmı olayım tecrubelıler gelsın bu yoldan gecenler

• daldan dala atlama düşersin

• quote:

Orijinalden alıntı: orka55

daldan dala atlama düşersin

Dal görmeyeli 3 yıl oldu zamki xD kız arkadasım normal anlamda sevgılım değil sevgilim olsa nasıl deyim

• quote:

sağol özet için

• quote:

Orijinalden alıntı: onlarburdalar

quote:

sağol özet için

Gören der 100 satır yazı yazmışım 2 satırcık be

• Beyler söyledim arkadasım cevap vermıyor Allahın cezası gordugu halde basta bi aa yazdı dahada yazmıor delı oldm napayım karızmayı cızıdırmek ıstemıyorum cok ustune dusmeden cevap vermeye zorlamalıyım onu headı
  • kız zaten tanışmayı kabul ederse olayı çakar merak etme , tanışmak isterse zaten yolludur. kafeye git bir şeyler iç sonra yürürken hoşlandığını söyle . çokmu zor ya . anlamıyorum şu çekingenliğinizi şunu aklına sok eninde sonunda açılacaksın git ve söyle . hadi kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: airnavy

kız zaten tanışmayı kabul ederse olayı çakar merak etme , tanışmak isterse zaten yolludur. kafeye git bir şeyler iç sonra yürürken hoşlandığını söyle . çokmu zor ya . anlamıyorum şu çekingenliğinizi şunu aklına sok eninde sonunda açılacaksın git ve söyle . hadi kolay gelsin

öyle degıl be hacı arkadasımın arkadası hoslandıgım kız, sımdı kız arkadasıma soyledım durumu cevap vermıyor baska turlu gıdıp kızı nerden buluymda konusymda falan hem bunun yakın arkadası bunun gönlunu yapmadan onunla konusamam sonunda arkadası ve fıkırlerını etkıleyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokt@

quote:

Orijinalden alıntı: airnavy

kız zaten tanışmayı kabul ederse olayı çakar merak etme , tanışmak isterse zaten yolludur. kafeye git bir şeyler iç sonra yürürken hoşlandığını söyle . çokmu zor ya . anlamıyorum şu çekingenliğinizi şunu aklına sok eninde sonunda açılacaksın git ve söyle . hadi kolay gelsin

öyle degıl be hacı arkadasımın arkadası hoslandıgım kız, sımdı kız arkadasıma soyledım durumu cevap vermıyor baska turlu gıdıp kızı nerden buluymda konusymda falan hem bunun yakın arkadası bunun gönlunu yapmadan onunla konusamam sonunda arkadası ve fıkırlerını etkıleyecek

arkadaşınla aran iyi değilmiydide tavır yapıyor . niyetini belli et

• Anlamadın mı olm . Arkadaşın senden hoşlanıyo işte. Konuyu açınca arkadaşına biraz afallamıştır. Cevap yazamamıştır.:D

Hadi lan yine iyisin . Boş dönmezsin 1 ini kap gel :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.