Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.921
Cevap
195
Favori
550.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gecerli hocam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabiha Gökçen'de cuma günü Kahve Dünyası'nda yaptığım harcamaya pazartesi HYL kapsamında iade yansıdı, bilginiz olsun. POS İş Bankası posuydu.

Geçip geçmediği tartışmalı yerlerden harcama yapan arkadaşlar bundan böyle POS'un hangi banka posu olduğunu da belirtirse faydalı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem2012

Sabiha Gökçen'de cuma günü Kahve Dünyası'nda yaptığım harcamaya pazartesi HYL kapsamında iade yansıdı, bilginiz olsun. POS İş Bankası posuydu.

Geçip geçmediği tartışmalı yerlerden harcama yapan arkadaşlar bundan böyle POS'un hangi banka posu olduğunu da belirtirse faydalı olur.

Hangi kahve dunyasi hocam bugun bende gidicem de

• İlk kontrolden geçtikten sonra, ikinci kontrolden geçmeden, Burger, Sbarro'nun bulunduğu yerdeki Kahve Dünyası, kontuarların solunda,hatta salonun da solunda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem2012

İlk kontrolden geçtikten sonra, ikinci kontrolden geçmeden, Burger, Sbarro'nun bulunduğu yerdeki Kahve Dünyası, kontuarların solunda,hatta salonun da solunda :)

sagolunuz hocam
  • carpediem2012 C kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam
  • umarım parafly 1 kasım itibariyle güzel bir puan kampanyası yapar da yaz tatilinin puanlarını biriktiririz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpit -- 28 Ekim 2014; 11:47:06 >
  • Arkadaşlar benim 2 adet parafly kartım var. Biri Parafly, diğeri Parafly Platinum. Bunları ayrı ayrı parafgünüme dahil edebilir miyim? Mesela biri ayın 15i olacak puan kazandıracak diğeri 20si olacak indirim kazandıracak.

Olur mu bu şekilde?
  • Opetten 2 kere yaptigim alisveris kamoanya dahilinde gorunmedi. Kampanyada celiskili durum mevcut.

• kilecerme kullanıcısına yanıt
    benimde 2 kartım var.olmuyor bütün kartların paraf günü aynı gün malaesef
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    Paragünüm tanımlaması müşteri bazlı yapılır kart bazında yapılmaz.
    Tanımlamanız tüm kartlarınız için geçerlidir. Sadece puan yansıtılırken hangi kartla işlemi gerçekleştirmişseniz o karta puan yansıtılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bada38

umarım parafly 1 kasım itibariyle güzel bir puan kampanyası yapar da yaz tatilinin puanlarını biriktiririz

N11 den olur inşallah:)
  • HYL Sabiha Gökçen'de nerelerde geçerli
  • necii kullanıcısına yanıt
    3 opet online+1 migros,
    4 te 4 giderken,
    benzinciden benzin alıp sorun yaşayan arkadaşlar aklıma geldi.
    nedense denemek istedim
    paraf üyesi opetten, paraf posundan alışveriş yaptım, veee....
    kampanyaya yansımadı...
    kayıt oluşturdum.....
    dönüş yaptılar..
    kampanya bitiminde 50 tl yi kartıma aktaracaklarmış.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

quote:

Orijinalden alıntı: bada38

umarım parafly 1 kasım itibariyle güzel bir puan kampanyası yapar da yaz tatilinin puanlarını biriktiririz

N11 den olur inşallah:)

n11 guzel olur hocam
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    normalde hemen yatması lazım.son gün beklenecekse.kesin sorun çıkaracaklar ..
  • Halkbank seyahat hattından uçak bileti alırken rezervasyon yapıp sonra seyahat hattına yönlendirme yapabiliyor muyuz? Yapabiliyorsak nasıl? Bir de seyahat hattından alınan uçuşlar için biletlemeyi kim yapıyor, biliyor musunuz? SETUR mu, uçuş firması mı? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

yaklaşık iki ay önce konuşmuştuk son durumu yazayım:

parafly puanlrmızla seyahat hattından araç kiralamada mini hasarsızlık ve mali mesuliyet sigortası eklettirip ödeme yapılmadığı söylendi.. seyahat hattından araç kiralarken ben eklettirebilmiştim..

geçen günlerde iki günlük kiralık aracı aldık. aracı teslim ettikten sonra 20 tl kartımızdan düşülünce avis ofisine danıştık.. ek sigortalar için kesildiğini söylediler.. parafly puanlarla alınamayacağını ve ödemenin kendilerine yapılacağını söylediler.. halkbank seyahat hattından gönderilen sözleşmeye bakar mısınız..

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta

şimdi benden halkbank fazladan mı kesmiş oldu sigorta parasını?

durumla ilgili halkbank seyahat hattina ulastim.. sonraki gun donus yaptilar.. ek sigortalari puanlarinizla odediniz avis ofis yanlislik yapmis, size iade etcekler dedi.. mutlu son bu sekilde oldu.. arac kiralamada ek sigortayli da beraber puanlarla oduyoruZ. cocuk koltugu ve navigasyon da ilave etmeyi deneyebilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: suat_simsek

Halkbank seyahat hattından uçak bileti alırken rezervasyon yapıp sonra seyahat hattına yönlendirme yapabiliyor muyuz? Yapabiliyorsak nasıl? Bir de seyahat hattından alınan uçuşlar için biletlemeyi kim yapıyor, biliyor musunuz? SETUR mu, uçuş firması mı? Teşekkürler.

Setur biletliyor. Rezervasyon yapıp bilet alınabiliyor sanırım. Ben denemedim ama yapan arkadaşlar vardı. En son aldığım bilette düzenleyen şu şekilde mesela:

Elektronik Bilet yolcu Seyahat Belgesi
    Düzenlendiği Tarih / Issue Date :25OCT14
    Düzenleyen / Issuance:XZE/EB/SETUR A.ZADE

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

Orijinalden alıntı: suat_simsek

Halkbank seyahat hattından uçak bileti alırken rezervasyon yapıp sonra seyahat hattına yönlendirme yapabiliyor muyuz? Yapabiliyorsak nasıl? Bir de seyahat hattından alınan uçuşlar için biletlemeyi kim yapıyor, biliyor musunuz? SETUR mu, uçuş firması mı? Teşekkürler.

Setur biletliyor. Rezervasyon yapıp bilet alınabiliyor sanırım. Ben denemedim ama yapan arkadaşlar vardı. En son aldığım bilette düzenleyen şu şekilde mesela:

Elektronik Bilet yolcu Seyahat Belgesi
    Düzenlendiği Tarih / Issue Date :25OCT14
    Düzenleyen / Issuance:XZE/EB/SETUR A.ZADE

Teşekkür ederim ilginiz için.

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.