Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.921
Cevap
195
Favori
550.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thekoch

Ya hakkaten nasıl bir toplum olduk yaw, zorla sildirteceksiniz puanları, hersey o kadar ortada daha neyin sorguluyorsunuz

Parafly kendi sitesinden yapıstıyorum.

Parafly ile n11.com’da 111 TL ye varan ParafPara!
    Kampanya kapsamında 01 Temmuz – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında n11.com’da Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişte %11 ParafPara kazanılacaktır.
    ParafPara kazanımı tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir.
    Bir müşterinin ilk işlemi ile bir kez yararlanabileceği kampanyadan kazanabileceği maksimum ParafPara tutarı 111 TL ‘dir.
    Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri asıl ve ek kartları ile kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır.
    500 TL ve üzeri ilk alışverişini gerçekleştirildiği kart ile ParafPara kazanabilecektir.
    Kazanılan ParafPara’lar işlemin ertesi günü, işlem yapılan karta yansıtılacaktır.
    Paraf ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ve iptal/iade işlemleri dahil değildir.
    Kampanya kapsamında Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Toplu Satış, Toptan Satış, Özel Satış, Fırsat Köşesi ve Sim Kart ve Hat kategorilerinden yapılan alışverişlerden ParafPara kazanılamaz.
    Bu kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez.
    TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

hocam sistemsel bir hata var o yüzden konusuluyor düzeltilsin istiyoruz yoksa paraflyda silinme yok

• n11 kampanyası için cebime gelen mesajda böyle yazıyordu. kafadan atmadık yani.
    az önce aradım, bu tarihlerin paraf için geçerli olduğu, eğer sms'lerde bir tarih yazarsa dikkate almamamız gerektiği söylendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insancapekinsanca -- 14 Temmuz 2014; 13:21:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganbaris

müşteri olarak bakarsan 1
    ama banka 2.seçenek için mantıklı açıklamalar ile altını doldurabilir.
    ama siz de 2.seçeneği mantıklı açıklamalar ile çürütebilirsiniz.
    burası biraz "güçlü olan" mantığı oluyor gibi, keşke hiç artıya geçmeseydiniz :) Hatta kampanyalara hiç katılmasaydınız :)

bence;
    +50 iadeniz yapılır, +37'ye geçersiniz diye düşünüyorum...

az önce MH tarafından arandım, 50 tl puan geri yükleniyormuş, sistemsel bir sorun olduğu iletildi :)

doganbaris hocam yardımın ve genel sorunların iyileşmesi için vermiş olduğun katkıya teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daseg

arkadaşlar sabiha gökçende kahve dünyasında HYL kampanyası geçiyor mu bilgisi olan yok mu?Bir arkadaş geçerli demişti bir daha gözükmedi. veya sabiha gökçen ve esenboğada burger king veya mcdonalds dışında geçerli olan yer var mı?

Hocam 11 trmmuzda yaptim. Gecerli olmadi ben de. Riske atmayin derim.

• Arkadaşlar parafly ve n11 kampanyasında puanların silinmesi söz konusu değil.
    Önceki sms ler paraf üzerinden gönderiliyordu fakat bunuda düzelttiler. Şimdi sms ler parafly üzerinden gönderiliyor silinme ibaresi sms metninden çıkarıldı.
    SONUÇ : PARAFLY DA N11 PUANLARI SİLİNMEZ

• meier M kullanıcısına yanıt
    Hangi kahve dünyasında denediniz.???

İkinci kontrolden sonra sağdaki kahve dünyası iş bankası posundan işlem gerçekleştirin. HYL yansıyacaktır

• beyler
    150X4 market veya akaryakıta 40 tl puan için
    ramazan yazıp gönderdim 3404e ama herhangi bir cevap gelmedi, cevap gelmiyor mu? basladı mı ki
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    İnternet şube-> kredi kartlarım-> kampanyalar-> güncel kampanyalar menülerini takip ederek kampanya katılım bilgilerinize ulaşabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

beyler
    150X4 market veya akaryakıta 40 tl puan için
    ramazan yazıp gönderdim 3404e ama herhangi bir cevap gelmedi, cevap gelmiyor mu? basladı mı ki

Parafly için geçerli değil herhalde ?

• selo224 kullanıcısına yanıt
    Parafly RAMAZAN kampanyası kapsamında değildir

• quote:

Orijinalden alıntı: panick666

Hangi kahve dünyasında denediniz.???

İkinci kontrolden sonra sağdaki kahve dünyası iş bankası posundan işlem gerçekleştirin. HYL yansıyacaktır

Yok ben ic hatlar ilk giristen sonraki soldaki buyuk kahve dunyasindan is bankasi posu ile yaptim. Donem ici islemlere yansimis ama hyl indirimi yansimadi. Ekstre kesildikten sonra yansir mi emin degilim ama zannetmem.

Döndmiçi işlemlere yansıdığı halde hyl indirimi yansımamış ise hyl niz boşa gitmiş demektir.

4440400 numaralı telefondan harcamanıza ait sektör bilgisine ulaşabilirsiniz.

Benim bildiğim SAW da kahve dünyası olarak tek geçerli yer 2. Kontrolden sonra sağdaki KD. İşbank posundan bizzat denemiştir yakın zamanda...

• Gib.gov.tr den mtv odemesi parafgunu indirimi veriyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

Gib.gov.tr den mtv odemesi parafgunu indirimi veriyormu

Hayır.

Geçiyor hocam ben de indirim yansıdı

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykutytu A kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke harcamanızı hangi KD den ve hangi pos cihazından yaptığınızı da yazsaydınız.
    Malum SAW da 3 tane KD var.

• quote:

Döndmiçi işlemlere yansıdığı halde hyl indirimi yansımamış ise hyl niz boşa gitmiş demektir.

4440400 numaralı telefondan harcamanıza ait sektör bilgisine ulaşabilirsiniz.

Benim bildiğim SAW da kahve dünyası olarak tek geçerli yer 2. Kontrolden sonra sağdaki KD. İşbank posundan bizzat denemiştir yakın zamanda...

Bunu güncel tutalim beyler , n11 bilgilendirme için de sagolun

• quote:

Hocam keşke harcamanızı hangi KD den ve hangi pos cihazından yaptığınızı da yazsaydınız.
    Malum SAW da 3 tane KD var.

İç hatlar Giden yolcu terminali kontrolden sonra ve gelen yolcu terminalinde kd lerden aldım indirim yansıdı. Hangi pos olduğuna dikkat etmedim

• aşağıdaki arkadaşlar giden yolcu kısmında arbys,Sbarro nun oradaki en büyük kahve dünyasında hyl yansıdığını söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axeleon -- 15 Temmuz 2014; 0:40:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axeleon

aşağıdaki arkadaşlar giden yolcu kısmında arbys,Sbarro nun oradaki en büyük kahve dünyasında hyl yansıdığını söyledi.

İsbank posundan ama

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.