Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.920
Cevap
195
Favori
550.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir müşteri kampanya boyunca toplamda 9 kullanım hakkına sahip olacaktır.
    Kampanya 31.12.2013 sene sonuna kadar geçerlidir.

peki kampanya yenilenecek mi ?
  • Operasyon Parafly başlamıştır!
    1-İnternet şubeden Parafly kart talebi yapılacak - OK
    2-Normal ParafCard'ı, Platine statüsüne yükseltmek için limit artırımı iste - OK (en az 10,000 TL limit gerekiyor Platin için)
    3-Limit artırımı onaylanıp Platin kart tanımlandığında, ParaFly kartı da Platine çevir - BEKLEMEDE
    4-Kış ve bir sonraki yaz tatili dönemi için ailecek açık bilet al - DÖRT GÖZLE BEKLEMEDE
  • bunlarda finansbank gibi, kampanya puanları seturda kullanılamaz ibaresi koymazsa karttan iş çıkar. tabi halkbankın kampanya devamlılığınıda görmek lazım, şu anda bence kampanya puanı toplama açısından adiosun eline su dökemez..
  • Çok güzel bir haber. Başlığı açan arkadaşa teşekkürler.
    Koşullar netleştikçe il mesajı güncellerse çok iyi olur.

Adios'a oldukça benzeyen bir kart olmuş. Umarım elimizdeki kartları Parafly'a çevirip puanlarımızı kullanabiliriz. Neredeyse aylardır karta yatan 300 TL puanı akaryakıt için harcayacaktım.
  • Bu arada web sitesi üzerinden parafly talebi eklenmiş.
    (Online işlemlerden yani parafcardı olanlar için...)
    Elimizdeki kartları parafly'a çevirmekle ilgili bir menü bulamadım bu arada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: poster2010

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: jaqquine

Parafly adında yeni bir kartmı bu yoksa parafın bir özelliğimi tam anlayamadım ?

Tam konuyu ben açacaktım arkadaş açmış. Parafly yeni bir kart.
    Hafta sonu internet şubesinde gözüktü sadece Parafly başvurusu.Parafcard.com.tr de Parafly başvurusu alınamıyor.

Hemen başvurdum.Bugün onaylanmış basıma girmiş. Eğer işe yaramazsa iptal ederiz.
    Malum Paraf karta da herkes başvurunca geç geldi kart. Bunda da aynı olayı yaşamamak için erken davrandım. İlk başvuru benimdir belkide .

Parafly, Parafcard gibi ücretsiz bir kart değil. Bu konuya dikkat edin ama.

http://www.parafly.com.tr/MusteriHizmetleri_FaizOranlari_ve_Ucretleri.aspx

Kart ücretini biliyorum. Ne zaman alacak onu yazmamış. Kart yeni, parafta yeni bir oluşum. İtiraz halinde kart ücretini iade ederler diye düşünüyorum.

Zaten yurtiçi otobüs seyahatinde puanları x5 ile çarpması bile benim için kart ücretinden daha önemli.

parafcardın yllık ücreti olduğunu sanıyordum olmadığına dair bir bilgi nerede yazıyor hocam?

• Parafcard kullanan arkadaşlara sorum şu, aylık ne gibi kampanyalar oluyor ve ne kadar puan kazanıyorsunuz.
    Mesela Adiosta her ay 11*100 TL harca 100 Puan kazan gibi ... bunun haricinde 3-5 farklı firma kampanyası daha oluyor.
    2000-3000 TL harcayan rahatça 200-300 TL puan kazanıyor.

Parafcard'da durum nasıl. almaya değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

Parafcard kullanan arkadaşlara sorum şu, aylık ne gibi kampanyalar oluyor ve ne kadar puan kazanıyorsunuz.
    Mesela Adiosta her ay 11*100 TL harca 100 Puan kazan gibi ... bunun haricinde 3-5 farklı firma kampanyası daha oluyor.

ilk aylar 1-2 kampanyA oldu şimdi + taksitten başka bişey yok...
    ama parafly gibi bir program başlatıyorsan kampanya yapacak mecbuur
  • parafcardı hemen parafflya cevirebilirsek alacagım 4-5 ucak bileti var onları almak isterim:)
  • Tatilolatıda varmı anlamadım ama ets olsaydı işin içinde adiosu bırakır dalardım buna tatil dahil edilseydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm paraf platinumu parafly a çevirmek için olmaz dediler ikisi başka kart diyerek yeni başvuru yapmalısınız dediler:(
  • Bankadan edindiğim kesin bilgilerdir arkadaşlar:

1. Yıllık üyelik ücreti var. 50 ve 75 TL

2. Parafcard'dan puan aktarımı yok!

3. Sitedeki katsayılar tüm kullanımlarda geçerli! Yani bazı yere 2 katı bazı yere 5 katı yok her yere 5 katı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhyorumcusu -- 10 Haziran 2013; 16:52:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmutti

bunlarda finansbank gibi, kampanya puanları seturda kullanılamaz ibaresi koymazsa karttan iş çıkar. tabi halkbankın kampanya devamlılığınıda görmek lazım, şu anda bence kampanya puanı toplama açısından adiosun eline su dökemez..

Evet bu çok önemli. O zaman ancak çok yüksek tutarlı harcamalara senede bir bilet ancak alınır.
    Maximiles'ta da bu şekilde yanlış bilmiyorsam, kampanya puanlarını mile çevirmiyor diye hatırlıyorum.
  • ''Parafly Seyahat Hattı üzerinden alınan tüm seyahat hizmetleri Setur Servis Turistik A.Ş. tarafından verilmektedir.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectpeople -- 10 Haziran 2013; 16:55:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhyorumcusu

Bankadan edindiğim kesin bilgilerdir arkadaşlar:

1. Yıllık üyelik ücreti var. 50 ve 75 TL

2. Parafcard'dan puan aktarımı yok!

3. Sitedeki katsayılar tüm kullanımlarda geçerli! Yani bazı yere 2 katı bazı yere 5 katı yok her yere 5 katı.

dostum kampanya puanları seyahat hattında kullanılabilecek mi sordun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: duykan

quote:

Orijinalden alıntı: realgs

Parafcard kullanan arkadaşlara sorum şu, aylık ne gibi kampanyalar oluyor ve ne kadar puan kazanıyorsunuz.

ilk aylar 1-2 kampanyA oldu şimdi + taksitten başka bişey yok...
    ama parafly gibi bir program başlatıyorsan kampanya yapacak mecbuur

Evet ilk başlarda biraz bolkepçe dağıttı puanları ama şimdilerde sakin.
    Belki de çok fazla üye işyeri olmadığı için kampanya puanlarının son kullanım tarihi olarak genelde 2013 sonunu verdiler. Adios'taki gibi puanların silinmemesi olmayacaksa bile en azından bu şekilde ileri tarihler vermesi iyi olur.
    Bu arada Adiosçular olarak konuyu bastık Gezmeye uçmaya ne doymaz adamlarız

• Paraf şu anki kampanyalarıyla devam ederse 4 değil 10 kat da çarpım olsa bilet almak zorlaşır. Bonus, World ve Maximum gibi market kampanyalarına falan girmesi lazım, yoksa anlamı yok. Bekleyelim görelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

Orijinalden alıntı: koko69

quote:

Orijinalden alıntı: jaqquine

Parafly adında yeni bir kartmı bu yoksa parafın bir özelliğimi tam anlayamadım ?

İyi bir soru.. Ben de cevap bekliyorum.

Daha doğrusu parafly diye yeni bir kart çıkaracakdı halkbank. Bu kart sadece bu tarz kampanya ile çıktıysa zaten ölü doğdu demektir. Diğer tarafdan mevcut paraf kartlar bu kampanyaya dahil edilmemişse daha da fazla bir ölüm vakası var demektir halkbank ve biz müşterileri adına..

Bakalım dağ fare mi doğuracak göreceğiz.

Diğer parafcard lara niye versin ki bu kampanyayı? Adios, wings vs. hangisi normal kartlarına uçuş özelliği eklemiş ki Parafta olmasını bekliyorsunuz?

190 TL lik 9 bilet alımına 810 TL indirim sunuyor. Bunu hangi kart sağlıyor söyleyin ?? Diğer uçuş kartlarında 10.000 lerce TL harcasanız belki bu ödülü verir...

çok haklısın kardeşim

• Bence benim gibi kampanya takibi yapmadan harcama yapanlar için katsayı oranları çok iyi.
  • 10bin limitli kart onaylanmış basımdaymış diye mesaj geldi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.