Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.921
Cevap
195
Favori
550.034
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayda bir gun reklamlarini seyrede seyrede dünyada hayatın nasıl olduğu şaşmış sanki biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BKM Express'ten kazandığım 15 TL puanı harcamadım. Bu hafta tatil rezervasyonu yapacaktım SETUR aracılığıyla ama fırsat olmadı.

Sizce 3 Martta puan silinir mi?
  • Hizlial puanlarim silinmiiiiiş

• Nasıl silinmiş? Benimkiler duruyor az önce pos makinasından kontrol ettim. Kartınız paraf mı parafly mı?
  • Hepsiburadanın Mart kampanyasına parafly ın dahil olmaması katsayı düşecek safsatasını ortadan kaldırır Şubat Ay'ı parafly kullanıcılarına bir nimet oldu umarım önümüzdeki aylarda yine böle bol kampanya yapar parafly...

• zenmavi Z kullanıcısına yanıt

Yine bir kampanyada bin ikiyüz otuz sekiz kere soruldu diye yazdım hocam.

Ayrıca konu başlığı Paraf değil, Parafly

Neden adios forumunda kimse Benim Play kartım var diye baslamazken burada herkes Paraf muhabbeti yapar ve Puan silinme olayı bu kadar konuşulur anlam veremiyorum

• Bende baktım puanlar yerinde, sanırım sizinki parafkart
  • 15 Nisan’a kadar farkli gun ve tek seferde yapacaginiz 100TL uzeri 5.akaryakit harcamaniza 50TL ParafPara!KAZAN yaz kart son 6 hane 3404’e gonder.parafly.com.tr

• arkadaşlar merhaba, parafly ın katsayı ile uçak bileti uygulamasının bitiş tarihi var mı? kart ücreti nasıldır? bilgilendirirseniz sevinirim.

vakıfbank uygulamayı bugün itibariyle değiştirmiş, haliyle benim için bir avantajı kalmadı.

kart ücreti normal 50 platinum 75 imiş.

platinum alma koşulları nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuyudakitas -- 1 Mart 2015; 13:11:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganbaris

Hizlial puanlarim silinmiiiiiş

Emin misiniz?Bizim kartlardakiler duruyor.Ayrıca silinme zamanı henüz gelmedi eğer silinecekse bile.Bu geceye kadar normal kullanım süresi var.

EDIT:İğneleme mi yoksa?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • doganbaris kullanıcısına yanıt
    Latifedir. Anlamayanlara.

• Birisi soru sorduğu zaman onceki sayfalarda yazıldı, okusana diye kızıyorsunuz, ama 11:45 mesajımı okuyup 12:00 mesajımı okumuyorsunuz
    Sanırım benimki paraf kart

• doganbaris kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten zeka seviyesi 14 lerde,Allahaskina yapma

• Hayatımda bu kadar gülmedim, Allah bu konuda bilinçli veya bilinçsiz katkıda bulunan herkesi de güldürsün, burası parafly kart paylaşım yeri değil komedi bölümü olmuş, bırakın bir kaç sayfa önceyi bir üstündeki mesajı bile okumadan cevap veriyorlar arkadaşlar, sanırım eğlence olsun diye yapıyorlar. Şimdi Levent Kırca'ya Cem Yılmaz'a mail atıyorum bu bölümü okusunlar yemin ederim bir senelik senaryolarını hazırlarlar, zahmetsizce.
  • @fatmucu @ayrıntıcı

Ağır konuşup, kalp kirmayalim :)
    Ecay ile muhabbetim var, takilmak icin yazdim...

Parafly ın bos geçtiği şu günlerde maksat geyik olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: doganbaris

@fatmucu @ayrıntıcı

Ağır konuşup, kalp kirmayalim :)
    Ecay ile muhabbetim var, takilmak icin yazdim...

Parafly ın bos geçtiği şu günlerde maksat geyik olsun

Yok dostum amacım kesinlikle kalp kırmak olmaz, olamaz zaten buna haddim de değil,sözlerimden alınan arkadaşım olduysa özür dilerim,ancak tam sağır dilsiz muhabbeti olmuş ,ya yazdıklarınız sisteme geç düştü ya da panik halinde cevap yazıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThaDe -- 1 Mart 2015; 21:00:13 >
  • onur air den telf ile rez. yaptırdım.. yönlendirme kodu vardı ( XZEQ25 ) , biletimizi puanlarımızla alabilmek için seyahat hattının rezervasyonumuzu görmesi için diyorum. mh yok diyo bizde öyle birşey.. acaba bu yönlendirme kodu sadece thy de mi var .. diğerlerinde yok mu?
  • daha önce mediamarkt'ın üye işyeri olmamasını eleştirmiştim. mediamarkt.com.tr'de paraf'a 5 taksit seçeneği gelmiş. muhtemelen yakında sitede de program ortakları arasına eklenir. teşekkürler halkbank'a.

• quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

onur air den telf ile rez. yaptırdım.. yönlendirme kodu vardı ( XZEQ25 ) , biletimizi puanlarımızla alabilmek için seyahat hattının rezervasyonumuzu görmesi için diyorum. mh yok diyo bizde öyle birşey.. acaba bu yönlendirme kodu sadece thy de mi var .. diğerlerinde yok mu?

Cuma gunu anadolujetten rezervasyonum vardi bana da ayni seyi soylediler fiyat ayni oldugundan cok irdelemedim seyahat hattindan direkt aliverdim

• 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.