Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.921
Cevap
195
Favori
550.153
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar gecen Perşembe şubeden parafly Platinum başvurusu yaptım Maaş bordrosu ile bugun itibari ile hala değerlendirme aşamasında diyor Şartları yerine getirdiğimi dusunuyorum limit vb.ayrica kredi skorlamasinda 1900 civarı ama hala sonuc yok forumdan bazı arkadaslar bir hafta yada 10 gunde ellerine geçtiğinden bahsediyorlar.benimde dururum acil 15 gun sonra Amsterdama gidecegim oteli hala almadım avanspuan ile almayı düşünüyordum kart gelir gelmez ama gelen birsey yok durum acil sizce ne yapmalıyım hızlandırma adına mutlu Musteri hizmetlerine söylesem ise yararmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Arkadaslar gecen Perşembe şubeden parafly Platinum başvurusu yaptım Maaş bordrosu ile bugun itibari ile hala değerlendirme aşamasında diyor Şartları yerine getirdiğimi dusunuyorum limit vb.ayrica kredi skorlamasinda 1900 civarı ama hala sonuc yok forumdan bazı arkadaslar bir hafta yada 10 gunde ellerine geçtiğinden bahsediyorlar.benimde dururum acil 15 gun sonra Amsterdama gidecegim oteli hala almadım avanspuan ile almayı düşünüyordum kart gelir gelmez ama gelen birsey yok durum acil sizce ne yapmalıyım hızlandırma adına mutlu Musteri hizmetlerine söylesem ise yararmi

Şube girdimi sisteme bodro

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Arkadaslar gecen Perşembe şubeden parafly Platinum başvurusu yaptım Maaş bordrosu ile bugun itibari ile hala değerlendirme aşamasında diyor Şartları yerine getirdiğimi dusunuyorum limit vb.ayrica kredi skorlamasinda 1900 civarı ama hala sonuc yok forumdan bazı arkadaslar bir hafta yada 10 gunde ellerine geçtiğinden bahsediyorlar.benimde dururum acil 15 gun sonra Amsterdama gidecegim oteli hala almadım avanspuan ile almayı düşünüyordum kart gelir gelmez ama gelen birsey yok durum acil sizce ne yapmalıyım hızlandırma adına mutlu Musteri hizmetlerine söylesem ise yararmi

Halkbankta işler tamamen şansa bağlı.
    Ben 2,5 ayda 4 kere şubeye gitmeme rağmen zar zor alabilmiştim. Bana denk gelen memur bordro yanlış okuyup yanlış giriş yapmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

300 liralık bir araç kiralama işlemi yapmıştım. amerikada bir şirket olmasına rağmen 3 liraya yakın paraf para kazanmışım.

sürekli bu tarz %1 e yakın puan veriyor mu gerçekten ? bütün alışverişlerde kullansak epey karlı çıkarız bu işten.

1000 tl ye 7.5 tl veriyor yurt dısında.

Uçak bileti alırken teslim edilmemişti daha keşke önceden gelseymiş. Böyle güzel oranlar veren bir kartı ilk kez görüyorum. Iphone vs alıyoruz sonuçta bu kartla alalım 15 lira kazanalım en azından sağolun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

300 liralık bir araç kiralama işlemi yapmıştım. amerikada bir şirket olmasına rağmen 3 liraya yakın paraf para kazanmışım.

sürekli bu tarz %1 e yakın puan veriyor mu gerçekten ? bütün alışverişlerde kullansak epey karlı çıkarız bu işten.

1000 tl ye 7.5 tl veriyor yurt dısında.

Aynen.Çok iyi bir oran bence.
  • Ben bordroyu verdim artık girdiniz mı girmediniz mı demedim girmiştir diye umuyorum

• Ya arkadaslar bu musteri hizmetleri mi gerizekali ben mi bilemiyorum az oncr aradim parafpuanla ucak bileti alcam hem gidis de hem donuste her yer lounge kullanabilirmiyim bilet 240lira parafpuan ile 58parafpuan kullancam dedim parafpuan alisvetisiyle her yer lounge olmaz dedi, internet sitesine girdim ilk maddede elli lira ustu olur yaziyor

Forumdaki uzmanlara sorum hem gidis hem donuste kullanabilirmiyim her yer lounge u

• quote:

Orijinalden alıntı: bcf1234

Ya arkadaslar bu musteri hizmetleri mi gerizekali ben mi bilemiyorum az oncr aradim parafpuanla ucak bileti alcam hem gidis de hem donuste her yer lounge kullanabilirmiyim bilet 240lira parafpuan ile 58parafpuan kullancam dedim parafpuan alisvetisiyle her yer lounge olmaz dedi, internet sitesine girdim ilk maddede elli lira ustu olur yaziyor

Forumdaki uzmanlara sorum hem gidis hem donuste kullanabilirmiyim her yer lounge u

50 TL veya 50 Parafpara üzeri ödemelerinizde

1 ödeme işlemi için 1 HYL kazanırsınız

100 hakkınız da olsa, 1 günde 1 HYL kullanabilirsiniz.

kullanacağınız HYL nin tarihi satın alma tarihinden itibaren 6 ay içinde olmalıdır.

örneğin bugün bilet aldığınızı varsayarsak, 27 ağustosa kadar herhangi bir günde HYL kullanabilirsiniz.

kullanacağınız günü SMS atarak bildiriyorsunuz, ister giderken, ister gelirken, isterseniz uçmayıp, karşılama yapmaya gittiğinizde kullanabilirsiniz. Önemli olan sizin SMS attığınız tarih. Son olarak da YD seyahat olursa, dönüşte de kullanacağım diyorsanız SMSi Türkiye'deyken atmanız gerektiğiniz unutmayın

ve son olarak, SMS attıktan sonraki harcamaların geçerli, aynı gün için de atabilirsin, ancak mesaj öncesi işlemler dikkate alınmaz

• Hocam sagolasin on numara aciklama

olmus bunlari MH ye de ogretiversen 😊

gidisi ayri 110lira donusu ayri 110lira kartimla alip iki ayri hyl kazanmak en mantiklisi sanirim

• bcf1234 B kullanıcısına yanıt
    Gözden kaçmasın HYL den faydalanmak için kartın Parafly Platinum olması gerekiyor. Normal Parafly kart geçerli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: konifuji

Gözden kaçmasın HYL den faydalanmak için kartın Parafly Platinum olması gerekiyor. Normal Parafly kart geçerli değil.

"Ya arkadaslar bu musteri hizmetleri mi gerizekali" diye girizgah yapan adam onu atlamamıştır diye umuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

PARA (25 TL iade) kampanyası hem paraf hem de parafly için de oluyor mu arkadaşlar?

Yani her iki kart sahibi de faydalanabiliyor mu?

Kampanya müşteri bazında demişti önceki sayfada arkadaşlar.

• quote:

PARA (25 TL iade) kampanyası hem paraf hem de parafly için de oluyor mu arkadaşlar?

Kampanya hem paraf hem de parafly için geçerli. Ben Parafly kartım ile kampanyadan yararlandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuryildirim

quote:

Kampanya müşteri bazında demişti önceki sayfada arkadaşlar.

Sanki Paraf konusunda da bir arkadaş iki karttan birden faydalandığını belirtmiş de hocam o yüzden sordum.
  • Yok hocam atlamadim simdi antep baklavasini kampanyadan yiyebilecekmiyiz bakalim gerisi havaalanina kaldi

• quote:

Parafly ile Akaryakıt Harcamalarınıza 50 TL ParafPara!

- 1 Mart-15 Nisan 2015 tarihleri arasında, tüm yurtiçi banka POS larından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 5. Akaryakıt harcamasına 50 TL ParafPara hediye!
    - Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce “KAZAN” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.
    - Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    - Kampanyaya katılım başlangıç tarihi 01 Mart 2015, son katılım tarihi 11 Nisan 2015’ dir. (11 Nisan 2015 dahildir.)
    - Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
    - Kampanyaya sadece kayıt olunan kart ile katılabilinecek olup tüm harcamaların bu kart ile yapılması gerekmektedir.
    - Kazanılabilecek ParafPara tutarı 50 TL ile sınırlıdır.
    - Business kartlar, ek kartlar,sanal kartlar,ParafPara kullanarak yapılan işlemler,iptal ve iade işlemleri ve sanal Pos’tan yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
    - Kazanılan ParafParalar sadece Paraf üyesi akaryakıt istasyonlarında kullanılabilecektir.
    - Kazanılacak ParafPara’lar 26 Nisan 2015 23:59’a kadar kullanılabilecek olup kullanılmayan ParafPara’lar 27 Nisan 2015 tarihinde geri alınacaktır.

Şimdi sadece 50 TL akaryakıt puan mı kazanıyoruz yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: dmRy

quote:

- 1 Mart-15 Nisan 2015 tarihleri arasında, tüm yurtiçi banka POS larından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 5. Akaryakıt harcamasına 50 TL ParafPara hediye!
    - Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce “KAZAN” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.
    - Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    - Kampanyaya katılım başlangıç tarihi 01 Mart 2015, son katılım tarihi 11 Nisan 2015’ dir. (11 Nisan 2015 dahildir.)
    - Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
    - Kampanyaya sadece kayıt olunan kart ile katılabilinecek olup tüm harcamaların bu kart ile yapılması gerekmektedir.
    - Business kartlar, ek kartlar,sanal kartlar,ParafPara kullanarak yapılan işlemler,iptal ve iade işlemleri ve sanal Pos’tan yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
    - Kazanılan ParafParalar sadece Paraf üyesi akaryakıt istasyonlarında kullanılabilecektir.
    - Kazanılacak ParafPara’lar 26 Nisan 2015 23:59’a kadar kullanılabilecek olup kullanılmayan ParafPara’lar 27 Nisan 2015 tarihinde geri alınacaktır.

tırt :)

• küsürat olayından en kolay nasıl yararlanırız pm den biri mesaj atarsa yarın son gunu kaçırmayalım
    migros paypal vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

küsürat olayından en kolay nasıl yararlanırız pm den biri mesaj atarsa yarın son gunu kaçırmayalım
    migros paypal vs

Pm attim

• quote:

Orijinalden alıntı: dmRy

quote:

Bu konuda yasal düzenleme var. Akaryakıttan kazanılan puan başka yerde kullanılamıyor.

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.