Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.921
Cevap
195
Favori
550.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zdd

Her yer lounge kampanyası için Ankara BTA Tadında Anadolu'da yapılan harcamalar parafly'ın ilk zamanlarında geçerliydi; ancak daha sonra indirim düşmemeye başladı. Ben de her seferinde arayıp şikayet kaydı oluşturdum ve her seferinde harcadığım miktarı geri iade ettiler. En son bu ay da aynı şey olunca artık isyan ettim ve bu sorunu bir daha yaşamak istemediğimi belirttim.Araştırıp döneceklerini söylediler. Ortada bir sorun var ve bunu ortadan kaldırmak yerine sürekli hem beni hem de kendilerini yorup her seferinde tekrar tekrar araştırma yapıyorlar. Sevgili Halkbank, Ankara Esenboğa'da bu kampanya için yararlanılabilecek bir kaç yerden birisi BTA Tadında Anadolu'dur. Lütfen artık şu işi çözün. Bu arada İstanbul Sabiha Gökçen'de "kahve dünyası ve "turkish kitchen" da kampanya geçerlidir.

Arkadaslar, sabiha gokcen kahve dunyasindan kahve, cikolata vs alsak gecerli olur mu? Onceki sayfalarda bilgi verilmis ise ozur dilerim. Mobildeyim, tum sayfalara bakamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Paraf’la 19 Aralikta tum Paraf POSlarindan yapacaginiz 100TL ve uzeri ilk isleminize 10TL ParafPara!KAZAN bosluk kart son 6 haneyi 3404e gonder! parafcard.com

• quote:

Orijinalden alıntı: boran729

Paraf’la 19 Aralikta tum Paraf POSlarindan yapacaginiz 100TL ve uzeri ilk isleminize 10TL ParafPara!KAZAN bosluk kart son 6 haneyi 3404e gonder! parafcard.com

günaydın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • axeleon kullanıcısına yanıt
    Genel kampanyadan haberim var herhalde bu mesaj özellikle 19 Aralık için geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: boran729

Genel kampanyadan haberim var herhalde bu mesaj özellikle 19 Aralık için geldi

15 mesaj üstünüzde zaten var

konusu bile açıldı

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=100624147&p=1#100624147

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• inceyol İ kullanıcısına yanıt
    Tavsiyem karttan su gibi ucuz bi sey cektirip musteri hizmetlerini arayip pos kodunu sorun. Eger restoransa gerisini cektirirsiniz.Tabiii slipte online cekim yazmali offline islemse musteri hizmetleri goremez.

• plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    Birlesmeyecegine ait bir kural sartlarda belirtilmemis.demek ki birlesir. Adios ta bu cok oluyordu. Musteri temsilcisi aranir , birlesirmi birlesmezmi sorulur, adios sartlari degistirir ve birlesen kampanyalari kendi elimizle iptal ettirirdik. Ne gunlerdi

• Arayın müşteri hizmetlerini arayın.Adiosuda bu şekilde bitirdiniz.
  • doganbaris kullanıcısına yanıt
    üstat selamlar, dün mağaza ile konuştum allahtan diğer karttan çektirdiğim slip'i atmamıştım. iade ettim kartıma, parafly'dan geçtim. 200 TLye yakın puan geldi. bilgilendirmen için sağol, sen yaparlar demesen girişmezdim
  • her yer lounge kampanyası ile ilgili yeni bir durum var mı? ankaradan istanbula pegasus bileti alıcam 42 lira tutuyor. esenboğa havalimanı tadında anadolu'da her yer lounge indirimi geçerli ise bileti 50 tl ye çıkarıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

her yer lounge kampanyası ile ilgili yeni bir durum var mı? ankaradan istanbula pegasus bileti alıcam 42 lira tutuyor. esenboğa havalimanı tadında anadolu'da her yer lounge indirimi geçerli ise bileti 50 tl ye çıkarıcam.

bir değişiklik olmadı geçerli kullanabilirsin
    erken gidip lounge da keyif çıkarmayı unutma
  • Mrb ben 3 aralık ta Sabiha gökçen gelen yolcu katından kahve dünyasından alışveriş yaptım ve hemen yansıdı ayrıca yine aynı katta simit sarayı da var orada da geçerli....
  • inceyol İ kullanıcısına yanıt
    Mrb ben 3 aralıkta sabiha gökçen kahve dunyasindan (gelen yolcu katı) çikolata aldım geçerli aynı yerde simit sarayı var orada da geçerli. test edilip onaylandı
  • Beyler bugünkü market alışverişlerinizde pos'a kartı sokuşta Halkbank yazısı çıkmasına dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 19 Aralık 2014; 11:45:59 >
  • Hyl indiriminde sabiha - starbucksta starbucks karta yukleme yapilabiliyor mu?

• lawyerdem kullanıcısına yanıt
    Her Ler Lounge hakkı kazanmak için 50 Tl ve üstü olması gerekiyor bilet fiyatının.
  • yine yurtdisindan mesaj atilamiyor 3404 e bu sefer yunanistandan gitmedi daga once japonyadan gitmiyordu Turkcelle bir derdi var bu 3404 un :( ayni yerdeb aveadan mesaj atildi .
  • Biraz önce yaptığım 100 liralık alışveriş yeniyıl kampanyasına dahil olarak görünmekte ama bugünkü kampanya da görünmemekte.

Edit: İlave:Ancak parafpuana bakınca 10 paraf yatmış. sanırım bugünkü kampanyadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arif32 -- 19 Aralık 2014; 12:36:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejoker

Bankalar açıkları bulup (bazen onlara sorduğumuz sorulardan ) hızla onları kapatıyor. Bunun en iyi örneği adios:(

O yüzden herşeyi forumlarda paylaşmamak lazim

• defalarca soruldu cevaplandı biliyorum
    ama
    örneğin bugünkü kampanyada şu tarihte puanlar silinir diyor
    parafly için de geçerli midir?
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.