Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.920
Cevap
195
Favori
550.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: doganbaris

Bazi marketlerin bazi poslarinda hb yok, olmayınca kasiyer kızın da yapabileceği birsey yok. Yani kasiyere soylemeniz gereksiz. Hb varsa hb karti otomatik hb posa gider, siz de pinpadten takip edersiniz hangi banka oldugunu

Ama iyi olmuş paylasiminiz, başkalarının da dikkatini ceker.

aynen öyle otomatik olarak düşüyor.
    bugün tek işlemde 200 TL ödememi 100 parafly, 100adios ile yaptım, ikisini de farklı poslardan otomatik olarak çekti.
  • Doğan hocam benim başıma başka bir şey geldi.

N11'den yaptığım alışverişin bir kısmını iptal ettim.
    toplam 211 TL'lik alışveriş yapmıştım.
    1 TL puan gelmişti.
    10 TL de yeni yıl kampanyasından gelmişti.

78 TL'Lik ürünü iade ettim.
    11 TL'nin 1/3ü oranında puanı düşmüş, 4,11 TL eksi puan yazmış.
    aslında 1 tl'nin 1/3ü oranında puanı düşmesi gerekirti.
    Zaten 100 TL üzerinde kaldığım için 10 TL'lik puanıma birşey olmaması gerekirdi öyle değil mi?

var mı yapabileceğimiz birşey?@doganbaris

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmavcu -- 13 Aralık 2014; 18:34:05 >
  • mmavcu kullanıcısına yanıt
    Bize yazindan ilet, duzeltirler sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam geçmiş olsun.paraf puan en korktugum :) Allahtan şuan eksiye düşürdüm de rahatım.kliksada da world puan kullanım linki koymuslar.kliksayada güvenmiyorum.tıklamadan da kullanırsa diye harcarken 2 kere düşünüyorum.
    ayrıca sayenizde puanlı işlemin iptali oldugunu da teyit etmiş olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 13 Aralık 2014; 22:18:19 >
  • hepsi burada kış lastiği 480 tl lik alışveriş yaptım,2 karttan 120X4 lük alışveriş.40 puan tamam
    Gerisini eczanemiz için eczafoni'den bitireceğim.Toplam 200 puan.
  • Paraf Yıldönümü Kampanyasında paraf puanı yatmayan var mı? bir tek bize mi denk geldi böyle bir sorun?
  • Arkadaşlar yarın Parafly başvurusu yapacağım, yüzde 99 kabul olacak maaş müşterisi olduğum için ama Parafly Platinum için diretmem gerekir mi?

Platinum'un normal karta artıları nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

...Parafly Platinum için diretmem gerekir mi?

Diretmen gerekmez, 10.000 TL boş KK limitinin olması gerekir.
  • Arkadaşlar tatilbudur kampanyasındaki ifadeler (Parafly sayfasından)

quote:

Parafly ile tatilbudur.com’ da 100 TL İndirim ve 50 TL ParafPara !
    Tatilbudur.com ‘ da tek seferde yapılacak 1500 TL ve üzeri harcamaya 100 TL indirim ve anında 50 TL ParafPara hediye edilecektir.
    Kampanya 31 Aralık 2014 tarihlerine kadar yapılan harcamalar için geçerlidir.
    Katılmak için harcama yapmadan önce TATİL yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
    Müşteriler sadece SMS ile kayıt oldukları kartları ile katılabilecek olup harcamanın bu kart ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
    Kampanya müşteri bazındadır ve kazanılabilecek indirim tutarı 100 TL , ParafPara tutarı ise 50 TL ile sınırlıdır.
    Kazanılan ParafPara’lar 8 Ocak 2015 23:59’a kadar kullanılabilecek olup, kullanılmayan ParafPara’lar 9 Ocak 2015 tarihinde geri alınacaktır.
    Ek kartlar, sanal kartlar, ParafPara kullanımları,iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında 2-5 taksitli işlemlere ayrıca +4 taksit fırsatı da sunulacaktır.
    Kampanyada artı taksit eklenmiş taksit sayısı 9 ile sınırlıdır.

Parafly sayfasında bile parafpara geri alınacaktır yazıyor.Tam da rezervasyon yaptıracakken arada kaldım.Sizce geri alınır mı alınmaz mı?

• Parafly ile yurtiçi Peşin Harcamalarınıza 4 Taksit Fırsatı!

15 Aralık – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında Paraf ile tüm banka POS’larından yapılacak 50 TL üzeri yurtiçi peşin harcamalarınıza 4 taksit uygulanacaktır.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce “TAKSİT” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanyaya bir kez katılmak yeterli olacaktır.
    Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    Kampanya katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
    Telekomünikasyon, yemek, gıda ve akaryakıt sektörlerinde yapılan harcamalar, kira/eğitim/aidat, yapılandırılan vergi ödemeleri kampanya kapsamı dışındadır.
    Üye işyerinde seçmeli bir artı taksit taksit kampanyası var ise müşteri, pos üzerinden seçtiği kampanyadan , genel bir artı taksit kampanyası var ise ödülü büyük olan kampanyadan yararlanılacaktır.
    Kampanya müşteri bazlıdır.
    Daha önce yurtiçi peşin harcamalara 1 ay erteleme kampanyasına katılan müşteriler 4 taksit kampanyasından faydalanamayacaktır. 4 taksit kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler önceki kampanya iptali için 444 0 400 aramaları gerekmektedir.
    HalkCard ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Arkadaşlar tatilbudur kampanyasındaki ifadeler (Parafly sayfasından)

quote:

Tatilbudur.com ‘ da tek seferde yapılacak 1500 TL ve üzeri harcamaya 100 TL indirim ve anında 50 TL ParafPara hediye edilecektir.
    Katılmak için harcama yapmadan önce TATİL yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.
    Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
    Müşteriler sadece SMS ile kayıt oldukları kartları ile katılabilecek olup harcamanın bu kart ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
    Kampanya müşteri bazındadır ve kazanılabilecek indirim tutarı 100 TL , ParafPara tutarı ise 50 TL ile sınırlıdır.
    Kazanılan ParafPara’lar 8 Ocak 2015 23:59’a kadar kullanılabilecek olup, kullanılmayan ParafPara’lar 9 Ocak 2015 tarihinde geri alınacaktır.
    Ek kartlar, sanal kartlar, ParafPara kullanımları,iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında 2-5 taksitli işlemlere ayrıca +4 taksit fırsatı da sunulacaktır.

Parafly sayfasında bile parafpara geri alınacaktır yazıyor.Tam da rezervasyon yaptıracakken arada kaldım.Sizce geri alınır mı alınmaz mı?

geri alınır 8 ocaktan önce kullanmayacaksanız katılmayın bu kampanyaya.

parafly'ın da bazı kampanyalarında puanlar süreli olabiliyor. sadece bunu belirtmediği kampanyalarda geri alınma durumu yok.

ben 10×100 kampanyasını tamamladım. bu seneki yaz tatili için güzel oldu bu puanlar.

yalnız bir migros'ta yaptığım alışveriş yapı kredi pos'undan geçti. migros nasılsa üye işyeri diye rahat davranmayın. pos un ekranından kontrol edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

quote:

parafly'ın da bazı kampanyalarında puanlar süreli olabiliyor. sadece bunu belirtmediği kampanyalarda geri alınma durumu yok.

ben 10×100 kampanyasını tamamladım. bu seneki yaz tatili için güzel oldu bu puanlar.

yalnız bir migros'ta yaptığım alışveriş yapı kredi pos'undan geçti. migros nasılsa üye işyeri diye rahat davranmayın. pos un ekranından kontrol edin.

Diyelim puanı harcadık hangi puanın harcandığını ayırt edebiliyorlar mı bari?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

quote:

Diyelim puanı harcadık hangi puanın harcandığını ayırt edebiliyorlar mı bari?

tabi ki. önce silinecek puanları harcar sistem.

• 10 tane 100 alisveris puanlarinin silinme durumu varmi

• Merhabalar, THY üzerinden rev. yaptığım bir ucuş vardı rez. süresi dolacak öğleden sonra, şimdi aynı fiyat ile görünmüyor. Seyahat hattı üzerinden bu rezervasyona ulaşma imkanımız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: St. Petersburg

Merhabalar, THY üzerinden rev. yaptığım bir ucuş vardı rez. süresi dolacak öğleden sonra, şimdi aynı fiyat ile görünmüyor. Seyahat hattı üzerinden bu rezervasyona ulaşma imkanımız var mı ?

pegasus harici ulsıyorlar acele ediniz
  • silk&cashmere, oxxo,ciceksepeti,1v1y,nine west, mudo, mudo consept ve benetton'da parafpara kampanyaları var. yazılmamış sanırım bilgi vereyim siteyi kontrol etmeyenlere.

ne yazıkki mudodan 10 gün önce mobilya aldım, acaba worldkartımdan çektirdiğim kısmı iptal ettirip, parafly'la ödesem olur mu ? Barış hocam bilgi verebilir
  • afotsis kullanıcısına yanıt
    Firma kabul ederse tabii olur

Kabul etmiyorum derse iade ediyorum o zaman diyerek sonra tekrar satınalma yapabilirsiniz

Bu hakkınız olduğunu onlar da bildikleri icin esas olarak sorun çıkarmamalari lazim ama sistemlerinden dolayı yapamayabilirler o zaman uğraşıp uğraşmamak size kalıyor

• Etrafımda herkesi parafly a geciriyorum devletimiz için

• quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

Etrafımda herkesi parafly a geciriyorum devletimiz için

ne alaka?
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.