Şimdi Ara

IOCEAN X7 // 1.2 Ghz 1GB Ram /1920 x 1080 Full HD / 5 Inch IPS/ Android 4.2 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
3
Favori
40.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MayynaK

Yardım lutfen ımeı değiştim fakat ben phone 1 ımeısını degıstım sım takdıgım yuva sım 2 phone 2 yımı degıstırmem gerektı eğer ole ıse phone 1 den imei degısıp phone 2 ye imeyi nasıl aktarabılırım ??

Tek hat ile kullanacaksan 2 hattada aynı imei numarasını girebilirsin.Sıkıntı olmaz..

@bekirkurt66

Herhangi bir sorun gayet normal kullanılıyor..

@6.cadde

O romuda denedim oda bir süre sonra kasıyor..Şimdilik en iyisi 0520 offical rom..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

quote:

Yardım lutfen ımeı değiştim fakat ben phone 1 ımeısını degıstım sım takdıgım yuva sım 2 phone 2 yımı degıstırmem gerektı eğer ole ıse phone 1 den imei degısıp phone 2 ye imeyi nasıl aktarabılırım ??

Tek hat ile kullanacaksan 2 hattada aynı imei numarasını girebilirsin.Sıkıntı olmaz..

@bekirkurt66

@6.cadde

O romuda denedim oda bir süre sonra kasıyor..Şimdilik en iyisi 0520 offical rom..

tsekkurer hocam yaptım oldu birde ram işi bira canımı sıktı cok fazla ram kullanıyor dıger romlardad bolemı :)

ve ayrıyetten içinden bir koruyucu strech cıktı bunu nasıl takmalıyım tele :) strech maf oldu çarsıda telefona uygun strech bulabılırmıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MayynaK -- 14 Haziran 2013; 23:57:30 >

• Herkese Merhaba ;
    Bende X7 aldım fakat CWM bir türlü yükleyemedim. Flash Tool ile Official Rom yükledim 2 sefer ama CWM açılmadı bir türlü. Acaba bir şeyleri yanlışmı yapıyorum. Konunun en başındaki CWM yi yüklemeyi denedim Flash Tool hata verdi. Dokunmatik CWM yüklemesinde sorun yok ama telefonun ses açma ve Power tuşlarına basılı tutarak açmaya çalıştığımda direk telefon açılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starboy50

Herkese Merhaba ;
    Bende X7 aldım fakat CWM bir türlü yükleyemedim. Flash Tool ile Official Rom yükledim 2 sefer ama CWM açılmadı bir türlü. Acaba bir şeyleri yanlışmı yapıyorum. Konunun en başındaki CWM yi yüklemeyi denedim Flash Tool hata verdi. Dokunmatik CWM yüklemesinde sorun yok ama telefonun ses açma ve Power tuşlarına basılı tutarak açmaya çalıştığımda direk telefon açılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Henüz kombinasyonu bulamadım...

Şunlar ile dene

Kabloyla pcye bağlıysan Mtk Droid Tools ile recovery de başlatabilirisn
    Kablo bağlı değilse Mobille Uncle Tool programın içinde recovery seçeneği var ordan başlatabilirsin.
  • Mobile uncle denedim ama root etmen lazım diyor. Root nasıl edebilirim ? Konunun başında root için bir dosya vermişsin. Onu indirdim. Run.bat dosyasını ne şekilde yüklemem lazım bilemedim ?
  • Starboy50 S kullanıcısına yanıt
    kardeş sende zopo 810 yokmuydu ne zaman aldıniocean

hangi modeli elite mi yoksa young mu
  • Young. Lenovo da var ayrıca. 2 telim olamaz mı ? yada 3 :)
  • Starboy50 S kullanıcısına yanıt
    zopo zp810ile karşılaştırdığında sağlamlık hangisi daha önde gelir
  • Zopo zp810 çok daha güzel. Bana göre
  • tasarım iyi ama oturaklı değil mi diyorsun

lenovonun hangi modeli var
  • Tasarım fena değil ama bana basit geldi biraz. Ama Zopo öle değil. Ağırlığı var cihazın. Hissettiriyor.

Lenovo A750 modeli var. Eski ama taş gibi cihaz.

Ayrıca THL W7 de vardı. Beğenmedim sattım. 5.7" oluşuda bana büyük geldi.

Zopo nun Rom desteği falanda çok.
  • oppo gördün mü hiç
  • Hayır görmedim.
  • Zopo zp980 modelini düşünüyorum. Alıcam kısmetse.
  • hayırlısı olsunbendde 810var yeterli ama biraz ağır gramaj olarak

oppo hoşuma gidiyor ama beni aşar
  • c2 olan nasıl 2gb ile gelecek olan. bide yakında lenovo k900 gelecekmiş sanırım ne dersiniz.
  • Lenovo nun kalitesi çok çok iyi. Ben Lenovo K900 derim. Ama fiyatı şimdilik çok pahalı. Biraz beklemek lazım.
  • Arkadaşlar bu telin şarjı bitmeye yakınken üste bir led kırmızı bir şekilde sürekli yanıp yanıp sönüyor şarj et diye bunu kapatmanın yolu yokmu her 10 sanıyede bır yanıp yanıp sonuyo :D buda benım moralımı bozuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starboy50

Tasarım fena değil ama bana basit geldi biraz. Ama Zopo öle değil. Ağırlığı var cihazın. Hissettiriyor.

Lenovo A750 modeli var. Eski ama taş gibi cihaz.

Ayrıca THL W7 de vardı. Beğenmedim sattım. 5.7" oluşuda bana büyük geldi.

Zopo nun Rom desteği falanda çok.

lenovo A750 nasıl kardeş gerçi 512 mb rammiş takılma falan yapmıyor mu memnunmusun...sanırım gps sade agps birde eski olmasına rağmen a820 den daha pahalı ne iştir ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

quote:

@bekirkurt66

@6.cadde

telefon resetlenip acildiginda launcher birkac dakika normal calisip sonra kasmaya basliyorsa o yazilimdan dolayi degil, bellekten dolayidir. telefon bana henuz ulasmadigi icin bisey diyemiyorum. zopo romunu denediniz mi? zopo c2 vs iocean x7 karsilastirmasinda zopo daha az ram tuketiyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.