Şimdi Ara

IOCEAN X7 // 1.2 Ghz 1GB Ram /1920 x 1080 Full HD / 5 Inch IPS/ Android 4.2 (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
3
Favori
40.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheNorth

Şu dosyayı indir
    http://mir.cr/1T18UBCQ

İçindeki
    update-binary
    updater-script

masaüstüne çıkar.
    Rom dosaysını winrar ile aç..Ama ayıklama..Yada ayıklarsan aşağıdaki işlemi yaptıktan sonra zip olarak kaydet.

rom içinden META-INF\com\google\android klasörüne git.Onun içindeki üstte adı yacan dosyaları sil.kapatmadan masaüsüte ayıkladığın dosyaları oraya koy winrar sıkışıtırcak otomatik olarak..

Sonra hafıza kartına atıp kurabilirsin

hemen deniyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bekirkurt66

quote:

Şu dosyayı indir
    http://mir.cr/1T18UBCQ

İçindeki
    update-binary
    updater-script

masaüstüne çıkar.
    Rom dosaysını winrar ile aç..Ama ayıklama..Yada ayıklarsan aşağıdaki işlemi yaptıktan sonra zip olarak kaydet.

rom içinden META-INF\com\google\android klasörüne git.Onun içindeki üstte adı yacan dosyaları sil.kapatmadan masaüsüte ayıkladığın dosyaları oraya koy winrar sıkışıtırcak otomatik olarak..

Sonra hafıza kartına atıp kurabilirsin

hemen deniyorum hocam

olmadı hocam

• Ya arkadaslar beni hat trcell hattımda int.var ama telden giremiyorum bi ayarlari varmis apn mi ne bana bu konuda resimli yardimci olacak bi arkadas varmi rica etsem
  • Bir soru bu telefonun cozunurlugu dusurme gibi bir olay varmi 1080p fazla antutda 12 fps aliyo oyunlardada donuyo su cozunurluk dusse olay duzelcek gibi bole bir imkan varmi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miui rom yuklemeye calisiyorum tum rom yuklemeleri yapmma ragmen biturlu olmuyor yardim edin iicean x7 4gb romlu olanin fake mi bendeki anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: MayynaK

Bir soru bu telefonun cozunurlugu dusurme gibi bir olay varmi 1080p fazla antutda 12 fps aliyo oyunlardada donuyo su cozunurluk dusse olay duzelcek gibi bole bir imkan varmi acaba

oyunlar icin forum xdada program var. mesela dusuk fpsli oyunlarin apklarini medium veya low grafik olarak rebuilt edebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

quote:

Orijinalden alıntı: MayynaK

Bir soru bu telefonun cozunurlugu dusurme gibi bir olay varmi 1080p fazla antutda 12 fps aliyo oyunlardada donuyo su cozunurluk dusse olay duzelcek gibi bole bir imkan varmi acaba

oyunlar icin forum xdada program var. mesela dusuk fpsli oyunlarin apklarini medium veya low grafik olarak rebuilt edebiliyor.

hocam zahmet olmassa link atabılırmısınız
  • http://www.yoybuy.com/en/cellphonescomputers_50019780/15237583219.html bu siteden alışveriş yapan veya güvenilir olup olmadığını bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekirkurt66 -- 27 Eylül 2013; 20:17:34 >
  • bekirkurt66 B kullanıcısına yanıt
    Site güvenli..Ama o fiyata yaklaşık 10$ civarıda kargo eklenir..

Birde kart nasıl bilemem ama yoybuydan alışverişim oldu 3-4 kez sorun yok sitede..
  • quote:

Site güvenli..Ama o fiyata yaklaşık 10$ civarıda kargo eklenir..

Birde kart nasıl bilemem ama yoybuydan alışverişim oldu 3-4 kez sorun yok sitede..

gümrüğe takılırsa para iadesi yapıyorlar mı ?
    bide paypal kabul etmesede güvenli site var mı bildiğin ?
  • bekirkurt66 B kullanıcısına yanıt
    O kart gümrükte kalmaz sıkıntı yapma..

En güvenlisi aliexpress
  • Merhaba arkadaşlar benim kamera ile ilgili problemim var. Durum şu, rom attıgımda kameranın iconu gelmiyor rom ile birlikte, fakat kameraya lockscreen deki kısayolu ile erişebiliyorum. Erişebilsemde arka kamerayı telefon görmüyor sadece ön kamera çalışıyor ve arka-ön kamera degiştirme tuşu ortalıkta yok. Sadece bir romda degil kurdugum tüm romlarda bunu yaşadım. gallery apk larını silip degişik apklar kurdum fakat sonuç degişmedi sadece ön kamera çalışıyor. İlk romun backupın da gayet güzel çalışıyor, fakat stock romunda yavaş olması nedeniyle kullanmak istemiyorum. Bu konu hakkında herhangi bir bilginiz var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

iocean x7 plus kullanıcısıyım bu arada.
    Teşekkürler.

• merhaba arkadaşlar telefonum bugün geldi gayet güzelş görünüyor telefon akıcılığı iyi ama hoparlör sesi sanki azmış gibi geldi yükseltme şansımız var mı?soruları olanlar sorabilir.. bi de üzerinde gelen romla mı kullanıyor kullananlar yoksa başka romlar denediniz mi?
  • Menüde bir yavaşlık ve takılma var bütün romlarda acaba başka bu tip sorunu olan var mı?
    Yapabileceğimiz bir şey var mı? Önerebileceğiniz rom vs.
  • telefonu satan yok mu ya. yada nerden sirapiş vereyim beyler. bir kere umi x1 getirtmiştim takılmadı. bu aralar gümrük durumu nasıl takip etmiyorum?
  • Apex launcher kurarak sorunu halledebilirsin.Hem daha fazla özelleştirme imkanin olur hem de kolayca tema yükleyerek farklı görünümler kazandırabiliesin.

• arkadaşlar kullandığınız en iyi rom hangisi üstünde gelen romdan farklı bir rom kurarsak hızlanır mı tel??
  • cnc ile telefonun arka kasasinin birebiri aluminyum kasa yapicam.
    solidworks ile cizdim birebir ölcutunde. wifi ve gpsi ayri antenden cekerken tum alumjnyum body ayni zamanda 3g anteni olacak nasil fikir? telefonda kullanilan plastik malzeme zayif. zaten hafif egik.
    iocean kronik sorunlari olan bi telefon bana gore.
    telefonun dokunmatik caminda kullanilan yapistirici kalitesiz ve yapistirma kisminda oynama yapiyor bastirinca.
    hoparlor zayif. komple kasa ureticem aluminyumdan daha saglam bi gorunumu olacak.

• 6.cadde kullanıcısına yanıt
    abi senin yorumlarını okudukça gelmeden soğuyorum şu telefondan açmadan satıp başka telefon alma noktasına geldim
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.