Şimdi Ara

Yanıtladığım tweetler görünmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir ünlünün bir tweet'ine yanıt yazdığımda benim profilimde görünüyor ama onun profilinden tweet'i genişletip yanıtlara baktığımda benim yazdığım orada görünmüyor. Başkalarının yazdıkları gayet rahat görünüyor ama. Yeni kullanıcı olmamın bi kısıtlaması falan olabilir mi? Bunu düzeltmenin bir imkanı yok mu?

• Sanmıyorum, bir ünlüyü takip eden yüz binlerce kişi var bunların yarısı mesaj atsa hepsinin orada görünmesi imkansız, bi kaç dakika gectikten sonra görülür diye tahmin ediyorum.
  • evet bendede durum bu az önce tweete yanıt verdim fakat sayfasında yanıtımı bulamadım benden sonra yazanların yanıtları görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _kertmeyenkele_ -- 21 Haziran 2013; 11:48:46 >
  • Aslında yazdığımda kendi hesabımdan kendi yazdığımı görebiliyorum ama diğer twitter hesabımdan giriş yapıp baktığımda benim yazdığım yazı ortalıkta yok.
  • aynı durum bendede var.yokmu bunun bir çözümü?
  • Aynı sorun bende de var arkadaşlar yok mu şu twitter dan anlayan biri ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bildiğim kadarıyla ; senin verdiğin cevap 5 fav alsın, baska birinin cevabı 20 fav alsın. 20 fav alan senin önune gecer.
  • John J. Rambo kullanıcısına yanıt
    anladım hocam ama hiçkimsenin yazmadığ tweet e yazdığımdada görünmüyor.açıp bakıyorum ama görünen birşey yok.sadece ana sayfamda gözükmekte.
  • konunun üzerinden epey geçmiş ama aynı sorun bende de var, başkasının profilinde yanıtladığım tweetler benim profilimde gözüküyor, karşıdakinde de gözüküyor. fakat farklı bir kullanıcı adı veya farklı browserdan açınca twitler gözükmüyor, ağzı açık ayran budalası gibi kalıyorum, yanıtladığım twitlerde boşa zaman harcanmış olarak sadece profilimde kalıyor...
    aynı sorun sizlerde de olabilir, test etmenizi öneririm, yoksa boşa harcanmış zaman olarak size kar kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ben82 -- 25 Aralık 2013; 16:09:02 >
  • evet arkadaşlar bu sorun bendede var çözümü yok mu kafayı yiyeceğim bir kişinin attığı tweete cvaplıyorum ama gözükmüyor bir tek ben görebiliyorum. küfür yaazan adamların ki gözüküyo benımki gözükmüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.