Şimdi Ara

Fleksy klavye uygulaması Beta olarak indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Syntellia firması tarafından geçtiğimiz yıl iOS için indirmeye sunulan Fleksy adlı gelişmiş tahmin yeteneği sunan Fleksy klavye uygulaması, Beta olarak Android için de yayınlandı.

Beta sürecine katılmak için uygulamanın Google+ sayfasına katılarak gerekli indirme linkini elde etmeniz gerekiyor. 

Uygulamanın en önemli yönü gelişmiş bir tahmin yeteneği sunması. Kelimenin gelişine göre sonraki kelime veya noktalama işareti tahmin ediliyor ve kullanıcıya öneriliyor. Kullanıcı orta klavye satırına yerleştirilen interaktif çubukta yukarı sürükleme yaparak öneriler arasından seçim yapabiliyor. Çubukta sola doğru sürükleme ise silme görevi görüyor. Beta süreci olduğu için uygulama şifreler hariç tüm hareketlerinizi kayıt altına alıyor.

• Deneyelim bakalım..

• türkçe karakterler varmı ve türkçe tahminler yapıyor mu. yoksa fazla da işe yaramaz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

türkçe karakterler varmı ve türkçe tahminler yapıyor mu. yoksa fazla da işe yaramaz bence

Türkçe tahmin yok ama sen yazdıkça öğreniyor türkçe kelimeleri. Kullanımı basit, birkaç parmak haraketi ile zevkli bir kullanımı var ancak 30 ile 35 mb ram kullanıyor arkaplanda kullanmadığın halde. Direk sildim.
  • Abi ben suanda skeci ile yazıyorum iyi gibi bakalım ne zaman para isterse silerim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.