Şimdi Ara

GENERAL MOBILE DISCOVERY (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.685
Cevap
62
Favori
426.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birkaç benchmark yapıp paylaşabilmeniz mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun1389000

burada 523 tl

http://www.btmagaza.com/DISCOVERY-BLUE-8MP-KAMERA-BLUETOOTH-WIFI-3G-GPS-FM-MP3-DISCOVERY-4GB-MAVI,PR-14411.html

Çok uygun 12 ay taksitle 560 liraya geliyor ama satıcı güvenilir mi
  • Pili çok zayıf kalmış diğer kalan özellikler güzel. Ama çin malı telefonlar bence piayasayı kavuruyor artık...

ISA A19 aldım 100dolar Jiayu g3 kullanıyorum 180dolar
    Özellikleride yeterli...
  • bunu alıp yetinsem mi xperia z'ye bi tomar para mı yığsam bilemedim iphone 3gs'den bu telefona geçmek mantıklı mı sizce beyler?

ama ben oyun da oynacağım ya, şu hafıza işi bozuyor benim işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzselimyilmaz

Merhaba Arkadaşlar,

Kullandığım ürünün birebir fotoğraflarını paylaşıyorum, umarım beğenirsiniz...

Saygılarımla

GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY
     GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY

Tebrik ediyorum dış gorunus olarak guzel bir cihaz olmuş
    Menu rengi siyahmı lacivertmi
    Galiba bende siyah versiyonu bekliycem umarım çıkışı çok uzun sürmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dartye gidip direk elden alabilirmiyiz cihazı
  • quote:

Orijinalden alıntı: prdx

Aga saka maka ama biseyide begenin be :)

• Hocam bir kac soru sormak istiyorum.
    1-Cihazin wifi performansi nasil ?
    2-Kamerasi nasil iyi mi ?
    3-İnternet performansi nasil ?

• quote:

Şöyle ki;

Şarj esnasında apk indirip (Wi-Fi açık) aynı anda oyun oynadım(NFS Most Wanted), yine de ısınma yeterli düzeydeydi. (aynı olayı farklı bir telefonla yaptığımda cayır cayır yanıyodu)

hocam java desteği var mı peki telefonun? bir de şarj kablosu ne kadar uzunlukta ? stabilitesi yeterli mi telefonun, menü geçişleri vs. hiç takılmalar oluyor mu?

siz nasıl erkenden edindiniz bir de telefonu?
  • Kağıt üzerinde ne kadar iyi görünsede kasa kalitesi ve serviste önemli. Sonuçta general mobile

• 4GB fazla yetersiz
  • quote:

Yoğunluktan ötürü çekmem şuan mümkün değil...

Dostum, mtk6589 işlemcili telefonlarla ilgili en merak edilenlerden biri, 3g network... testlerde hangi operatörlerle max. hangi hızlara çıkalabildi, bu husus çok önemli
  • prdx kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Ürünün menüsünda 4 adet farklı tema var, bunu içerisinde yüklü olarak kullanıcılarımıza gönderiyoruz, ürünün sar değeri 0,832 W/kg , kamerası yeterli ve 20 saniyede 99 adet fotoğraf çekimi gibi özellikler var, ürünle çekilen fotoğrafları en kısa zamanda upload edeceğim, 3g konusunda 42 mbps ye kadar çıkabiliyor, gün içerisinde bir video çekip paylaşacağım.
  • Selamlar,

Şöyle; Andorid zaten java üzerine kurulmuş bir platform ancak burada kastımız jar dosyalarını çalıştırıp çalıştırmadığıysa ürün jar desteklemiyor. Şarj kablosunu inanın ölçmedim yani ihtiyaç duymadım gerçekten, adaptör ve microUSB kablo ayrı şekilde geliyor, kısa ya da uzun gelmesi durumunda kullanıcı farklı kablo ile kullanabilir. Stabilizasyon konusunda tabi ki Apple ile yarışmıyor, ancak geçişler problemsiz gerçekleşiyor. Takılma her android telefonda olur (S3,N2 dahil) burda arka planda çalışan uygulamalar RAM durumu VS rol oynar, Discovery de bu oran göz dolduruyor. Dediğim gibi öğleden sonra video çekeceğim burda ağır oyunları oynayıp benchmark ta yaparım kafadaki soru işaretleri biraz gider diye düşünüyorum.

Saygılarımla
  • Merhaba Arkadaşlar,

Antutu Benchmark ta yaptığım test verileri aşağıdaki gibidir.

Saygılarımla
     GENERAL MOBILE DISCOVERY
     GENERAL MOBILE DISCOVERY
     GENERAL MOBILE DISCOVERY GENERAL MOBILE DISCOVERY

• yavuzselimyilmaz kullanıcısına yanıt
    Ürünü bugün Telpa merkezden satın alma şansımız var mı?
  • Mene kullanıcısına yanıt
    Ürün sevkiyatı bu akşam yapılmaya başlanıyor, yarın alabilirsiniz.
  • SAR değerini yazmadınızmı benmi görmedim _?
  • rfve kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

SAR değeri 0,832 W/kg

Saygılarımla
  • hızlıal da satışa başlamış.. 599 tl..

http://www.hizlial.com/general-mobile-discovery/02.044.1580.0057
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.