Şimdi Ara

GENERAL MOBILE DISCOVERY (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.685
Cevap
62
Favori
426.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _LAZOGLAN_

Okumaya üşenen arkadaşlar keske youtube'deki videoları izleme zahmetinde bulunsa da menüdekı yüklenen büyük boyutlu oyunların nasıl 4gb e sığabileceğini hesap edebilseler.
    Bu arada cihazda hakkaten bildirim ışığı yok mu? Kulaklığın yakınındaki boşluk lamba için gibi duruyor da. Otg desteğini de öğrenemedik...

Otg desteği var.

Bu arada telpa ve general mobile bu cihazı çok satmak istiyorsa donanım habere daha çok ilgi göstermeli. Buranın pozisyonunu halen kavramamışlar anlaşılan. Ama ana kural şu ki burda teveccüh görürse piyasada da teveccüh görücektir cihaz.. Çünki marka bilinirliği ve güvenilirliğini artırmaya çalışıyoruz modelle deniryorsa bu da önce türkiyenin en büyük forumunda güzel bir çalışma gerektirir.

En azından ben bu operasyonu yönetsem bu aşamaya itina gösterirdim. Çünkü sokaktaki adam ne anlar General Mobilden. Artık sokakta NOKIA nın bile marka değeri yerlerde sürünüyorken bu işlere biraz profesyonel yaklaşımlar lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: -AhmtOzdmR-

quote:

Orijinalden alıntı: prdx

quote:

Orijinalden alıntı: -AhmtOzdmR-

Garp aklıyla telefon üretilmiş şark aklıyla 4gb hafıza konulmuş.

Arkadas siz ne takıldınız şu hafıza olayına ya üç kuruş daha verip alıverın bi hafızkart çok mu yani? Ondan sonra "niye bizim memleketimizde teknoloji gelişmiyo" kardeslerim siz hic ilk yapılan şeyin en güzel olduğunu gordunuz mü ? bi bırakın adamları rahat bi nefes alsınlar düşe kalka yürümeyi öğrenicekler aynı özelliklerdeki telefonu Iphone samsung üretmiş olsaydı bu başlık bu kadar yürürmüydü? millet sabahlardı teknoloji marketlerin önünde yatardı! Adamlara bi firsat taniyalim arkadaslar azicikta biz sokalim tasin altina elimizi lutfen!

Bu yazdiklarim alinti yaptigim arkadasla alakasi yoktur mobil forumda 27 sayfa suren bu konudaki genellemelere isyan diyebilirsiniz

bu özelliklerle en basitinden nfs most wanted oynamak isteyeceksiniz oyunun sd dosyasi nerdeyse 2gb ve harici hafıza kartına atilmiyor. torrent ten dosya indirmek isteyeceksiniz en basit bir film 700 mb. harici hafıza kartına kaydedilmiyor.Navigasyon programi kurdunuz sd dosyasi 1gb. hafıza kartına kaydedilmiyor. Bunlar son zamanlarda SII ile yasadigim sorunlar o yuzden ornek verdim. Diyelim ki oyunların sd dosyalarını hafıza kartına taşımak istiyorsunuz root yapmanız lazım ve ondan sonra bir sürü mesakkatli işlemlere girmeniz lazım. ROOT oldunuz garanti gitti. :)

Diyelim ki telefon fabrika çıkışlı olarak uygulama dosyalarını sd karta atarsa ki bunu yapmak çok zor değil o zaman hafıza sorun olmaktan çıkar.

Cep telefonu ile torrentten dosya mı indiriyosun sen şimdi ? telefona yazık günah.

yazık derken? 20 dk wifi bağlı kalmış buna mi yazık?

@prdx bu arada gördüğüm kadarıyla telefon sd kartı seçiyor otomatik olarak. hafıza sorunu olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fikir ve öneri beyan ederken haddin ve seviyenin sınırlarını aşmak böyle bir şey olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamitat

ahmtozdemır arkadas halen okumayıp onyargılı davrandıgı ıcın hatasını anladıgını yazmadı mı :))

arkadas galaxy ace almıs ve onla torrentten fılm ındırır artık. :)

apple fanları ılk zaman nasıl androıde camur atarak yedıklerı kazıgın acısını dındırmeye calıstıysalar, sımdı bazı arkadaslarda gm nın cıkardıgı bu tele aynı muamele yapıyor.

Cın malı gavur malı neyse ama sonucta bu donanım bu paraya satılıyor mu? Satılıyor. S3 e 1.250 versem bende bu tele camur atardım :)

vestel akıllı telefon uretınce bu arkadaslar yıne sahneye cıkacak bu defa da turk malı dıye kotuleyecekler.

Onyargıları yıkmak cin seddını yıkmaktan daha zor gercekten...

Ace kullandığım 5.android telefonum olacak ve yedek olarak kullanıyorum şimdilik. ;)

harici sd kart seçilebiliyormus sıkıntı yok yani.

• Power SGX 544 kendisi 4 çekirdekli bir GPU zaten, MALI 400 MP4 ten çok daha üstün bir GPU.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Power SGX 544 kendisi 4 çekirdekli bir GPU zaten, MALI 400 MP4 ten çok daha üstün bir GPU.

Svx544un tek modeli mi var sanıyorsun. Bu telefondaki modeli tek çekirdekli. S3teki s2 deki mali 400ten fazlasıyla yavaş. Mp modeli olduğunu belirttim. 4 çekirdekli değil.

• Elden nereden satın alabilirim ? Gold harici..
  • Siyah olanı 24 Haziran'da stoklarda olacak yazıyor HB'de. Doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_95

quote:

Power SGX 544 kendisi 4 çekirdekli bir GPU zaten, MALI 400 MP4 ten çok daha üstün bir GPU.

Svx544un tek modeli mi var sanıyorsun. Bu telefondaki modeli tek çekirdekli. S3teki s2 deki mali 400ten fazlasıyla yavaş. Mp modeli olduğunu belirttim. 4 çekirdekli değil.

Sgx544mp cift cekirdeklidir oradaki m multiyi temsil eder.Ayriyetten gpuyu kucumsemeyin pa vitada da ayni gpunun dort cekirdeklisi var.Ama ps vitanin cozunurluk avantaji var

• quote:

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Telefonun hafızası 4 gb bize 2 gb kalır uygulama kurmaya da 1 gb ayırmışlardır kesin. Kutudan çıkan haline 1 gb üstü oyun kurmanız imkansız. Root yapıp uğraşmak gerekir kurmak için yine de olacağı kesin değil. Bu telefonu alan adam gibi oyun oynayamayacak onun dışında da yapamayacağı şey yok gibi.

hafıza kartı yok mu ?
  • Arkadaşlar bluproducts ürünleri aliexprieste buyincoinste pandawill de yok bunun sebebi nedir acaba? ebay ve amazon linkleri var. Acaba firmalara mı üretiyor sürekli?
  • 1 yıl oldu general mobile ultimate slim alalı, her haltı yedim rootladım çok sayıda rom yükledim formatladım düşürdüm çarptım bilmemne ama telefona en ufak birşey olmadı. şimdi burda devamlı kötüleme çabaları var nedense, şuan 600 liram olsa alırdım bu telefonu
  • ben dün siparişimi verdim bir arkadaşıma aldık.cihaz şimdi elime ulaştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therebeder -- 15 Haziran 2013; 13:27:29 >
  • arkadslar bende kardesime almak istiyorum bu urunu ama hizli al mobile uygulamasini indirdim ancak 30 tl indirim cikmiyor yapi kredi world kartim var bkm eksprese uye olmaya calisiyorum ne hikmetse onada uye olamiyorum kartinizbanka sisteminde yok diyor yani anlamadim ben bir yardimci olabilecek var ise cok makbule gecer tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: therebeder

ben dün siparişimi verdim bir arkadaşıma aldık.cihaz şimdi elime ulaştı

sendeyız bırand..

• quote:

Orijinalden alıntı: cruel_crazy

quote:

Orijinalden alıntı: therebeder

ben dün siparişimi verdim bir arkadaşıma aldık.cihaz şimdi elime ulaştı

sendeyız bırand..

• quote:

Orijinalden alıntı: karamitat

ahmtozdemır arkadas halen okumayıp onyargılı davrandıgı ıcın hatasını anladıgını yazmadı mı :))

arkadas galaxy ace almıs ve onla torrentten fılm ındırır artık. :)

apple fanları ılk zaman nasıl androıde camur atarak yedıklerı kazıgın acısını dındırmeye calıstıysalar, sımdı bazı arkadaslarda gm nın cıkardıgı bu tele aynı muamele yapıyor.

Cın malı gavur malı neyse ama sonucta bu donanım bu paraya satılıyor mu? Satılıyor. S3 e 1.250 versem bende bu tele camur atardım :)

vestel akıllı telefon uretınce bu arkadaslar yıne sahneye cıkacak bu defa da turk malı dıye kotuleyecekler.

Onyargıları yıkmak cin seddını yıkmaktan daha zor gercekten...

aynen kardeşim anlamaz bunlar..adamlarda kuyruk acısı var. s4 e s3 e verdiler 1500-2000 tl şimdi 500-600 tl ye aynı özellikte telefon görünce akılları uçtu %150-200 zarardalar ondan çamur atıyorlar.gidip uyduruk garantili medcell in sıfırlanmış s3 lerini burdan 1200 1500 e aldılar içlerinde yer etti o kazık.birkere o çok güvendiğiniz markaların s3 lerin s4 lerin bir ekranı bozulsa sadece ekran parası şu cihazın bedeli kadar.insanlar pahalı telefon aldığında en sağlam en iyisini aldım sanıyor.s3 lerin şikayetlerinide sayya sayfa okuduk buralardan gidip onlarıda bakın. elektronik ürünler birazda şans işidir aynı ürünü alıp 10 sene kullananda var 10 gün sonra bozulanıda var.istatiksel olarak ürünlerin bozulma süreleri 0 ile sonsuz arasındadır ve ürünün özellikleri arttıkça ürünün bozulma riskide artar.bilimsel bir sonuçtur bu.burda çin malı kötü mal diye ahkam kesenlere kapak olsun.araştrmadan etmeden hiçbir b.. bilmeden 2000 tl ye telefon alıp yediği kazığın acısını buralarda sindirmeye çalışmasınlar.telefon çıkmadan yerle bir ettiniz telefonu.siz gidin yahudi mallarını coca colanızı içip filistin başta olmak üzere bütün dünyadaki müslümanlara birer kurşunda siz sıkın...tek bildiğiniz sidik yarışı marka takıntısı.sizin gibiler yüzünden bu ülke bu halde işte.buda bütün marka takıntılılarına KAPAK olsun.gidin yahudiler sizin baş dostunuz onlara para kazandırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: AktasEntertainment

quote:

Alıntıları Göster
    cihazda buyuk ihtimal MTK MT6589 chipset var...

ozellikleri: MT6589 (previously known as MTK6588): Cortex A7 (ARMv7) CPU at 1.2 GHz quad-core / GPU: PowerVR SGX 544 at 286 MHz / 3G, HSPA+, TD-SCDMA compatible

ayni chipsetin ( MT6589) T versiyonu var ...... onda gpu daha iyi 357 mhz hizda calisiyor....

kaynak : en.wikipedia.org/wiki/MediaTek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti198080 -- 15 Haziran 2013; 13:53:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gazellewish

arkadslar bende kardesime almak istiyorum bu urunu ama hizli al mobile uygulamasini indirdim ancak 30 tl indirim cikmiyor yapi kredi world kartim var bkm eksprese uye olmaya calisiyorum ne hikmetse onada uye olamiyorum kartinizbanka sisteminde yok diyor yani anlamadim ben bir yardimci olabilecek var ise cok makbule gecer tesekkurler.

indirim yemiyor galiba artık hizlialda

• therebeder T kullanıcısına yanıt
    İnceleme fırsatı buldunmu acaba ? Kasa kalitesi nasıl arka kapağı özellikle ? En çok kafama takılan o şuan
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.