Şimdi Ara

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.310
Cevap
147
Favori
460.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim tv arızalandı servis geldi tv yi götürdüler ertesi gün beni aradılar panel arızalanmış tv yi yenisiyle değiştireceklermiş şu anda bekliyoruz tv nin gelmesini
  • Merhabalar, yaklaşık 6 aydır forum sayfasını takip ediyorum. Yorumlar sayesinde 47 pf9060 satın aldım. Yorum yapan herkese ve donanimhabere teşekkürler.
    Sizlerle televizyon ve satın almamla ilgili tecrübelerimi paylaşmak isterim.
    1. Bazı kişilerin abi yerli malından uzak durun türü laflarını anlayabilmiş değilim, ya saplantı derecesinde önyargı var ya da artniyet. Bazen bu kişilerin özellikle tutulmuş elemanlar olduğunu bile düşündüm.
    2. Bütün led tvlerde yaşanan sorunlar var, piksel, bulutlanma, açılıp kapanma v.b. Bunun markayla alakalı olmadığını düşünüyorum. Buna şans da diyebilirsiniz.. Şikayet sitelerine bakabilirsiniz.
    3. Yanlış ve absürd kıyaslamalardan uzak durmak gerekiyor. Vestelin 5 yıl önce çıkardığı televizyonla başka markanın yeni çıkardığı televizyonu kıyaslamak saçmalık.. yada 2000 tl televizyonla 3500 tv kıyaslanmaz..
    4. Hangi marka ve modeli araştırdıysam forum sayfalarında onunla ilgili eksik, hata ve şikayetler gördüm. Yani her televizyonun kusuru var.. Teknoloji arttıkça elimizdekiler demode olacak..
    5. Vestelde dts desteği yok diye çok tartışıldı. Acaba diğerlerinde var mı diye baktım. Aynı fiyat aralığındaki markaların çoğunluğunda bu yok.. Bende niye hep Vestel üzerinden tartışılıyor b konu anlayamadım.
    6. Müşteri hizmetleri konusunda Vestel kesinlikle diğer markaların çok önünde. Şikayet sitelerinde en çok müşteriye çözüm sunan firma Vestel..
    7. Elektronik marketlerde LG, PHİLİPS, SAMSUNG ve VESTELi özellikle görmek istedim. Aralarında görüntü kalitesi yönünden önemli bir farklılık göremedim. Görüntü kalitesini daha çok yayın kalitesi belirliyor.Marketlerdeki yüksek çözünürlükte çekilmiş çekimlere aldanmayın. Kötü yayını hiçbir televizyon güzel göstermiyor.
    8. Vestelin 3d si bence diğerlerinden daha iyi. En azından daha kötü değil. Smart uygulamalarını da ben beğendim. HD yayınlardaki görüntü kalitesi gerçekten muhteşem. Bir arkadaş bu kızın yüzü bu kadar kötümüymüş dedi. Bizde yüzünü pürüzsüz zannediyorduk dediler.
    9. Televizyonun görüntü kalitesini beğenmeyen olmadı daha..
    10. 1 tb hardiski kolayca gördü, filmleri oynattı. USB bellekleri sorunsuz görüyor.
    11. Ağdaki bilgisayarlara nero kurunca dosya paylaşımını kolaylıkla sağlıyor, filmleri kesintisiz izleyebiliyorsunuz..
    12. Vestel remote ve Vestel smart center uygulamasını kurdum, bana çok kullanışlı geldi. Özellikle dokunmatik panelde farenin hızı oldukça iyi.. kumandadan zorlananlar için öneririm.
    13. Follow me özelliği etkin değil idi. Müşteri hizmetleri bu sorunu anında çözdü.. tv deki görüntüyü telefondan izleyebiliyorum.
    14. Follow me için Vestel dongle aldım, ama evde wireless olduğu için buna da gerek yokmuş. İnterneti kablolu kullanıyorum.
    15. Biss şifrelerini kolaylıkla girebiliyorsun, pek çok tv de olmayan özellik..
    16. 3 yıl garantisinin olması artı bir özellik.
    17. 2100 tl ye 47 inç led, smart ve 3d li tv sahibi oldum bence piyasaya göre fiyatı uygun. Bu fiyata başka markaların 42 si bile zor alınır.

• arkadaşlar biri bana tv ile beraber gelen nero mediahome keyini verebilir mi bende netbook var cdyi okuyamıyorum
  • Arkadaşlar istanbulbilişim deki fiyat kargo dahil 1.521 tl sizce güvenilir mi bu site veya buradan yakın zamanda alışveriş yapan oldu mu?

Fiyat piyasadaki fiyatlardan düşük, sıkıntı olur mu alışveriş yaparken?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/vestel-42pf9060-led-tv-en-ucuz-fiyati,66552.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: adonise

Arkadaşlar istanbulbilişim deki fiyat kargo dahil 1.521 tl sizce güvenilir mi bu site veya buradan yakın zamanda alışveriş yapan oldu mu?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/vestel-42pf9060-led-tv-en-ucuz-fiyati,66552.html

Depoda uzun süre bekleyen mal olabilir. Arıza çıkma ihitmali var.

Bayiden alın en temizi. Sonra ne idüğü belirsiz sitelerden alıyorsunuz vay efendim vestel şöyle. Adamlar ne yapsın? Bu sitenin ayıbı, vestelin değil.

Ben bayiden aldım 42PF7175.

• xmonte kullanıcısına yanıt
    Merhaba Xmonte ,

Kısa bir aradan sonra yeniden BURADAYIM !

PVR özelliği ticari anlaşmalar ve şirket politikası gereği artık ürünlerimizde bulunmamaktadır.

Follow me özelliği ise mevcuttur. Gönül rahatlığı ile VESTEL ürünlerini alabilirsiniz.

Ayrıntılı teknik bilgiler içinwww.vestel.com.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

quote:

Arkadaşlar istanbulbilişim deki fiyat kargo dahil 1.521 tl sizce güvenilir mi bu site veya buradan yakın zamanda alışveriş yapan oldu mu?

Bayiden alın en temizi. Sonra ne idüğü belirsiz sitelerden alıyorsunuz vay efendim vestel şöyle. Adamlar ne yapsın? Bu sitenin ayıbı, vestelin değil.

Sakin ol şampiyon.

Sadece o siteden alışveriş yapan oldu mu yakın zamanda onu öğrenmek istedim.

Siteden kaynaklı sorunları ürünlere yüklemeyecek kadar bilinçte ve tecrübedeyim çok şükür.

Elmalarla armutları karıştırmayalım lütfen.

Bu arada hayırlı olsun tvniz, güle güle kullanın.

42PF9060 modeli aldım kurulum yapıldıktan sonra yorumları buradan paylaşırım,iyiforumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adonise -- 13 Mayıs 2014; 9:19:43 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

quote:

Sakin ol şampiyon.

Sadece o siteden alışveriş yapan oldu mu yakın zamanda onu öğrenmek istedim.

Siteden kaynaklı sorunları ürünlere yüklemeyecek kadar bilinçte ve tecrübedeyim çok şükür.

Elmalarla armutları karıştırmayalım lütfen.

Bu arada hayırlı olsun tvniz, güle güle kullanın.

42PF9060 modeli aldım kurulum yapıldıktan sonra yorumları buradan paylaşırım,iyiforumlar.

Lafım size değildi. Size yazıyormuşum gibi olmuş. Kırıcı olduysak affola.

Forumda böyle tipler olduğundan yazdım.

• arkadaslar 47PF9060 Modeli televızyonum var aşagı yukarı 8 aydır bende fakat kumandanın tuşları çok sert ve hiç memmun değilim bu yüzden bu konuda ne yapabiliriz var mı bi fikrii olan
  • VESTEL İLETİŞİM MERKEZİ kullanıcısına yanıt
    Hoş geldiniz....

Ayrılığınızın sebebi sağlık değildir umarım.

Pvr konusunda üzüldüm,
    her iki vestelimde var bu özellik,
    gözüm gibi bakarım artık,
    güncelleme falan yapmam.

iyi forumlar, iyi çalışmalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • helyhansen kullanıcısına yanıt
    Merhaba Helyhansen ,

Yaşadığınız problemden dolayı çok üzgünüm.

Size yardımcı olabilmek için BURADAYIZ!

Soruna çözüm sunabilmek adına iletişim bilgilerinizi özel mesaj ile benimle paylaşır mısınız?
  • Estağfurullah hocam, bana itafen yazdiniz sandim ondan dolayı cevap yazma ihtiyacı hissettim.Yanlis anlasilma olmuş, siz de kusura bakmayin.
    @BARIŞ55
  • quote:

Orijinalden alıntı: VESTEL İLETİŞİM MERKEZİ

Merhaba Xmonte ,

Kısa bir aradan sonra yeniden BURADAYIM !

PVR özelliği ticari anlaşmalar ve şirket politikası gereği artık ürünlerimizde bulunmamaktadır.

Follow me özelliği ise mevcuttur. Gönül rahatlığı ile VESTEL ürünlerini alabilirsiniz.

Ayrıntılı teknik bilgiler içinwww.vestel.com.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Merhaba. 42PF7175 modelini kullanmaktayım.

En güncel sürüm yüklü. Bu smart özellikli modellere ne kadar süre boyunca güncelleme vermeyi düşünüyor Vestel?

Geçen gün yeni uygulamalar gelmiş mağazaya.

• Ben de dün 42PF9060 modelini aldım, bugün kuruldu fakat; benim tv deki versiyonda follow me ve pvr özellikleri olmasına rağmen bu özellikler aktif değil.

Bu özellikleri kullanabilmek için ne yapmak lazım ? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
  • Beyler bu izlerken gölgelenme neden oluyor bu tvde, acaba bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben AC3 formatlı indirdim 3d film bilgisayarda çalıştırdım dil seçeneği olmasına rağmen bir türlü geçiş yapamadım kumanda dan tuşa da bastım olmadı. Dil seçeneği mevcut değil diyor.

HALF.SBS.mkv 3D filim indirsem sıkıntı olur mu acaba_?

Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.
  • BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba Barış55 ,

Yazılımlarımız ve ürünlerimiz güncel teknolojik gelişmeler ve sizlerin talepleri doğrultusunda gelişmekte ve değişmekte.

Sizlere en iyisini sunabilmek için BURADAYIZ !
  • adonise kullanıcısına yanıt
    Merhaba Adonise ,

Öncelikle ürününüzü iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Sizlere çözüm sunabilmek için Buradayım !

Ticari anlaşmalar ve şirket politikası gereği PVR özelliği ürünlerimizde bulunmamakla birlikte Follow me özelliği aktif olarak kullanılabilmekte.

Ürününüz ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilmek ve yardımcı olabilmek adına iletişim bilgilerinizi özel mesaj ile paylaşabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VESTEL İLETİŞİM MERKEZİ -- 14 Mayıs 2014; 15:53:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VESTEL İLETİŞİM MERKEZİ

Merhaba Adonise ,

Öncelikle ürününüzü iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Sizlere çözüm sunabilmek için Buradayım !

Ticari anlaşmalar ve şirket politikası gereği PVR özelliği ürünlerimizde bulunmamakla birlikte Follow me özelliği aktif olarak kullanılabilmekte.

Ürününüz ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilmek ve yardımcı olabilmek adına iletişim bilgilerinizi özel mesaj ile paylaşabilir misiniz?

Peki diyelimki benim tv bozuldu. Bende pvr aktif. Ben aldığımda vardı.Tv değişti yada anakartı. Ondan sonra pvr olmayacakmı yani.Ben aktif bir şekilde kullanıyorum bu özelliği, çok önemli yani.Follow me olsa ne olur olmasa ne olur.
  • mimleon kullanıcısına yanıt
    Merhaba Mimleon ,

‘Hoşbulduk !’

İlgi ve nezaketiniz için çok teşekkür ederim.

Geliştirme çalışmalarımız sonucunda yeniden BURADAYIM !
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.