Şimdi Ara

[ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Televizyonlar İçin Yazılım - Modlama / Ek Özellik Açma Rehberi (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.310
Cevap
147
Favori
460.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aldığınız ürün ne ise,
    aynı özelliklerde vermek veya güncellemek zorunda.

eğer üretimi bittiyse,
    bir üst model ile değiştirmek zorunda.

örneğin,
    kenwood ekmek kızartma mak bozuldu,
    servise gitti,
    aradılar,
    üretimden kalkmış,
    bir üst modeli verdiler.

bastırın, ilk aldığınızda,
    pvr follow özelliğiniz varsa,
    ya tamir edecekler yada aynısını verecekler,
    yoksa 9090 verecekler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mimleon kullanıcısına yanıt
    11ay sonraki üretimlerde pvr özelligi yokmuş sorun çıktıgı için iptal etmişler ama benim aldıgım yerde bana var demişlerdi ayrıca bendeki kullanım klavuzundada var gözüküyor.Yenisi daha gelmedi gelince bakıcam varmı yokmu diye yani ilk aldıgım üründe özelliklerinde var gözüküyor fakat aktif degildi zaten üründe bozuldu
  • flat_kil kullanıcısına yanıt
    bu özellikler benim kullanım klavuzunda var gözüküyordu.Fakat bugun gelen servis 11.ay sonraki ürünlerde bu özelliklerin sorundan dolayı kalktıgını söylüyor.ben sadece bana vaad edileni istiyorum.Sorun oluyosada zaten kullanınca oluşur bende servisi çagırırım.Yada baştan kullanım klavuzunu degiştirmeleri gerekiyordu.bu ayıplı mal kategorisine giriyor
  • aliance21 A kullanıcısına yanıt
    Eğer bundan dert ediyorsanız diyecektim forumda bir arkadaş en son yazılımı paylaşmıştı pvr ve follow tv de var . Benim tv değişti yenisiyle eski olana yüklemiştim hiç bir sıkıntı da çıkmadı merak ettim yükledim ancak yeni gelen tv ye kullanmadığımdan yüklemedim . Eğer isterseniz yazılımı atarım
  • Arkadaşlar bu ürünü firmam hediye olarak verecek, bu ürün nasıldır ekran kalitesi her şeyi nasıldır ? F/p oranı nedir ?

• geçmiş sayfaları okumak zor gelmesin,
    çünkü aynı şeyleri yazmak bize zor geliyor artık.

lütfen...

teşekkürler yeni tv gelmedi daha gelince sizinle iletişime geçerim Bakarım bu özellikler varmı.Vestelde 2 gündür arıyor.Gerçekten ilgililer bu konuda Kitapçıgın resimlerini istediler.Bu özellikler sizin kitapçıgınızda olmamalı dediler.Bakalım göndericem ne olacak.
  • Vestel 47PF9060 1935 tl + 50 lira kargo

http://www.bedavacim.com.tr/Vestel-47PF9060-LED-Televizyon_14462.html#0

1985 tl

http://www.ceylanstore.com/index.php?p=show&pid=52&ref=akakce&v=1.57.1#0

teşhir ürünü iade vs mi satıyorlarda ucuz oluyor acaba bilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AVCI_31

Vestel 47PF9060 1935 tl + 50 lira kargo

http://www.bedavacim.com.tr/Vestel-47PF9060-LED-Televizyon_14462.html#0

1985 tl

http://www.ceylanstore.com/index.php?p=show&pid=52&ref=akakce&v=1.57.1#0

teşhir ürünü iade vs mi satıyorlarda ucuz oluyor acaba bilen var mı ?

Ocak ayında 1,890 tl ye satıyorlardı yanında 3 aylık dsmart+mısır patlatma makinesi vardı.

Dolar yükseldi de bu fiyatlar oldu. hatta 2500 e kendi sitesinde satılıyor.

yukarıdaki teşhir vs olayını bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

geçmiş sayfaları okumak zor gelmesin,
    çünkü aynı şeyleri yazmak bize zor geliyor artık.

lütfen...

Okudum hocam, ama genede arkadaşlardan fikir almak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yer de okumuştum bu tür yerlerde satılan ürünler genelde vestelin değişim kararı aldiği ve onarilip tekrar satışa sunulan olan ürünler yazıyor su ben sadece bilginiz olsun diye yazdim doğruluğunu falan bilmem.

Bana gelen 2. Tv de de PVR ve follow yok özellik olarak ama kullanma kılavuzunda yazıyor . Vestel gerçekten ilgili ve anlayışlı bir firma haline gelmiş benimle de bayağı bir ilgilenmişlerdi sonra tv te yenisiyle değiştirdiler sıf memnuniyet için

işte ssorun zaten olmayan bir özelligi kullanım klavuzuna yazmaları bunu klavuzdan çıkarmaları gerekiyor.
    ayrıca dün servis geldi ve yeni yazılım yükledi bugun baktıgımda bu özellikler gelmiş tv ye fakat tv devamlı kapanıyor yenisinin ne zman gelecegini nasıl ögrenebilirim servisimi arayayım yoksa vestelimi
    Aynen bencede hata zaten orda. Beni aramişlardi çıkışı sağlandı diye sizde servisi arayin isterseniz

Merhaba Flat_kil,

Vestel Müşteri Hizmetleri olarak hedefimiz yaşamış olduğunuz süreci memnuniyete dönüştürüp size yardımcı olabilmek.

VESTEL ’i tercih ettiğiniz için biz çok teşekkür ederiz.

Bizlerle dilediğiniz zaman aşağıdaki mail adresimizden veya forum üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İyi Günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Bir yer de okumuştum bu tür yerlerde satılan ürünler genelde vestelin değişim kararı aldiği ve onarilip tekrar satışa sunulan olan ürünler yazıyor su ben sadece bilginiz olsun diye yazdim doğruluğunu falan bilmem.

Sayın Flat_kil ,

Öncelikle değerli bilgilendirmeniz için size teşekkür ederiz.

Değişim kararı alınmış ürünlerin yeniden satışa sunulması söz konusu değildir.
    Ürünlerimizi büyük bir titizlik, değişen ve gelişen teknoloji ile sadece sizlerin ‘’Memnuniyet’’ i amaçlanarak üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.

Ürünlerimiz ile ilgili her konuda 444 4 123 den Vestel İletişim Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

En içten saygı ve sevgilerimizi sunarız.

• Merhaba, Tv lerin bazı yazılımlar 2.2.4.f bazıları ise 2.2.4.t. Bu fark neden acaba. Bu arada benim tv 2.2.4.f

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 2 Nisan 2014; 18:02:47 >
  • Teşekkür ederim . Yeni yazılım gelecek mi acaba ? Bu arada donanım haber de üyelik açmanız ve buradan destek sağlamanız da çok iyi bir hizmet hayırlı olsun tüm kullanıcılara

• quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Teşekkür ederim . Yeni yazılım gelecek mi acaba ? Bu arada donanım haber de üyelik açmanız ve buradan destek sağlamanız da çok iyi bir hizmet hayırlı olsun tüm kullanıcılara

Gerçekten takdir edilesi bir hamle.Umarım diğer bazı firmalar gibi biraz zoru görünce kaybolmaz.Elbette forum ahaliside sanal ortamın rehaveti ile adamları geldiklerine pişman etmeyen bir seviye ile soru,sorun çözümü aranır.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.