- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Vestel 3D SMART 42PF9060 42" LED TV
1738 Cevap111613 Görüntüleme37 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     15 [17] 19 20 21 22 23 24      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

38 Mesaj
6 Şubat 2014; 17:03:09 

quote:

Orijinalden alıntı: odeon44

Bu konularda biraz cahil kaldığımız için bilen arkadaşlara birkaç konuda sormak istiyorum;bizde merkezi sistem var 3 çanak var türksat hotbird ve diğitürk çanağıymış biz o diğitürk çanağını göremedik diğitürkcüler kutu bağlarsa evimize yani üye olursak görürmüşüz bunun aslı astarı var mı, bazen izlerken parazit oluyor cırt cırt sesleri gibi saniyelik donmalar oluyor bu merkezi sistemden mi kaynaklanıyor ,evdeki tvnin cı modülüne dsmart modül alsak direkt kulanabilir miyiz nette hepsi dijital denen sitede 31 hd kanal sinema paketi 1 yıllık 230 tl gibi bir fiyat var bu fiyata iyi midir işe yarar mı tavsiye eder misiniz; hotbirddeki şifreli kanalları nasıl izlerim yasal abonelik kartını nereden hangi siteden alabiliriz; bir de bu internette hd cihaz satan ve hediye kanallar denen uydu alıcılar ve mesela cihazın yanında 6 ay ccam server tüm kanallar hediye diyor bu nasıl mantıklı mı bu ccam deikleri nedir server nedir bunlar için internet zorunlu mudur ve bu kutuyu alınca yine cı modülüne bir kart veya modül mü takılıyor ya da card share dedikleri kart paylaşımı mı oluyor bu, bu durum yasal mı, bu kart paylaşımı için internet zorun lu mu yani tukcell vınn olsa nasıl kullanılabilir yani işin özü hotbirdde birsürü kanal var ama adam gibi 2-3 kanal yok, ne bileyim bir sinema kanalı olsun belgesel kanalı olsun eğlence kanalı olsun birçoğu şifreli, o nedenle bu kannalrı izlemek için yasal abonelik kartı mı alalım yoksa uydu cihazı ya da server aboneliği falan mı olalım, dediğim gibi teknoloji çok ilerlemiş bende 10 yıllık next 2000 var gömülü modüllü en son uyduda kanallar gidince sağolsun uyducu dur şu çanağı siriusa çevirelim orda güzel kanallar var dedi pg pb diye iki kanal gösterdi epey bir süre izledik ama sonra onlar da gitti, şu an dediğim gibi hotbird ve merkezi sistem var, şimdi ne yapacağuk, bilen bir arkadaş fazla tekniğe kaçmadan izah ederse makbule geçer, şimdiden teşekkürler, ya da uydu satan bir mağazaya gidip ağa bu şifreli kanalları nasıl izleyeceğiz diye mi sorsak o mu bizi yönlendirse siz ne dersiniz...

Dostum öncelikle yazmış olduğun bir kaçını açıklıyım tabi 42''pf9060 kullanıcısı değilim ama benim sana yardımım serverlar hakkında bilgi paylaşımı olabilir tabi modul kullanımı ve bu televizyon için ne kadar aktif kullanışlı bilemiyorum forumda kullananlar varsa onlar o konuda yorum yapabilir, saniyelik donmalar genelikle kablolu tv kullanıcılarında oluyo ben mesela teledünya kullanıyorum zaman zaman saniyelik donmalar yaşıyorum ama salaondaki tv uydu alıcılı onda sıkıntı yok gayet akıcı ve kullanışlı bu serverlar hakkındada söyliyeceklerim benim; '' Atlanta hd box T tuşlu '' modelini kullanıyorum gayet kullanışlı ve tabi durum çanak ile alakalı yani çanaktan gelen kablo ile ve ethernet kablosu ile bağlantı kuruluyor ve internet zorunlu çünkü uydu alıcı ccam server bilgilerini girmek için sana verilecek şifreyi girerek; hotbirt -özellikle digitürk için eutelsat 7 derece olucak ki ccam serverla digitürkün; sinema salonları salon 1-2-3, movimex, ve bu kanalları server şifrelerini girerek kullanabiliyorsun tabi illegal yayın oluyor bu,dediğin hepsi dijitlade çoğu markanın önde gelenlerinde modul kartlar mesela atlanta hd boxta' çalışıyor denemedim ama alırken satıcıda örnek vardı ona görerek aldım hotbirtde çoğu kanalda ingilizce,italyanca ve polonya dili ile yayın yapılıyor sky sport , gibi sky sporthd ve 3d maç yayınlarıda mevcut belgesel kanallarınında çoğu da hd kanallar mevcut ama tabi tek hotbird ise bence gerek yok, çünkü; astra,sirius,eutelsat,hotbirt yani 1-2 çanak olsa ccam server tadından yenmez ama gel görki çanakta her yere yöne eve takılma durumu olamıyor ne yazıkki umarım azda olsa biraz yardımcı olabilmişimdir arkadaşım.

Bu mesajda bahsedilenler: @odeon44

38 Mesaj
6 Şubat 2014; 17:05:28 

quote:

Orijinalden alıntı: enderclup

arkadaşlar bu modelde DVB-T2 desteği varmı acaba bilgisi olan beni aydınlatabilirmi.

Dijital Tuner

DVB- T/C/S2

Bu mesajda bahsedilenler: @enderclup Bu mesaja 1 cevap geldi.

200 Mesaj
6 Şubat 2014; 17:27:52 

yani karasal yayına gecildiğinde hd yayınları harici bir cihaz olmadan izleyeyebilecekmiyiz

General Mobile Discovery Elite Lite

AMD FX 8350 -- XİGMATEK ACHİLLES --GA-970A-DS3P--ASUS HD7850 2GB DC2--CORSAİR 2X4 1866MHZ--S.GATE 1TB 7200--AOC 21.5" E2250SWDNK-- XIGMATEK
ASGARD 382 600WATT.

485 Mesaj
6 Şubat 2014; 17:51:58 

quote:

Orijinalden alıntı: enderclup

yani karasal yayına gecildiğinde hd yayınları harici bir cihaz olmadan izleyeyebilecekmiyiz

Dostum,aynı soruyu benim tv'ye yazılım atmaya gelen arkadaşa sordum.Var abi dedi.Bir anten takarak seyredebilirsiniz...Ancak servis elemanları ne kadar bilgilidir Allah bilir.cyber26 arkadaşın yazdığı gibi,var görülüyor.

2732 Mesaj
6 Şubat 2014; 18:10:17 

düzeltme;
ülkemizdeki karasal yayın T2 olacak,
bu nedenle 9060 modelde direk izleyemeyeceğiz,
küçük bir alıcı kutu ve kalem anten, hdmi ile tv ye bağlayan alıcı olacak.

ancak,
bu karasal yayın hikaye oldu,
yılan hikayesine döndü,
tv alımı sırasında fazla bağlayıcı olmasın,
sonuçta 60-80 tl alıcı ile işi halledersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

DUYURU;Mustafa Kemal Atatürk ve Fenerbahçeye hakaret edenler, ceza almam gerekse de, en sert şekilde cevaplanacaktır.
BLOKLANANLAR: megi21-Experianc-Kuzey Fırtınası-felsefeseve-Hicksr alıntı yapıp yorulmayın diye....devamı gelecek

200 Mesaj
7 Şubat 2014; 11:56:38 

peki teşekkürler. indirim denk gelirse alıcam inş. iyi forumlar.

AMD FX 8350 -- XİGMATEK ACHİLLES --GA-970A-DS3P--ASUS HD7850 2GB DC2--CORSAİR 2X4 1866MHZ--S.GATE 1TB 7200--AOC 21.5" E2250SWDNK-- XIGMATEK
ASGARD 382 600WATT.

4326 Mesaj
7 Şubat 2014; 12:07:21 

yeni üretilen modellere DVB-T2 takacakları garanti... arçelil 2012 sonunda geçmiş... web sitesindeki kullanım kılavuzunda hala DVB-T yazıyor ama satılan üründeki kılavuzda teknik özellikler kısmında DVB-T2 özellikleri yazılmış... stıcılar teknik verilerden bi haber...

Bu mesajda bahsedilenler: enderclup

010001110101001001000101010110100100100101001101010011110100111001001011
BLOGU YEMEDIK YEDIRMEYIZ!

DH KIMSEYI BLOKLAMAYANLAR TOPLULUGU

200 Mesaj
7 Şubat 2014; 12:13:41 

bende vesteli aradım dvb t 2 desteğini sordum. bayan yok dedi. peki dedim karasal yayınlara gecildiğinde hd kanallar dahil olarak harici bir cihaz olmadan izleyebilecekmiyiz dedim evet dedi :) dedim öylseyse olması gerekiyor. teknik kısma iletiyorum numaranızı arayacaklar dedi kimse aramadı. neyse okadarda önemli değil bağlarız küçük bir cihaz

ASGARD 382 600WATT.

4326 Mesaj
7 Şubat 2014; 12:33:41 

en yeni kullanım kılavuzuna bakmadan bilemezsin... satış personeli teknik detayları bilmiyor... kullanım kılavuzuna bakmak istediğini söyle en güncel modellerden baktırsınlar...

Bu mesajda bahsedilenler: enderclup

010001110101001001000101010110100100100101001101010011110100111001001011
BLOGU YEMEDIK YEDIRMEYIZ!

DH KIMSEYI BLOKLAMAYANLAR TOPLULUGU

8 Mesaj
7 Şubat 2014; 13:29:56 

cyber26 dostum verdiğin bilgiler için teşekkrür ederim çok sağol, peki internet kablolu şart mı, bende tükcell vınn var o işe yaramaz mı, ya da bir kablosuz modem vireless falan gibi bir şeyler mi bağlamak lazım, yani senin sistemde internet kablosunu hd uydu cihazının arkasına takıyorsun sonra sana gelen şifreyi uydu alıcının belli bir ksımına mı yazıyorsun, mesela şifreli yayını açıp ordan mı şifre giriyorsun nasıl oluyor, ya da internete bağlı bilgisayarını uydu alıcıya bağlayıp dosya mı kopyalıyorsun, tam olarak anlamadım da kusura bakma, görüşürüz...

5776 Mesaj
7 Şubat 2014; 13:36:40 

Android marketteki Vestel smart kumandaya bugünden itibaren sesle samsunglardaki gibi komut veriliyor güncellendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

485 Mesaj
7 Şubat 2014; 15:54:36 

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Android marketteki Vestel smart kumandaya bugünden itibaren sesle samsunglardaki gibi komut veriliyor güncellendi

Ya arkadaşım,harika olmuş bu.Direk tanıdı kanalları falan.Samsungun üst modeli gibi işlem yapıyor.

5776 Mesaj
7 Şubat 2014; 16:08:04 

quote:

Orijinalden alıntı: mesentr78

Ya arkadaşım,harika olmuş bu.Direk tanıdı kanalları falan.Samsungun üst modeli gibi işlem yapıyor.

Siper kapat diyorsun kapaniyo ama keşke ac il diyincede açilsaydi

38 Mesaj
7 Şubat 2014; 16:41:45 

- İlk olarak Menü - Genel Ayarlar - Ağ kısmından Cihazımızın IP Adresi ni öğreniyoruz.

-IP adresini öğrendikten sonra PC den İnternet Explorerı açıyoruz. Adresı satırına cihazımızın IP sını yazıyoruz . Başında http:// olmak şartı ile. IP adresının sonuna 8080 port numarsını ekliyoruz. Örnek : http://192.168.1.100:8080

-Gerekli adresi yazdıktan sonra karşımıza şifre menüsü gelecek buraya kullanıcı adı kısmına admin şifre kızmına 4 adet 0 yazıyoruz. Örnek: admin - 0000

0

-Gerekli bilgiler girildikte sonra aşağıdaki ekran karşımıza gelecek. Burda ilk olarak 1 numara ile işaretlediğim Protokol kısmından server türümüzü seçiyoruz Newcam kullananlar Newcam CCcam kullananları CCcam sürümlerinden herhangi birini seçebilirler. Burda ufak bir not düşeyim mümkünse CCcam seçerken servercinizdeki CCcam sürümü burda var ise onu seçin daha stabil çalışır eğer yoksa en güncelini seçmenizi tavsiye ederim. 2 numara ile işaretlediğim kısım yanı Host URL adresine servercinin DNS adresini yada Statik IP ni giriyoruz. 3 kısım da server port numarasını giriyoruz. 4 kısım yanı USER kısmına server kullanıcı adımızı 5 kısımda ise server şifresini giriyoruz. Son olarak bilgilerimiz kontrol edip UPDATE ye tıklıyoruz.

0

- İşlem başarılı olduğunda aşağıdaki gibi server adresi bilgileri güncellenmiş şekilde menü karşımıza gelecektir.

0

bu şekilde ccam ayarları yapılıyor gerçi vınnda nasıl performans verir bilemiyorum serverla ama turkcell'in internet ağı baya sorunsuz bende superonline kablolu internetini kullanıyorum bi sıkıntı yok yani vınnda tek sıkıntı bana göre bağlantılarda kopmalar olabilir zaman ama kablolu internet bağlantısı ile bu kopma ve ekranın donma sorunu olmaz demiyorum olur ancak minimum seviyede olur birde uydu alıcı alıcaksanız Atlanta ve Dreambox ilk 2 tercihinizden biri olsun ve şimdi bu alıcılarda İptv paylaşımları mevcut ve bendeki uydu alıcısında sorunsuz çalışıyor bilginiz olsun.

Anlatımını yapmış olduğum paylaşım Atlanta HD Box modeli içindir ve alıntıdır sadece görsel olarak Ccam server bilgilerini girerken nasıl seçenekler var onu bilgindirmek amacıyla paylaşım yaptım herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber26 -- 7 Şubat 2014; 17:22:30 >

Bu mesajda bahsedilenler: odeon44

5776 Mesaj
7 Şubat 2014; 17:53:09 

Sesle komut bi harika dostum

3020 Mesaj
7 Şubat 2014; 20:06:15 

arkadaşlar tvye dsmart modül taktım gayet güzel çalışıyor fakat modül girişini biraz içe doğru yapsalarmış keşke modülün birazı televizyon çerçevesinin yanından gözüküyor..

1771 Mesaj
7 Şubat 2014; 23:29:49 

Arkadaşlar bugün bir arkadaşın 32lm660s ve 42lm660s le karşılaştırmaya çalıştım sd yayınlarda daha bir iyi geldi bunlar yada size şu sorum olacak benim çanak ve lnb filan en az 8-9 yıllık paslanmış zaten acaba görüntü kötülüğü ondanda olabilir mi ? En iyi görüntüyü yakalamak için ayarlardan hangi ayarları seçmemiz gerekir ?

Not : Bayi de de kendi uydu alıcısına bağlı yayınlar sanki benim şuankinden daha iyiydi galiba çanak ve lnb den kaynaklanıyor değil mi ?

Bir de bir şey paylaşıyım belki yardımcı olur Logitech MK320 model klavye fare setini tv ye taktım fare çalışıyor ancak klavye çalışmıyor bilginize...

- GM Discovery (BULAŞMAYIN)
- Vestel 42PF9060
- Lenovo Z580
- Landrover FreeLander 2003 2.5 V6 Yeşil

2732 Mesaj
7 Şubat 2014; 23:34:20 

kısaca uyducudan aldığım bilgi,
çanağınızın paslı olması sorun değil,
önemli olan lnb nizin durumuymuş,
lnb temiz ve tam açısında durmalıymış,
kablolarınız mümkün olduğunca az ekli,
kablo uçalrındaki bağlantıların temiz olması gerekirmiş.

tv ayarlarını deneme yoluyla siz kendinize uygun yapacaksınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DUYURU;Mustafa Kemal Atatürk ve Fenerbahçeye hakaret edenler, ceza almam gerekse de, en sert şekilde cevaplanacaktır.
BLOKLANANLAR: megi21-Experianc-Kuzey Fırtınası-felsefeseve-Hicksr alıntı yapıp yorulmayın diye....devamı gelecek

1771 Mesaj
7 Şubat 2014; 23:46:11 

Teşekkür ederim o zaman bir lnb alıyım öyle bir deniyim tam açısını buluyum iyice otutturuyum çanağıda . Peki bilginiz varsa lnb ler arasında full hd yazanlar filan var almışken onlardan mı almalıyım gerçekten fark eder mi ? Bendeki görüntü netsizliği tamamen uydudan sanırım çünkü tivibu da bile sd yayınlar çok iyi olmasada bendeki duruma göre uydudan iyi tivibudaki görüntü .

Bu mesajda bahsedilenler: mimleon

- Vestel 42PF9060
- Lenovo Z580

167 Mesaj
8 Şubat 2014; 2:07:51 

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Smart kumanda derken lg ler gibi ayri bir kumandasimi oluyor ?

5776 Mesaj
8 Şubat 2014; 9:53:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Saigo

Smart kumanda derken lg ler gibi ayri bir kumandasimi oluyor ?

Hayir android marketten cep telefonuna tablete iniyor

2732 Mesaj
8 Şubat 2014; 11:04:07 

flat-kill,
normal bir lnb alacaksınız,
hd falan diye modeli yok,
eğer digitürk (eutelsat) bağlayacaksanız onların lnb farklı.

1771 Mesaj
8 Şubat 2014; 13:14:40 

Peki teşekkürler ...

Bu mesajda bahsedilenler: mimleon

- Vestel 42PF9060
- Lenovo Z580

28 Mesaj
8 Şubat 2014; 21:46:24 

Arkadaşlar ben de led tv almak üzeriyim bu hafta belli olacak gönlüm şu iki tv den yana Vestel 42pf 9060 ve SHARP LC39LE752V DVB-S FHD 3D SMART LED
Vestel servis ağı bakımından ağır basıyor, ve herkes bu tv hakkında olumlu konuşuyor. Yalnız takıldığım nokta yeni 9060 larda uydu alıcı ve usb olmasına rağmen pvr(kayıt özelliğini) kaldırmışlar (mı)?. Yani yenilerde kayıt özelliği yok mu? İNŞALLAH ben yanılıyordurum

5776 Mesaj
8 Şubat 2014; 21:49:42 

Sesle komutu deneyen varmi dun geceyarisina kadar komut verdim TV te ;)

1771 Mesaj
8 Şubat 2014; 21:58:38 

Ben denedim çok güzel ve kullanışlı olmuş ben beğendim yani :)

- Vestel 42PF9060
- Lenovo Z580

5776 Mesaj
8 Şubat 2014; 22:17:35 

quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Ben denedim çok güzel ve kullanışlı olmuş ben beğendim yani :)

Vatana millete hayirli olsun darisi samsunglar gibi otomatik güncelleme sistemine

264 Mesaj
8 Şubat 2014; 22:25:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Kesinlikle Önce Ahlak

Arkadaşlar ben de led tv almak üzeriyim bu hafta belli olacak gönlüm şu iki tv den yana Vestel 42pf 9060 ve SHARP LC39LE752V DVB-S FHD 3D SMART LED
Vestel servis ağı bakımından ağır basıyor, ve herkes bu tv hakkında olumlu konuşuyor. Yalnız takıldığım nokta yeni 9060 larda uydu alıcı ve usb olmasına rağmen pvr(kayıt özelliğini) kaldırmışlar (mı)?. Yani yenilerde kayıt özelliği yok mu? İNŞALLAH ben yanılıyordurum

Bazı modellerde aktif değildi özellikler. Önceki sayfalarda paylaşılan güncellemede ile sorun halloldu diye biliyorum.

28 Mesaj
8 Şubat 2014; 22:31:15 

quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

Bazı modellerde aktif değildi özellikler. Önceki sayfalarda paylaşılan güncellemede ile sorun halloldu diye biliyorum.

Güncellemeden ziyade kayıt özelliğinin tv nin genel özelliklerinde yazması gerekmiyor mu? Vestelin sitesine girdim böyle bir özellik yok yani yazmıyor ama bazı ticari internet sitelerinde var mesala: http://www.bedavacim.co...l?ref=akakce&v=0.97.6#0 burdaki sitede olduğu gibi bunun yanında yazmayan sitelerde var açıkcası aklım karıştı

1771 Mesaj
8 Şubat 2014; 22:33:43 

Hayır televizyonda özellik varda güncellemeden dolayı kullanılamıyor telif haklarından dolayı mı ne bir sorundan dolayı vestel yok gibi gösteriyor önceki sayfalarda ki güncelleme dosyasıyla özelliklerden faydalanabiliyoruz . Bizzat kendim denedim ben.

- Vestel 42PF9060
- Lenovo Z580

28 Mesaj
8 Şubat 2014; 22:37:37 

quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Hayır televizyonda özellik varda güncellemeden dolayı kullanılamıyor telif haklarından dolayı mı ne bir sorundan dolayı vestel yok gibi gösteriyor önceki sayfalarda ki güncelleme dosyasıyla özelliklerden faydalanabiliyoruz . Bizzat kendim denedim ben.

Eyvallah, İNŞALLAH ayın 15 inde her şey belli olacak ikisi arasında (sharp 39inç ile vestel 9060) gidip geliyorum hadi bakalım hayırlısı

964 Mesaj
9 Şubat 2014; 0:35:54 

15 inde ne oluyor?

5776 Mesaj
9 Şubat 2014; 0:39:52 

Maaş günümü

4197 Mesaj
9 Şubat 2014; 0:55:48 

Arkadaşlar bende bugün cihazı aldım PVR ve followme özelliği yok ve kutuda yazmıyor gerçi update dosyasını indirdim ama şimdilik beklemedeyim :D

Benim sorum şu şekilde kanal listesini bilgisayara nasıl alıp düzenleyip geri yükleyebilirim. ilk sayfadan beri okudum ancak bu konu ile ilgili bir bilgi göremedim maalesef.

Tüm fanboylar... Yazın fan niyetine kullanmak lazım sizi :D

1771 Mesaj
9 Şubat 2014; 1:05:02 

Güncellemeyi yükleyin herhangi bir sorunla karşılaşmassınız inşallah o konuda benimde bir girişimim oldu tek başıma ama hiç bişey yapamadım bende merak ediyorum açıkcası hayırlı olsun ...

Bu mesajda bahsedilenler: Gopc@

- Vestel 42PF9060
- Lenovo Z580

4197 Mesaj
9 Şubat 2014; 9:20:47 

Birde benim cihaz bazen 3d filim actigimda (birini izleyip digerine gectigimde) 3d ozelligi aktif olmuyor tvyi kapatip acinca duzeliyor ancak.

Birde dun gece ve bu sabah kabloyla nete bagli oldugu halde baglantiniz yok diye uyari veriyor sinir etti beni :)

Son olarak smart center uygulamasini telden aciyorum ancak tv listesini secince baglanti hatasi veriyor ozel liste diyincede bu sefer tuslar isliyor ama teldeki resimleri tvye aktarmiyor ozel kanal listesini sectiniz diye uyari veriyor...

Bunlarin haricinde goruntu sd olsun hd olsun gayet iyi magazalarda gordugum sd yayinlardan coook coook kaliteli.

Tüm fanboylar... Yazın fan niyetine kullanmak lazım sizi :D

28 Mesaj
9 Şubat 2014; 10:49:42 

Aynen, maaş günü, paralar suyunu çekti. malum geçim zor, kira ve araba belimi büküyor

28 Mesaj
9 Şubat 2014; 10:52:40 

quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

15 inde ne oluyor?

Ayın 15i memurun bayramı her memur özlemle bekler ayın 15 ni

5776 Mesaj
9 Şubat 2014; 12:55:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Kesinlikle Önce Ahlak

Aynen, maaş günü, paralar suyunu çekti. malum geçim zor, kira ve araba belimi büküyor

Allah kolaylık versin

304 Mesaj
10 Şubat 2014; 0:04:35 

arkadaşlar benim tv nin yazılımı 2.2.4f 2.2.4t ye yükseltmemin ne gibi bir artı sı olur

485 Mesaj
11 Şubat 2014; 9:28:17 

quote:

Orijinalden alıntı: cenoz

arkadaşlar benim tv nin yazılımı 2.2.4f 2.2.4t ye yükseltmemin ne gibi bir artı sı olur

Arkadaşım,2.2.4t'de 3d derinlik ayarımı ne gelmişti.Ancak forumu okursan bu defada 2.2..4t'de pvr ve follow tv özelliği gitmiş,servis peşinde koşmuştu millet.En son yazılım,bir öncekinden mutlaka iyidir.Ama işin içinde vestel var.Servise sor.Eğer pvr ve follow tv özelliği gitmeden (Yeni çıkanı öyle-forumdada var) yüklettir bana kalırsa.Yada bir cesaret forumdan al,kendin yükle.Sorumluluk senin.

167 Mesaj
11 Şubat 2014; 11:24:12 

Ben usb veya hdd ile pvr yapiyodum yeni guncellemeyle bu izellik kalkmismi

485 Mesaj
11 Şubat 2014; 11:41:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Saigo

Ben usb veya hdd ile pvr yapiyodum yeni guncellemeyle bu izellik kalkmismi

Dostum,bunun testini sen yapabilirsin.İlk çıkan 2.2.4t yazılımında bu özellik yoktu.Sonra koydular ve bu yazılım forumda var.Eğer sende yoksa ya servisten isteyeceksin,veya kendin forumdan alıp yükleyeceksin.

167 Mesaj
11 Şubat 2014; 11:45:16 

Haklisinda tv yanimda degil diger ev de oldygu icun bilenlere sormak istedim

38 Mesaj
11 Şubat 2014; 11:52:53 

merhaba arkadaşlar uzun zamandır vestel 42pf9060 alma düşüncesindeydim ancak konuyu baştan sona okudum olumlu olumsuz yorumları kendimce yorumlayarak bencede 600hz serisinde en iyi kalite vestel dedim ve siparişimi dün verdim ve bugün şuan itibariyle elime ulaştı siz değerli kullanıcıların yorumlarını göze alarak bu siparişi verdim umarım yanılmam aslında benim için pvr yada follow me özelliği çok önemli değil önemli olan 3D özelliği denemeden aldım hayırlısı artık ama sizin yorumlarınıza bakarak bu pvr ve follow me özelliğini aktif ettiricem şayet tv de yoksa ama kutuda pvr ready ibaresi mevcut ilk izlenimim,artık kurulum yapınca herşey ortaya çıkıcak sizden ricam pvr ve follow özelliği yoksa ve güncelletsem hangi sürümde bunları aktif şekilde kullanabilirim yorumlarını bekliyorum herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber26 -- 11 Şubat 2014; 12:04:41 >

1771 Mesaj
11 Şubat 2014; 12:30:42 

Kutunun üzerinde pvr ready yazıyorsa zaten yazılım yüklemenize gerek yok büyük ihtimal . Eğer pvr ready yazmıyorsa da konudaki güncellemeyi indireceksiniz onu kuracaksınız hayırlı olsun

Bu mesajda bahsedilenler: cyber26

- Vestel 42PF9060
- Lenovo Z580

304 Mesaj
11 Şubat 2014; 14:47:44 

arkadaşlar tv ağ üzerinden pc deki mkv dosyalarını görmüyor bunu nasıl çözebiliriz

304 Mesaj
11 Şubat 2014; 14:52:02 

quote:

Orijinalden alıntı: mesentr78

Arkadaşım,2.2.4t'de 3d derinlik ayarımı ne gelmişti.Ancak forumu okursan bu defada 2.2..4t'de pvr ve follow tv özelliği gitmiş,servis peşinde koşmuştu millet.En son yazılım,bir öncekinden mutlaka iyidir.Ama işin içinde vestel var.Servise sor.Eğer pvr ve follow tv özelliği gitmeden (Yeni çıkanı öyle-forumdada var) yüklettir bana kalırsa.Yada bir cesaret forumdan al,kendin yükle.Sorumluluk senin.

2.2.4f de 3d derinlik diye bir ayar var acaba başka bir ayardan mı bahsediyorsınuz

485 Mesaj
11 Şubat 2014; 15:22:26 

Doğrudur,valla unutmuşuz 2.2.4f'yi.Demekki başka birşey değişmiş.Bilen bir arkadaş cevaplar artık.

Bu mesajda bahsedilenler: cenoz

510 Mesaj
11 Şubat 2014; 15:29:57 

Alanlar memnun mu?

Öfke bir yüktür..Hayat sürekli kızgın yaşanmayacak kadar kısadır.

1771 Mesaj
11 Şubat 2014; 15:34:43