Şimdi Ara

Temple Run: Brave, Windows Phone mağazasında yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Geçen yıl Disney'in Brave adlı filmi için geliştirilen Temple Run: Brave oyunu, yaklaşık bir yıl aradan sonra Windows Phone 8 için de indirmeye sunuldu.

Filmden esinlenen oyunda, kahramanımız Merida ile İskoçya'nın vahşi ormanlarında maceradan maceraya koşuyoruz. Oyunda ek olarak ok atarak puan toplama ve Mordu şeytan ayıdan kaçma görevleri yer alıyor. Oyun 1GB RAM gerektiriyor ve 0.99$.

• gelecek yeni wp8 modelleri ile uygulama sayısı artarsa apple ve android'e rakip olabilir.. ama çok yavaş geliyor uygılamalar
  • Yetkililer konu açarken bölümde var mı yok mu bakıyor mu acaba çok merak ediyorum?
  • gelmesi iyi oldu ama arkadaş ben anlamadım bu oyunu yapan şirket hiç mi denemedi oyunu 32 MB olmasına rağmen telefonu 1 GB lık asphalt 7 den daha çok ısıtıyor

telefonun şarjı ful iken yarım saat içinde bitirdi şarjı, yani bu somurma değil resmen kana kana içmek tir. artı birde takılmalar oluyor oyunda yani sırf oyunu yapıp mağazaya koyduk demek için mi yaptınız anlamadım ki (L920)

• adamlar asphalt 8 i 512 mb ramda çalıştırıyor ,bu oz ve brave çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

adamlar asphalt 8 i 512 mb ramda çalıştırıyor ,bu oz ve brave çalışmıyor

+1 Tamamen yapımcıların sığırlığı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ücretsiz olmalıydı
  • Windows phone da donanım sayısı da fazla değil. Halbuki optimizasyon sorunu var

• quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

ücretsiz olmalıydı

Diger platformlarda da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

ücretsiz olmalıydı

Diger platformlarda da.

bencede. oyunda kaliteden eser yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GandalfvsDumbledore

gelecek yeni wp8 modelleri ile uygulama sayısı artarsa apple ve android'e rakip olabilir.. ama çok yavaş geliyor uygılamalar

oyunlar androidden çok daha hızlı geliyor android ilk yılını doldurduğunda bu kadar oyun yoktu mağazasında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.