Şimdi Ara

iOS 7 logoları ortaya çıkmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
4
Favori
3.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Apple'ın yeni bir görünüm kazandıracağına kesin gözüyle bakılan iOS 7 işletim sisteminin tanıtılacağı WWDC 2013 hazırlıkları tüm hızıyla sürerken, sürümün yeni logoları da ortaya çıkmaya başladı.

San Fransisco Moscone West binasında düzenlenecek olan etkinlik için hazırlanan görsel iOS 7 logosunun neye benzeyeceğini gözler önüne seriyor. 

Görselde 7 rakamının henüz yerleştirildiği görülüyor. Önceki rakamların aksine 7 rakamı oldukça ince ve minimalist bir tasarımı yansıtıyor. Ayrıca renkli bir yapıya kavuştuğu da dikkat çekiyor. WWDC logosunda yer alan renk ve tasarımın iOS 7'deki ikonlara hayat vereceği tahmin ediliyor.

Scott Forstall ve Steve Jobs, iOS ikon ve animasyonlarının gerçeğe yakın olmasını istemiş ve yıllarca bu gelenek olarak kalmıştı. Skeuomorphic olarak adlandırılan bu anlayış, Jonathan Ive tarafından kabul görmemişti. Ancak Jobs'un ölümü, Forstall'ın ayrılışı ve nihayet Ive'ın iOS tasarım ekibinin başına geçmesi bu anlayışın sonunun geldiği yorumlarının yapılmasına neden oluyor. Pazartesi günü iOS 7 işletim sisteminin bu anlayıştan ne kadar uzaklaştığını görmüş olacağız.

• devrim bekliyoruz :)
    (acaba çok şeymi istedim:)

• 2 gün kaldı çıksın artık
  • Ekrem71 aynı haber için daha kaç kere yeni konu açacaksın ? Bende yeni birşey var zannettim.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=76112433

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=76076911

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=74407429

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAPS -- 8 Haziran 2013; 17:16:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İkonlar çıktı sandım altı üstü 7 çıkmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı haberi ısıtıp ısıtıp vermeyin bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben Gerçek Değilim

Aynı haberi ısıtıp ısıtıp vermeyin bari.

+1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Ekrem71 aynı haber için daha kaç kere yeni konu açacaksın ? Bende yeni birşey var zannettim. https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=76112433 https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=76076911 https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=74407429

Adam üşenmemiş bulmuş tüm konuları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkant1 -- 8 Haziran 2013; 17:38:15 >

• Android kullanırken sayısız rom, lacunher, theme denemiştim. Hiçbirinin tasarımı ios un yanına yaklaşacak düzeyde değildi. Umarım bambaşka birşey yapmazlar. iOS birçok yönden iyi bir mobil işletim sistemi fakat fonksiyon olarak çok eksiği var. Arayüz en son iş. Eğer sadece ikonları renkleri değiştirip ios 7 çıkarttık derlerse hüsran olur zaten yüklemem bile. Merakla beklemedeyim.

• inşallah severek kullandığım sistemden soğutmazlar..

• umarım yenilik yapcaz diye saçmalamazlar
  • Teknoloji haberi yapılmıyor sanki komplo teorisi üretiliyor.

Neymiş 7 çok inceymiş, o yüzden daha minimalist bir tasarım olacakmış falan filan.. Adamların yazdığı bir tane "7" ile bu kadar senaryo çıkıyorsa yazacağı 10 satırla 100 sene haber çıkartırsınız siz...

Sayılı günler kalmış çıkar ne olduğunu görürüz, ne yani susuzluğu bitirecek yeni bir cihaz mı çıkıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkforce -- 8 Haziran 2013; 18:00:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Teknoloji haberi yapılmıyor sanki komplo teorisi üretiliyor.

Neymiş 7 çok inceymiş, o yüzden daha minimalist bir tasarım olacakmış falan filan.. Adamların yazdığı bir tane "7" ile bu kadar senaryo çıkıyorsa yazacağı 10 satırla 100 sene haber çıkartırsınız siz...

Sayılı günler kalmış çıkar ne olduğunu görürüz, ne yani susuzluğu bitirecek yeni bir cihaz mı çıkıyor...

• Heyecan yaratmaya mı çalışıyorsunuz
  • Çokta önemli bir haber değil

• quote:

Teknoloji haberi yapılmıyor sanki komplo teorisi üretiliyor. Neymiş 7 çok inceymiş, o yüzden daha minimalist bir tasarım olacakmış falan filan.. Adamların yazdığı bir tane 7 ile bu kadar senaryo çıkıyorsa yazacağı 10 satırla 100 sene haber çıkartırsınız siz... Sayılı günler kalmış çıkar ne olduğunu görürüz, ne yani susuzluğu bitirecek yeni bir cihaz mı çıkıyor...

aslında bnmde pek umrumda değil sadece JAILBREAK için çıkmasını istiyorum :)

• quote:

Teknoloji haberi yapılmıyor sanki komplo teorisi üretiliyor.

Çok içten yazmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: dere.beyi

quote:

Teknoloji haberi yapılmıyor sanki komplo teorisi üretiliyor. Neymiş 7 çok inceymiş, o yüzden daha minimalist bir tasarım olacakmış falan filan.. Adamların yazdığı bir tane 7 ile bu kadar senaryo çıkıyorsa yazacağı 10 satırla 100 sene haber çıkartırsınız siz... Sayılı günler kalmış çıkar ne olduğunu görürüz, ne yani susuzluğu bitirecek yeni bir cihaz mı çıkıyor...

Ben 6.1.2 jb ile devam ediyorum, 7 sürümünün jailbreaki çıkmadan istediği kadar güzel özellik gelsin update yapmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

Orijinalden alıntı: dere.beyi

quote:

Ben 6.1.2 jb ile devam ediyorum, 7 sürümünün jailbreaki çıkmadan istediği kadar güzel özellik gelsin update yapmam.

orası öylede benim 6.1.3 JB yok 7 çıkınca bununda çıkacaktır o yüzden ençok sabırsızlıkla ben bekliyorum

• Hayırlısı olsun ekrem sıkıntı yapma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.