Şimdi Ara

..::Bateristler Buraya::.. (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
730
Cevap
10
Favori
62.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Engin performansın çok başarılı bir çalışma olmuş, emeğine sağlık. Kendine ait bir stüdyo mu?

Kullandığın kulaklıklar dt770 pro mudur? Tam göremedim modelini. Eğer öyleyse bir kaç sorum olacak:
    İzolasyon konusunda çok merak ediyorum. Davul başında kullandığına göre başarılı bir izolasyonu vardır diyebilir miyiz?
    Ben bu aleti e-davul ile kullanacağım. Ses kalitesi bakımından yeterli olacak mıdır? Basd ve tiz seslerin önde olduğuna dair okudum bazı sitelerde. Mid seslere elektronik davul çalarken ihtiyaç var mıdır sence?

Çok teşekkürler.
  • fatihkur F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler stüdyo bana ait değil yakın bi abimin kayıt stüdyosu kullandığım kulaklık gayet iyi olması gerektiği gibi bütün sesler biraz baslar fazla geldi bana gayet güzel bir kulaklık. Mid seslere çok gerek yok ama kullansan da olabilir
  • Tesekkurler drummer98.
    bu kulaklik cok pahali.yari fiyatina shure dj750 denen modeli buldum. Referans degil ama bass ve tiz seslerde cok basarili olduguna dair yorumlar ve incelemeler mevcut. Mid sesler biraz geride. Elektronik davul seslerinde de mid frekansa cok ihtiyac yoksa almayi planliyorum. Siz parcalari dinlemek ve ustune calmak icin kullaniyorsunuz sanirim, ben ise davulun kendi sesleri icin kullanacagim. Tavsiye edermisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ,
    Bu yaz bateriye başlamak istiyorum ama nasıl başlanacağı hakkında en ufak bir fikrim bile yok şöyle bir şey buldum ;
    https://www.udemy.com/learn-to-play-the-drums-without-a-drum-kit/?dtcode=8viqgJP2Sebd
    Bu dersleri veren adam hiçbir şeye gerek yok diyor (No equipment needed, you will use your hands and feet) başlamak için .
    İnternette baktığımda ise baget ve pad ile başlayabilirsiniz diyordu. Planım eğer mümkünse yaz boyunca kendimi internetten vs geliştirmek , seneye ise bir kursa gidip kendimi geliştirmek . Ne almam (mümkün ise linkleri ile birlikte) ve nasıl başlamam gerektiğini yazabilirmisiniz ?
    Şimdiden teşekkürler.

• fatihkur F kullanıcısına yanıt
    Pardon biraz geç gördüm kusura bakmayın. Shure iyi markadır her türlü malı iyidir yani çok prof bişey almanıza gerek yok bu arada sennheiser kulaklıklar da gayet güzel ben kulakiçi olanlarının 3 modelini kullandım hepsi birbirinden güzeldi sennheiser da düşünün bence
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enfarktus -- 26 Şubat 2016; 9:45:56 >
  • arkadaşlar bende bateri çalmak istiyorum fakat şarkıların çalmak için o şarkının rtimini nasıl bulucam şarkıya birebir aynısını dinleyerek yapmak çok zor değil mi sizler nasıl buluyosunuz yapıyosunuz
  • 5 yıldır bateri ile ilgileniyorum. Hala eksiklerim var.

• Konu çok eski ama pek canlı değil gibi. Var mı aktif çalanlar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.