Şimdi Ara

..::Bateristler Buraya::.. (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
729
Cevap
10
Favori
62.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senin tercihine kalmış ama 5a alırdım ben kesinlikle
  • jazz ve funk tarzı 5a iyi gibi?
  • Sizin tercihiniz :)
  • Promark almıs bulunmaktayım
  • Kullandıgı trampet ın modelı nedır?

• Davul veya trampete ilişkin herhangi bi bilgi bulamadım normaldede bunu çalmıyor o yüzden bulamadık. Videodada trampete yaklaşmamış yapacak bişey yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: inismona

Davul veya trampete ilişkin herhangi bi bilgi bulamadım normaldede bunu çalmıyor o yüzden bulamadık. Videodada trampete yaklaşmamış yapacak bişey yok :D

Evet normalde bunu calsa cozerdım de işte dedıgın gıbı calmıyo herıf pislik.
    Ton cok hosuma gitti Buyuk ıhtımal sonor olabılır gıbı geldı ama emın degılım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDrum

jazz ve funk tarzı 5a iyi gibi?

Vic Firth 7d. Denemeden bilemessin.
  • Ne yalan soyliyim o markaya pek isinamadım.

• size cennetin kapılarını açıyorum. Değerimi bilin.
  • Çıkışı olmayan bir yoldur
  • Beyler metal müzik için önereceğiniz baget ne olmalıdır sizce na almalıyım ? 40 TL'ye kadar çıkabilirim...

Bir de ses yalıtım fiyatları falan ortalama ne kadar oluyor bilgisi olan var mıdır acaba ?
  • Baget işi öznel bir durum bizim önereceğimiz şey metal müzik olduğundan kalın olanlardan bir tane seçebilirsin, 5B gibi...
    Markası sana kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditore

Beyler metal müzik için önereceğiniz baget ne olmalıdır sizce na almalıyım ? 40 TL'ye kadar çıkabilirim...

Bir de ses yalıtım fiyatları falan ortalama ne kadar oluyor bilgisi olan var mıdır acaba ?

Promark 5A genelde tercih edilir. 5B'ler bana metal icin ozellikle hizli muzik yapilacaksa cok agir geliyor. 5B'ler genelde yuksek sesli rock parcalari icin daha iyidir.
  • Bu adam da saglam.

• Cevaplar için teşekkürler. Bu Lars Ulrich'in bagetleri 5B'di değil mi bir kere kullanmıştım çok güzel gelmişti yani aşırı ağır gelmedi. 5A'da almak istemiyorum bazen sert vuruyorum falan bir kere kırdım zaten kalitesizdi ama bir daha olsun istemiyorum
  • Lars'ın bagetleri kendine özel , Ahead LU signature series. 5A veya 5B diye geçmiyor.
    Mesela 5B'den biraz daha ağırdır ve uzundur.

Bende Ahead Lars signature ve Ahead 5A var şu an.
    Lars'lar ağır gelip yormaya başlayınca koydum kenara koleksiyon niyetine.
    Ahead 5A ile devam şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drumesh -- 22 Ekim 2011; 16:11:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drumesh

Lars'ın bagetleri kendine özel , Ahead LU signature series. 5A veya 5B diye geçmiyor.
    Mesela 5B'den biraz daha ağırdır ve uzundur.

Bende Ahead Lars signature ve Ahead 5A var şu an.
    Lars'lar ağır gelip yormaya başlayınca koydum kenara koleksiyon niyetine.
    Ahead 5A ile devam şimdilik.

Onlar çok iyiydi ya. Türkiye'den falan temin edebileceğimiz bir yer var mıdır ve fiyatları ne kadardır bilginiz var mı acaba ?
  • Ahead bagetleri Türkiye'de bildiğim kadarıyla sadece İstanbul'da seçkin müzik mağazalarında bulabilirsin veya internet üzerinden satışını yapan sitelerden temin edebilirsin.
    Ben yurt dışındaki bir tanıdığım vasıtası ile getirtmiştim zamanında.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.