Şimdi Ara

Galaxy S4 Zoom modeline ait olduğu iddia edilen bir görsel sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S4 Zoom modeline ait olduğu iddia edilen bir görsel sızdırıldı

Galaxy S4 amiral gemi modelini Nisan ayında pazara sunduktan sonra aynı adı taşıyan farklı versiyonlar piyasaya süren Samsung, seri olarak niteleyebileceğimiz grubun son üyesini de kısa süre içerisinde tanıtacak. 

Kamera odaklı bir telefon olacak Galaxy S4 Zoom modeli, Nokia'nın 41MP çözünürlükteki EOS, Sony'nin Bionz görüntü işlemcili i1 gibi muhtemel rakiplerine karşı pazar mücadelesine girişecek. 

Sammobile sitesi tarafından modelin basın afişi olduğu iddia edilen bir görsel internette paylaşıldı. Görselin doğruluğu ispatlanmasa da genelde S4 versiyonlarının görsel sızıntıları bugüne kadar hep doğru çıktı.

Görselde modelin Galaxy S4 mini modeline tasarım olarak benzediği görülse de aslında Galaxy Camera modelinin telefon özellikli hâli diyebileceğimiz bir yapıya sahip. Kalın kasa yapısı, arka kısımda kamera sensörü, deklanşör butonu görselde göze çarpan ayrıntılar. 

İddialarda Nokia'nın PureView 808 modelindeki gibi bir çıkıntı ile kamera modülünün cihaza yerleştirileceği dile getiriliyordu. Ancak görsel doğruysa ana amacı kamera olan, telefon özelliğinin ikinci planda kaldığı bir model karşımızda duruyor. Bu da kullanım ve taşıma konusunda rahatsızlık oluşturabilir.

Galaxy S4 Zoom modelinin beklenen özellikleri ise 4.3 inçlik 960x540 piksel çözünürlükte Super AMOLED ekran, çift çekirdekli 1.6GHz saat hızında çalışan işlemci, 16MP çözünürlükte ana kamera, 10x optik zoom, 8GB depolama kapasitesi, Android 4.2.2 işletim sistemi, microSD desteği, WiFi, Bluetooth 4.0, A-GPS şeklinde sıralanıyor.  

• Kaliteli fotoğraflar çekse bile o çözünürlükte çekilen fotoğraflar makine üzerinde güzel gözükmeyecektir

• Galaxy tab faciasından sonra 2. facia yolda. Fotoğraf makinasını kulağını götürünce bayağı dalga geçen çıkacak..
  • Bildiğin fotoğraf makinası telefon olarak kullanırken çok komik olacak Ne yaparsa yine Sony yapacak belli oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Demirium07

Kaliteli fotoğraflar çekse bile o çözünürlükte çekilen fotoğraflar makine üzerinde güzel gözükmeyecektir

ben öyle düşünmüyorum yüksek çözünürlüklü ekran kullanılıyor, Bazı prof. canon makinalara filan bağlantı aparatları mevcut küçük ekranda görülemiyen yerleri 4,7 5 inçlik ekranlara anında göstererek kullanıcın daha rahat görmesine imkan kılınıyor.. 3 4 binliralık bi makinanın bile ekranı 4 5 inç yok..

• Nokia her türlü ezer. Eğer tasarımı gerçekten böyle olursa

• Samsung bunu yaparsa biter.
    Samsung alanlar çoğunlukla marka bilinmesinden dolayı alıyor , lakin karşısında Nokia olursa kimse samsung almaz.

• fake , photoshop .

• tasarım böyle ise gerçekden berbat dijital fotoğraf makinasına ekran bantlanmış gibi şahsi görüşüm aşırı berbat bir tasarım olmuş.
  • BU KALINLIKLA NEREDEN SIZMIŞ ANLAMAK GÜÇ.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almancıların türkiyede bulunmadığını sanıp getirdiği çin malı anahtarlıklara benziyor.

Bu nasıl bir cümle nasıl bir kurgu, nasıl bir cümle oldu bende bilmiyom. :P

• Allah aşkına donanımhaber.com bu senin gibi kaliteli bir siteye yakışacak bir haber mi?
    bu görselin ap açık fotoşop olduğu belli oluyor..şimdi bu habere inanmamızı nasıl bekleyebilirsiniz ki?
    bu haberi yapmanızı içtenlikle kınıyorum.yani nasıl yakıştırdınız bu haberi bu siteye anlayabilmiş değilim.bu arada site gittikçe reklam dolmaya başladı.bune böyle ana sayfanın sağı solu reklam kaynıyor.tamam reklam almanız lazım ancak bu kadarda abartmayın lütfen.herkese iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

Bildiğin fotoğraf makinası telefon olarak kullanırken çok komik olacak Ne yaparsa yine Sony yapacak belli oldu

Nereye Sony yapıyor. Kamera konusunda Nokia varken diğerlerine söz düşmez bu bir gerçek...

• Merhaba, çocuklar, bu telefon dünyanın en iyi biri olduğunu söylüyorlar. bu doğru mu? iyi ise, ben bir satın almak istiyorum. Ben emin değilim. gerçekten iyi, değil mi? bkz:http://www.jelife.com/s/ah
  • Donanım güçsüz olduğuna göre sensörü küçük galiba,bu kazulet tasarımıda kimse zoom yapacağım diye tercih etmez sanırım.Sıra Sonye geldi.Bu sene kamera konusunda Sony ve Nokia kapışacak muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

Bildiğin fotoğraf makinası telefon olarak kullanırken çok komik olacak Ne yaparsa yine Sony yapacak belli oldu

Bunu xperıa Z de gördük Sony kamera konusunda Nokia'nın yanına bile yaklaşamaz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoşok oldum.

• Benim buradan anladığım Sony Honami, Nokia ile Samsungun kafaları birbirine tokuşturacak.

Nokia'nın ki geleştirilmiş olduğu için tasarımı bi yere kadarda, bu cihaz bildiğin, düpedüz rezalet.
  • bkz: intihar
  • S4 mininin arkasına kamera bantlamışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.