Şimdi Ara

Asus ROG RAIDR SSD: Oyunculara yönelik özel tasarımlı SSD sürücü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus oyunculara yönelik anakart, ekran kartı ve ses kartlrını konumlandırdığı ROG yani Republic of Gamers ürün gamına RAIDR isimli özel bir SSD  ekliyor. PCIe arayüzünü kullanan ve özel tasarımla gelen bu SSD aynı zamanda 800MB'ın üzerinde okuma ve yazma hızları sunuyor. Detaylar özel videomuzda.

• fiyatıda oyunculara uygundur eminim :D

• Tr fiyatını merakla beklemekteyim

• süper görünüyor tasarım çok hoş ama inşallah çok pahalı olmaz

• Erdi abi ssd yi çom ii tanıttın, bi sorum olcak pci express in hangi slotuna takabiliriz bunu x2 x16 ??
    ha bide şu taywanlı kızlar tutsaydı elinde keşke :p

• Poseidonun üstüne bu iyi geldi. ASUS'um coşuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ssd kullanmıyorum ama bu 800 falan fazla değil mi kimin ne işine yarıyor ki

(bende isterdim böyle bişey tabii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazma hızlarından ziyade erişim süresi daha önemli ayrıca dayanıklı olmasını beklerim.256 gb 1000tl'den aşa olmaz.Asus oyuncuların her ihtiyacına yönelik ürünler yapan nadir firmalardan umarım zarar etmezler.
  • Performans ve tasarım bir arada. Süper bir şey hakikaten. Zaten bu ROG ürünlerine her zaman hayran kalmışımdır.
  • 830 MB/sn okuma ve 810 MB/sn yazma 256GB olanının fiyatı $650'dan aşşağı olmaz, keşke bu tarz lüksleri satın alabilecek gücüm olsa
  • bunu heralde mars 5 de görüsüs :D

Pc denen lanet para tuzagi ya bu ne yeni anakart yeni islemci
    birde anakarta uyumlu bu ssd , kaldiki iyi bir ekran karti sizce bana bunlar neya
    mal ulur :(

• fuarın başlaması çok iyi geldi mobil mobil ciğerimiz solduydu IQ

• içim gitti :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.