Şimdi Ara

41MP kameralı Lumia bu kez videoda ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 41MP kameralı Lumia bu kez videoda ortaya çıktı

Nokia'nın 41MP çözünürlükte bir Lumia modeline ait sık sık yeni görseller internete sızıyor. Muhtemelen cihazı test ettiği iddia edilen AT&T operatörünün mühendisleri tarafından sızdırıldığı sanılan model bu kez bir videoda karşımıza çıktı.

Yine aynı şahıs tarafından çekildiği düşünülen videoda Nokia EOS kod adlı cihazın kamera kısmı gösterilmiş. Bunun dışında herhangi bir detay görüntülenmemiş. Ancak bu bile kameranın nasıl çalıştığına dair ipuçları vermeye yetiyor.

Videoya göre Nokia'nın yeni Lumia cihazındaki kamera odaklama veya optik zoom yapabiliyor ve optik görüntü dengeleme özelliğine sahip. XX şeklindeki çözünürlük ibaresi ise değişmemiş. 

Nokia'nın 9 Temmuz tarihinde tanıtması beklenen modelin Lumia 928 modeli ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olacağı tahmin ediliyor. 41MP çözünürlükteki sensörün yanında ek olarak manuel kamera ayarlarının yapılabileceği bir uygulama geleceği dile getiriliyor.

• Göz kırpıyor resmen =P Eşek gözü bildiğin.

• Nokia Çok fena Geliyorsun tam iflas Edecek derken helal sana iyi kurtacak gibisin...
    Rekabet Artıyor bu durum bizim işimize yaracak ne o öyle android veya ios şimdi bir çeşitlilik oldu sonunda...artık daha az paraya daha iyi modeller alabileceğiz....

• Göz kırptı ; ) çok güzel bir telefon gelecek,aylardır bekliyoruz.

• Tamam çok büyük bir sensör ama bu nedir ya? cebimden çıkarmaya utanırım.
  • bi tanıtılamadı gitti kaç aydır çıktı çıkacak haberleri gelip duruyor ,tanıtılsın artık
  • bu şekilde göz kırpmaları benim emektar n95 te yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 7 Haziran 2013; 17:11:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

bu şekilde göz kırpmaları benim emektar n95 te yapıyordu.

açıkçası o kırpmaları çok özlemiştim :D hele birde n95 in lensi kocaman olunca :D

• Mümkünse uygun fiyatlı olsunda fotograf makinası yerine bunu alıyım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Tamam çok büyük bir sensör ama bu nedir ya? cebimden çıkarmaya utanırım.

Dediğin Laf mı şimdi Dikkat çekici bir telefon olmuş işte...tasarım da amaçta dikkat çekmektir zaten...
    velhasıl hatanı anlaman için Bu kadar Eksilenmen Yeter...

• Cihaz bu sanırsam , artık kendini belli ediyor.
  • Logar kapağı gibi.
  • Nokia toparlanır umarım, bu cihaz sağlam olacağa benziyor.
  • Arkada ki o kocaman çıkıntıyla hiçbir baltaya sap olamaz gibime geliyor.

• Lensin açılıp kapanışı çok komik :D

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Göz kırpıyor resmen =P Eşek gözü bildiğin.

• Bana göre son hâli daha güzel olacak telefon bilgisayar fotoğraf makinası bir arada daha Nokia ne yapsın size yaranmak için

• quote:

Orijinalden alıntı: TempleJoker

Mümkünse uygun fiyatlı olsunda fotograf makinası yerine bunu alıyım :D

kamerası çok iyi olacak.ama yanında foto kamerası taşımayı düşünüyorsan buna vereceğin parayla sony rx100 alırsın.
  • Bir iki tanede resim çekip sızdırsalar iyi olacak.
  • Yaza yaza biktim bu telefon degil tuhaf sekilli birsey tasarim arizasi begenen arkadslarin kesin gozleri iyi girmuyordur

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.