- x
N11 En Uygun Fiyat Garantisi ( 11 Bin Ürün )
91 Cevap7463 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

589 Mesaj
17 Haziran 2013; 8:47:43 

Arkadaşlar
N11, GG , sanalpazar, Yeniçarşım vb sitelerin hepsinde alışveriş yapmadan önce satıcı ile iletişim kurmadan alışveriş yapmayın.

Hiçbirinde stok garantisi veya doğru fiyat garantisi yoktur. Satıcı kafasına göre iptal edebilir alışverişi. Dolayısıyla önce satıcı ile anlaşın, sonra alışveriş yapın. Ben N11 den bir sürü şey aldım. Hiçbirinde sıkıntı olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

502 Mesaj
17 Haziran 2013; 9:28:47 

quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

Arkadaşlar
N11, GG , sanalpazar, Yeniçarşım vb sitelerin hepsinde alışveriş yapmadan önce satıcı ile iletişim kurmadan alışveriş yapmayın.

Hiçbirinde stok garantisi veya doğru fiyat garantisi yoktur. Satıcı kafasına göre iptal edebilir alışverişi. Dolayısıyla önce satıcı ile anlaşın, sonra alışveriş yapın. Ben N11 den bir sürü şey aldım. Hiçbirinde sıkıntı olmadı.

n11. com ve deveyükü

Bu iki firmaya da hiçbir güvenim yok artık. %111 hediye çekinin son günü deveyükü.com'a ait olan deveyükü kullanıcısından fritöz aldım. Fritöz 6 gün bekletilip iptal edildi, gerekçe ise tedarik edilemedi. Hatta ben mesaj atana kadar iptal dahi edilmemişti ben mesaj attıktan sonra iptal ettiler.

İptal edilen ürünü ben aldıktan sonra tükendi yazısı çıkmaktaydı, ancak benim sipariş iptal edildi ve yine satın alma butonu aktif hale geldi. 100 TL'lik hediye çeki aktif gözükmesine rağmen kullanamadım, n11'e yazınca kuponlarım kısmında da kaldırdılar, bugünkü telefon görüşmemde ise çeki kullanmış olsanız dahi, sipariş iptal edildiğinde tekrar kullanamazsınız dediler.

Müşteri temsilcisine, deveyükü ile anlaşıp kupon süresi dolana kadar ürün göndertmeyip, dolduktan sonra iptal ederek insanların kuponlarını kullandırtmayarak sahtekarlık yapıyorsunuz dedim, ve bundan sonra da her platformda bunu dile getireceğimi söyledim.

569 Mesaj
17 Haziran 2013; 19:21:14 

Kullanildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 17 Haziran 2013; 21:25:24 >

299 Mesaj
18 Haziran 2013; 0:49:51 

arkadaşlar ürün aldığınızda çok sevinmeyin normal fiyattan alsanız da iptal edebilirler.Böyle bir şey ile ilk defa karşılaşıyorum.Ayrıca 18 in gecesi iptal edildi.

0

1111111111111111111111111

1609 Mesaj
18 Haziran 2013; 0:53:58 

quote:

Orijinalden alıntı: hamucera

Müşteri temsilcisine, deveyükü ile anlaşıp kupon süresi dolana kadar ürün göndertmeyip, dolduktan sonra iptal ederek insanların kuponlarını kullandırtmayarak sahtekarlık yapıyorsunuz dedim, ve bundan sonra da her platformda bunu dile getireceğimi söyledim.

her platformda dile getirme. gümrük ve ticaret bakanlığı reklam kurulan şikayet yaz ayrıca hakem heyetine ver. sen işine gücüne giderken süreç işlesin bi yandan.

Bir de tuvnera 3000 liralık laptopu 1200 e alıp hakkını aradı diye adama kızıyorsunuz müstehak böylelerine

268 Mesaj
18 Haziran 2013; 0:57:26 

http://www.n11.com/demi...000-btu-klima-P11406455

bu klimayı almayı düşünüyorum, yorumlarınız nelerdir?

502 Mesaj
18 Haziran 2013; 9:41:53 

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

her platformda dile getirme. gümrük ve ticaret bakanlığı reklam kurulan şikayet yaz ayrıca hakem heyetine ver. sen işine gücüne giderken süreç işlesin bi yandan.

Bir de tuvnera 3000 liralık laptopu 1200 e alıp hakkını aradı diye adama kızıyorsunuz müstehak böylelerine

onu da yapacağım zaten,

birde dün dalga geçer gibi, aslında olmaz ama bir seferlik size 11 TL verelim dediler.

Benim için alış veriş devri kapanmıştır, ancak bu hakkı da almak için şikayetlerimi gerekli mercilere yapacağım

180 Mesaj
18 Haziran 2013; 10:27:26 

benim de aynı şey başıma geldi. hakikaten yaptıkları şerefsizlik. yine deveyükü ve n11 inmarifeti. bir adet ütü masası aldım 123 tlden. deveyükü ertesi günü siparişi reddeti. iptal nedenini mesajla sorduğumda aldığım cevap "ürün stoklarımızda kalmadı.bu nedenle iptal ettik oldu." oysa aynı ürünün fiyatını artırarak 145 tlden satışa sunmuşlar. bunu belirttiğim n11 den üç gün sonra gelencevap:
MAĞAZAYI UYARDIK. PUANINI DÜŞÜRDÜK.
peki ne zaman ütümü gönderirler soruma ise para iadenizi gerçekleştiriyoruz oldu. arada kaynayan hediye çekini tanımlayın dediğimde ise mealen "uğraşma geri vermiyoruz oldu. ŞEReFSİZLER . HERİKİSİ DE.
arada yine sorun olama ihtimaline karşınş diğer kupanları da bitirip. . (bunlarböylre yaptıkça da olacaktır.)tüm sorunlu siparişleri biriktirip ,tüketici hakem heyetine bşavuracağım

502 Mesaj
18 Haziran 2013; 13:38:30 

quote:

Orijinalden alıntı: WEAS

benim de aynı şey başıma geldi. hakikaten yaptıkları şerefsizlik. yine deveyükü ve n11 inmarifeti. bir adet ütü masası aldım 123 tlden. deveyükü ertesi günü siparişi reddeti. iptal nedenini mesajla sorduğumda aldığım cevap "ürün stoklarımızda kalmadı.bu nedenle iptal ettik oldu." oysa aynı ürünün fiyatını artırarak 145 tlden satışa sunmuşlar. bunu belirttiğim n11 den üç gün sonra gelencevap:
MAĞAZAYI UYARDIK. PUANINI DÜŞÜRDÜK.
peki ne zaman ütümü gönderirler soruma ise para iadenizi gerçekleştiriyoruz oldu. arada kaynayan hediye çekini tanımlayın dediğimde ise mealen "uğraşma geri vermiyoruz oldu. ŞEReFSİZLER . HERİKİSİ DE.
arada yine sorun olama ihtimaline karşınş diğer kupanları da bitirip. . (bunlarböylre yaptıkça da olacaktır.)tüm sorunlu siparişleri biriktirip ,tüketici hakem heyetine bşavuracağım

yaptıkları yanlarına kar kalacaklar sanıyorlar,

onun için bu tür olaylar ile madur edilen herkes tüketici hakem heyetine başvurmalı, ben şikayetvar sayfasına da yazacağım hakem heyetine de baş vuracağım

1463 Mesaj
18 Haziran 2013; 13:49:36 

arkadaşlar kupon kullanılan siparişlerde ürünlerden 1 tanesi iptal edildiği zaman sizde diğer ürünü hemen iptal edin ve ya ürün geldiyse iade edin kuponu geri alın hakkınızı yedirmeyin.bana da aynısını yaptılar bende diğer ürünüde iptal ederek kuponumu geri aldım.

91 Mesaj
18 Haziran 2013; 17:07:44 

arkadaşlar http://www.n11.com/kamp...n-uygun-fiyat-garantisi linkte tüm ürünlerde ücretsiz kargo yazıyor ama içerdeki bazı ürünlerde kargo parası var nasıl oluyor?
birde pepsi indirim kuponu kullanabilmek için alt limit var mı ? Mesela 15 TL'lik birşey alsamda bunu kullanabiliyormuyum?
@

219 Mesaj
18 Haziran 2013; 18:35:42 

pepsi 50/10

377 Mesaj
18 Haziran 2013; 18:51:37 

quote:

Orijinalden alıntı: xcoll1

pepsi 50/10

100 tl oldu altlimit

338 Mesaj
18 Haziran 2013; 20:46:21 

quote:

Orijinalden alıntı: oslun

http://www.n11.com/demi...000-btu-klima-P11406455

bu klimayı almayı düşünüyorum, yorumlarınız nelerdir?

nontaj dahilmi

?

1021 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Arkas
18 Haziran 2013; 21:33:13 

n11 temizlik paketlerindeki yumoşlar su dolu,paşabahçe setler defolu daha neler neler, çok bozdular, kalite ürünleri iptal etsin diye beklemeler.ama çok pis dağıttım ortamı orası ayrı max sınırdaki kuponları sonuna kadar kullandım:)

268 Mesaj
18 Haziran 2013; 22:48:03 

quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

nontaj dahilmi

Evet, ücretsiz montaj + demirdöküm garantisi var

452 Mesaj
18 Haziran 2013; 23:56:46 

quote:

Orijinalden alıntı: hamucera

onu da yapacağım zaten,

birde dün dalga geçer gibi, aslında olmaz ama bir seferlik size 11 TL verelim dediler.

Benim için alış veriş devri kapanmıştır, ancak bu hakkı da almak için şikayetlerimi gerekli mercilere yapacağım

Ben de n11 ve deveyükü mağduruyum. Aynı şekilde bana da oyun oynuyorlar. Hediye çekimi kullandığım süre içinde malzemeyi 1 hafta göndermeyen, gönderdiğinde de başka yerden gönderip kullanılmış makineyi gönderen deveyükü mü dersin, iade işlemi sonrası bir haftadır paramı iade edemeyen n11 mi dersin, daha neler neler!!!

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

673 Mesaj
19 Haziran 2013; 2:03:48 

Deveyükünden biri yaklaşık 350 liralık diğeri de 80 liralık 2 ürünü ayrı sepetlerde 100 liralık çeklerle aldım. Kargodan kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir sorun yaşadım. Sorun düzeltildi ve ürünler geldi. 80 liralık üründe sorun yok diğeri içinde servis bekliyorum. Şimdilik memnun kaldım.

█████████████████████████ SARIKIRMIZI █████████████████████████

65 Mesaj
19 Haziran 2013; 2:57:54 

Deveyükünden mutfak robotu ve mixer aldım. Almadan önce ürün yorumlarının epeyce kallavi (fena) olduğunu görüp soru cevaptan durumu belirttim. Hasarlı kargolu, iade ürün, bozuk kırık olmasın diye. Cevap yorumların aldatıcı olduğu idi. ürünler tek kalemde sorunsuz ve sıfır geldi. Memnunum. Lakin şimdi tırsmaya başladım çünkü bir kaç sipariş daha vermiştim. Geçmiş olsun ...

340 Mesaj
19 Haziran 2013; 8:17:24 

aynısını bana ekmek yapma makimasında yaptılar kalitesi ortada deveyükünün.

Bu mesajda bahsedilenler: hamucera

291 Mesaj
19 Haziran 2013; 8:36:09 

tırsmaya başladım şimdi bak, ben yorum morum okumadan deveyükünden ekmek yapma makinesi aldım (hatta eniyi fiyat kampanyalarıdan 8,50 tl iade puan da aldım), dün kargoya verilmiş, yarın elimde olur. Ne tavsiye edersiniz, ürünün dış kutusunda hasar olmayabilir, mecburen bu durumda kargo teslim evrağını imzalamalıyım, ee içindeki ürün kullanılmış çıkarsa ve kargocu tutanak tutmaya yanaşmayıp "banane abi, dışı sorunsuz içine ne karışırım" derse ne pok yicem

502 Mesaj
20 Haziran 2013; 9:20:06 

quote:

Orijinalden alıntı: sabrifidan

Deveyükünden mutfak robotu ve mixer aldım. Almadan önce ürün yorumlarının epeyce kallavi (fena) olduğunu görüp soru cevaptan durumu belirttim. Hasarlı kargolu, iade ürün, bozuk kırık olmasın diye. Cevap yorumların aldatıcı olduğu idi. ürünler tek kalemde sorunsuz ve sıfır geldi. Memnunum. Lakin şimdi tırsmaya başladım çünkü bir kaç sipariş daha vermiştim. Geçmiş olsun ...

yani firma birde yorumlar aldatıcı cevabı vermiş, vayy be.

Sen o kadar insanı mağdur et ondan sonra aldatıccı yorumlar de.

Önce bize mail gönderin hemen dönüş yapalım dedikleri halde 10 gündür neden dönüş yapmadıklarını açıkalsınlar, hiçbir şekilde hiçbir alış veriş işlemine güvenmeyeceğim, fırsatını bulduğu anda çökebilecek kapasitede bir firma olduğuna inanıyorum deveyükü nün. n11 ise piyasaya girmeye çalışmasına rağmen ilk andan beri batıran artık sayfasını dahi açmadığım bir web sitesi.

Tabi bu haklarımı onlardan almayacağım anlamına gelmiyor. Benim sepetimde tek ürün vardı onu da zaten satıcı iptal etti, yani spetteki ürünleri iptal çözüm deği

65 Mesaj
20 Haziran 2013; 15:31:35 

Deveyuku.com diye kendi satış adresleride var. Orada fiyatlar N11 'e göre 10- 15 Tl daha uygun. Sanırım reklam tanıtım dönemini geride bırakan site Nıradan bir site olma yolunda....
Yakında çeklerden dolayı zaten ucuza aldınız birde üstüne laf mı ediyorsuunuz diyen firmalar çıkarsa çok şaşırmam. Adamlar lenova ve asus laptop- ultrabook satıp pişkin cevaplar vermeye bile kalkıyorlar. Ama yakında bu rahatlıkları batacak ....

6567 Mesaj
20 Haziran 2013; 16:10:31 

200 TL üzeri 100 TL indirim çekim vardı %111 çek kampanyasından kalma.
3-4 gün önce Hugo Boss ve Davidoff Coolwater parfüm aldım. Toplam 213 TL tuttu.
Çek kullandım + World kartımda da 94 TL puan vardı. Onu da kullandım.
Toplam 19 TL kredi kartımdan çektiler. 2 parfüm 19 TL'ye gelmiş oldu

Şampiyon olmak mümkün, Fenerbahçe olmak imkansız...

65 Mesaj
20 Haziran 2013; 17:32:24 

Biraz daha uğraşsanız üstüne para alabilirdiniz belki. Şaka bir tarafa ama maliyet hesabı, mal olma fiyatı bu şekilde hesaplanmamalı.
Çeklerle genelde ihtiyaç fazlası ve piyasayla aynı veya daha yüksek fiyatlı ürünler satın almak zorunda kalınır maalasef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabrifidan -- 20 Haziran 2013; 17:34:39 >

507 Mesaj
20 Haziran 2013; 18:08:11 

quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

200 TL üzeri 100 TL indirim çekim vardı %111 çek kampanyasından kalma.
3-4 gün önce Hugo Boss ve Davidoff Coolwater parfüm aldım. Toplam 213 TL tuttu.
Çek kullandım + World kartımda da 94 TL puan vardı. Onu da kullandım.
Toplam 19 TL kredi kartımdan çektiler. 2 parfüm 19 TL'ye gelmiş oldu

beruby yada Nakitkazan kullanmadınız mı ? gitti 5tl :D

HP mi? Allah Korusun... HP http://forum.donanimhaber.com/m_70186226/tm.htm

507 Mesaj
20 Haziran 2013; 18:09:24 

quote:

Orijinalden alıntı: sabrifidan

Deveyuku.com diye kendi satış adresleride var. Orada fiyatlar N11 'e göre 10- 15 Tl daha uygun. Sanırım reklam tanıtım dönemini geride bırakan site Nıradan bir site olma yolunda....
Yakında çeklerden dolayı zaten ucuza aldınız birde üstüne laf mı ediyorsuunuz diyen firmalar çıkarsa çok şaşırmam. Adamlar lenova ve asus laptop- ultrabook satıp pişkin cevaplar vermeye bile kalkıyorlar. Ama yakında bu rahatlıkları batacak ....

n11 in espirisi çek olması. Aracı firma olduğu için belli bir komisyon alıyor n11. Firmanın kendi sitesinden bir miktar pahalı olması normal.

219 Mesaj
23 Haziran 2013; 1:54:04 

Philips HR1313 400W Çift Bıaklı El Blender ve Rondo Set

urun baslığı yazılmış.

urunun içerınde sadece hazne var yanı blender ve rondo set yazıyor ama sadece haznesınımı yollayacaklar
http://www.n11.com/phil...-ve-rondo-set-P14187497

65 Mesaj
23 Haziran 2013; 3:06:36 

quote:

Orijinalden alıntı: xcoll1

Philips HR1313 400W Çift Bıaklı El Blender ve Rondo Set

urun baslığı yazılmış.

urunun içerınde sadece hazne var yanı blender ve rondo set yazıyor ama sadece haznesınımı yollayacaklar
http://www.n11.com/phil...-ve-rondo-set-P14187497

Tam set olacak. Fakat fiyat yanlış girilmiş. 59.90 TL olacak sanırım.

33 Mesaj
23 Haziran 2013; 12:09:48 

SONY BDV-N990W 3D BLURAY 4X UZUN MAGNETİC FLUİD HOPARLÖR + WİFİ (SONY TÜRKİYE GARANTİLİ)

SONY BDV-N990W Link

111 TL WorldPuan+Avantajix ile yaklaşık 1150 TL'ye geliyor. Ürün hakkında bilgisi olan veya fiyatı hakkında yorumu olan arkadaş var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RuhsaR.55 -- 23 Haziran 2013; 12:09:30 >

DOĞRULUK; Sonsuzluğun Güneşidir, Nasıl Olsa Doğar..!

3097 Mesaj
24 Haziran 2013; 1:07:06 

N11 den baba kuponları kullandım. Elimde 70 tl kalmıştı. Onun bir kısmı ile 80 liralık 32 gb micro sd ve 60 liralık güneş gözlüğü aldım. Micro sd ertesi gün geldi. Ancak güneş gözlüğü gelmedi. Ödeme erteleme sonunda bile gelmeyince para aktarıldı maili geldi. Aradım n11 i saydımda saydım. Çünkü gözlüğü aldığım dükkan hem hızlı gönderili hem yıldızlı falan dükkan. Adamların tüm yorumları olumsuz. Eğer olur da yolunuz modaelinizde dükkanına düşerse kaçın direk olarak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Honda Civic HB 1.8 i-Vtec i-Shift

507 Mesaj
24 Haziran 2013; 1:12:50 

quote:

Orijinalden alıntı: gekren

N11 den baba kuponları kullandım. Elimde 70 tl kalmıştı. Onun bir kısmı ile 80 liralık 32 gb micro sd ve 60 liralık güneş gözlüğü aldım. Micro sd ertesi gün geldi. Ancak güneş gözlüğü gelmedi. Ödeme erteleme sonunda bile gelmeyince para aktarıldı maili geldi. Aradım n11 i saydımda saydım. Çünkü gözlüğü aldığım dükkan hem hızlı gönderili hem yıldızlı falan dükkan. Adamların tüm yorumları olumsuz. Eğer olur da yolunuz modaelinizde dükkanına düşerse kaçın direk olarak.

s3 faciasından sonra modaelinizde.com ile ilişkimi kestim. Uzak durmakta fayda görüyorum.

Sayfa:   <<      [2]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Diğer Fırsatlar » N11 En Uygun Fiyat Garantisi ( 11 Bin Ürün )
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.566