Şimdi Ara

Chevrolet LACETTİ kullanıcıları (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.849
Cevap
32
Favori
584.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende 2004 kalos var. malzeme idare eder.ses sistemi süper. yakıtı fazla gibi . bana saniyini yolunu unutturdu
  • bugün arabayı istanbuldan rizeye getirdim
    arabayı ordan
    9332 km aracın deposunda hiç benzin yokkken 174000 ytl depoyu fullettim (benzinin lt 2780 yt)
    rizye vardığımda 1168 km yapmıştım ve yolda ekstdan 8400 ytl tekrar bezin aldım. yani toplam benzine verdiğim fiyat 25800 ytl rizeye vardığımda benzinin ışığı yanmak üzereydim.ve hesaplamalarıma göre 220 yeni kuruş km yakmış ve hızımız çoğu yerde 120 aşağı düşmedi araştıran arkadaşların bilgisine.. ve araçtan ilk izlemim iyi bir seçim yapmışım
  • quote:

Orjinalden alıntı: sükran

meraba benim 2004 model 60000 kmde lacettim var lastikler aşındığı için değiştirmeyi düünüyorum orjinal lastik ölçüsü 195x55xr15 marka olarak ne tavsiye edersiniz( fiyat yazabilirseniz sevinirim) birde 195x60xr15 ölçüsü arabaya uyarmı teşekkürler

2005 lacetti hactback var bende
    195/60 15 kar lastikleri (pirelli wintercarving) kullanıyorum. sorunsuz..

imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsanokur -- 28 Aralık 2008; 8:11:01 >
  • 2008 marrta sıfır lacetti sedan 1.4 se aldım. çok memnunum. sürekli eskişehir antalya arası yol yapıyorum. en son 441 km de 60 ytl lik lpg yaktı. km de 133 lere filan denk gelior.araç 19 bin km de. ayrıca müzik sistemi de var extradan 2. akü var 72 amper alternatör sorunsuz dolduruyor. 1 kere yolda kaldım. benzin bitmiş ondada ama benzin ışığı yanmıodu. cekiciyle götürdüler beni benzin şamandırası arızalıymış değiştirdiler.
  • Bizdeki lacettiler hep 1.6 ve ben 1.4 ün performansını merak ediyorum. Nasıl? beklentinizi karşıladı mı?

quote:

Orjinalden alıntı: kicker070707

2008 marrta sıfır lacetti sedan 1.4 se aldım. çok memnunum. sürekli eskişehir antalya arası yol yapıyorum. en son 441 km de 60 ytl lik lpg yaktı. km de 133 lere filan denk gelior.araç 19 bin km de. ayrıca müzik sistemi de var extradan 2. akü var 72 amper alternatör sorunsuz dolduruyor. 1 kere yolda kaldım. benzin bitmiş ondada ama benzin ışığı yanmıodu. cekiciyle götürdüler beni benzin şamandırası arızalıymış değiştirdiler.
  • Aralıkta 2008 model olarak lacetti wtcc aldım pazartesi teslim olacak aracım inşallah buradaki arakdaşlar gibi sorunsuz ve keyifli olarak kullanırım aracını sıfır almış arkadaşlar rodaj vb gibi konuşarda size bayinin dediği bir şeyler varmı aracı ben değil babam teslim alacak çünkü birde ilk bakım ne zaman ve tahmini fiyat ne olur ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: trojana

Bizdeki lacettiler hep 1.6 ve ben 1.4 ün performansını merak ediyorum. Nasıl? beklentinizi karşıladı mı?

quote:

Orjinalden alıntı: kicker070707

2008 marrta sıfır lacetti sedan 1.4 se aldım. çok memnunum. sürekli eskişehir antalya arası yol yapıyorum. en son 441 km de 60 ytl lik lpg yaktı. km de 133 lere filan denk gelior.araç 19 bin km de. ayrıca müzik sistemi de var extradan 2. akü var 72 amper alternatör sorunsuz dolduruyor. 1 kere yolda kaldım. benzin bitmiş ondada ama benzin ışığı yanmıodu. cekiciyle götürdüler beni benzin şamandırası arızalıymış değiştirdiler.

evet karşıladı zaten araç 1oo hp

• quote:

Orjinalden alıntı: cemald

Aralıkta 2008 model olarak lacetti wtcc aldım pazartesi teslim olacak aracım inşallah buradaki arakdaşlar gibi sorunsuz ve keyifli olarak kullanırım aracını sıfır almış arkadaşlar rodaj vb gibi konuşarda size bayinin dediği bir şeyler varmı aracı ben değil babam teslim alacak çünkü birde ilk bakım ne zaman ve tahmini fiyat ne olur ?

bendede lacetti hb wtcc var tavsiye edilen aracı normal kullanım değilde bütün vites aralıklarında her deviri çevirerek kullanmanızdır...
    sürekli yüksek devirlerde kullanıyorum eğer yakıt sorun değilse sizin için araç 10000km olunca hiç zorlanmadan yüksek hızlara daha çabuk hızlanıyor
    otobanda ise son ibreyi dahi görebilirsiniz
  • Ben aldığımda aracı tanıtan şahıs çık otobana istediğin gibi bas dedi. Benim kullanım karakterim karışıktır. Yeri geldiği zaman devir kesiciye girmekten çekinmem. Şu an 54.000 nazar değmesin bir sorunu yok.

quote:

Orjinalden alıntı: cemald

Aralıkta 2008 model olarak lacetti wtcc aldım pazartesi teslim olacak aracım inşallah buradaki arakdaşlar gibi sorunsuz ve keyifli olarak kullanırım aracını sıfır almış arkadaşlar rodaj vb gibi konuşarda size bayinin dediği bir şeyler varmı aracı ben değil babam teslim alacak çünkü birde ilk bakım ne zaman ve tahmini fiyat ne olur ?
  • arkadaşlar 2 ay önce lacetti WTCC aldım.Arabayı almadan önce her kafadan bir ses cıktı yok suydu yok buydu.ama arabayı aldıkdan sonra araba için olumsuz konuşan kişilerde çok şaşırdılar.Arabanın motoru tam olarak acılmadı henuz ama her 1,6 motorlu arabayla rahat rahat baş ediyor hız konusunda.Özelliklerıde 10 numara.bnce bu fiyata cok cok ideal bir araba alternatifsiz.almayı dusunen arkadaşlar hiç tereddut etmesınler bence.
    not: annem arabamı yıkatmama bile kızıyor cok dikkat çekiyor nazara gelicek diye:D
  • yanıtlar için teşeşkürler
  • slm arkadaşlar aranıza yeni katılanlardanım ama chevrolet kullanıcısıyım uzun zamandır ilk chevroletim 1200cc 2008 model aweo yeni kasaydı bu aracla 170 km hıza ulaştım tabi aracı 3 ayda bi aksilik sonucu pert ettim şimdi ise yeni lacetti wtcc oldım 2009 model arac oldukca hoş we bi okadarda rahat. bu aracla daha hız testine cıkamadım normal seyit olarak 160 km hızda gidyor denedim e6 yolu üzerinde lacettim war deyipte arakdan ses geliyo diyen warsa bi sırrım war aynı sorun benim aracımdada wardı ben şok oldum duyanlarda şok olucaktır:)
  • ne sorunu anlamadım kı?açıklarsan sewinirim merak ettım doğrusu
  • Arkadaşlar öncelikle herkeze slm diyorum. Aranıza yeni katıldım ve çok sıkı bir HB Lacetti fanatiğiyim. Yaklaşık 3 ay önce araba almaya karar verdim ve aklıma ilk gelen HB Opel astra oldu. Bu aracı ararken bir arkadaşım Lacetti tavsiye etti. Önceleri biraz tereddütlü yaklaştım fakat arkadaşımın bordo Lacettisini görünce açıkçası baya bir etkilendim araçtan. Aslında uzun süredir hem bu forumu hemde Chevy'lerle ilgili pek çok forumu günlük takip ediyorum, HB Lacettiyi araştırıyorum. Ve sonunda Lacettinin tam bana göre bir araba olduğu kanısına ulaştım ve almaya karar verdim. Ben izmirde yaşıyorum. Arabasını satmak isteyen yada belirttiğim özelliklerde bir HB Lacetti satan birini tanıyan varsa ve bana haber verebilirse çok memun olacağım.

RENK: Beyaz, Bordo, Siyah yada Mavi
    Model/Motor: 2004-2006 1.6 109hp
    Donanım: ABS, Airbag ve klima zaten standart. Olmazsa olmaz dediğim ESP!!!
    KM: En fazla 60.000e kadar

Ufak tefek çizikler ve bunlardan dolayı boya olabilir fakat değişen parça istemiyorum. Birde lütfen ESP'siz araçları teklif etmeyiniz. ESP benim için olmazsa olmaz. Çünkü sürüş güvenliği bakımından çok önemli olduğuna inanıyorum. Bahsettiğim özelliklerde temiz bir aracı olan arkadaş varsa ciddi alıcıyım. İzmire yakın Ankara İstanbul gibi şehirlerede gelebilirim. Aracın piyasasını çok iyi biliyorum lütfen astronomik rakamlar isteyen arkadaşlar aramasın. İlginizden dolayı hepinize teşekkür ederim.
    Telefon numaram: 0506.4013232 bana çağrı yada msj atmanız yeterli.
    En kısa zamanda gerçek bir Chevy'li olarak üşmek üzere :)

• c kenzo diyorumki lacetti sahibi olupta arkadan ses sorunu yaşayan warmı. araclar gemiyle geldikleri için sabitleme pilastikleri takıyolar bunuda bircok serwis bilmeden müşteriye weriyo aracı bana werdikleri gibi
  • ayı terbiyecisine bende 2009 model lacetti bulunmakta daha ıkı hafta oldu aracımdakı butün ses sistemini değiştirdim direksiyon kumandası sadece aracın kendı teyibine wede kısıtlı bi şekilde kumanda edebiliyo cok pasif bir sistemde calışıyo yani başka bi teyibe uyarlaman gereksiz zaten remote kontrolu (kumandası) yokmu teyibinin direksiyon kumandasına ihtiyac dahi duymucaksındır bende kv-avx 900 jvc bulunmakta bende herşeyinle aldım direksiyon kumandasına ihtiyaç duymadım acıkcası
  • slm c_kenzo aracına 5 kişi bindiğinde arakadan amortisör patlamış gibi ses alıyomusun yahutta wirajlara sert dalışlarda bulunuyomusun ?
  • Herkese Merhaba
    Sıfır Lacetti wtcc modeli aldık, lpg de taktırdık orjinalden. Aletin dış görünümü çok güzel, renk kırmızı, gerçektende parasını hakediyor 26.000 ytl ye mal ettik takasa arabada vardı.
    Ama sorunum şu daha alalı 600 km oldu ve 2 kere motor arıza ışığı yandı.
    1. götürdük servise sildiler ışığı 2. olursa getirin akşamdan sabaha kalacak sabah ilk çalıştırma test yapılacak dediler. Bu gün 2. defa yandı arıza ışığı, ilk başta yanıp sonüyordu, sonrada sürekli yanmaya başladı. 600 km deki bir araba görülmemesi gereke bir olay bence...
    Bide İlk çalıştırma marj basma süresi baya uzun bazen 10 sn. marş motoru çalışıyor ancak ateşleme oluyor, marşa basar basmaz almıyor. rahatsız edici açıkçası.
    Bide bugun dikkat ettim havalında konumu 0 iken arabanın hızına bağlı olarak, dışarıdan hava üflüyor, illa hava deliklerinin aldından kapatmak lazım... Sanırım ne kadar köfte o kadar ekmek olayı....
    Ama şu motor arıza ışığı hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim..
    Şimdidden Teşekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: Fordon

Herkese Merhaba
    Sıfır Lacetti wtcc modeli aldık, lpg de taktırdık orjinalden. Aletin dış görünümü çok güzel, renk kırmızı, gerçektende parasını hakediyor 26.000 ytl ye mal ettik takasa arabada vardı.
    Ama sorunum şu daha alalı 600 km oldu ve 2 kere motor arıza ışığı yandı.
    1. götürdük servise sildiler ışığı 2. olursa getirin akşamdan sabaha kalacak sabah ilk çalıştırma test yapılacak dediler. Bu gün 2. defa yandı arıza ışığı, ilk başta yanıp sonüyordu, sonrada sürekli yanmaya başladı. 600 km deki bir araba görülmemesi gereke bir olay bence...
    Bide İlk çalıştırma marj basma süresi baya uzun bazen 10 sn. marş motoru çalışıyor ancak ateşleme oluyor, marşa basar basmaz almıyor. rahatsız edici açıkçası.
    Bide bugun dikkat ettim havalında konumu 0 iken arabanın hızına bağlı olarak, dışarıdan hava üflüyor, illa hava deliklerinin aldından kapatmak lazım... Sanırım ne kadar köfte o kadar ekmek olayı....
    Ama şu motor arıza ışığı hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim..
    Şimdidden Teşekkürler

Bendede lacetti wtcc var ilk 4000 km içerisinde 5 kez yanmıştı her defasında serviste ışığı söndürdüler gaz ayarı yaptılar şimdi aracım 11000km 5000kmden sonra bidaha hiç yanmadı bana sorunun oksijen sensöründen olduğunu söylediler 5000km den sonra bidaha ışık yanmayınca bidaha servise uğramadım

aracınızı 2000 km ye kadar benzinde kulllanıp daha sonra lpgde kullanmanızı tavsiye ederim...

• slm bendede wtcc war ben zorladımda ozamn bi yanmıştı motor ikazı sonra bidaha zorladım söndü arkadaşlar dewri 7000 ne kadar cıkartıyorum arada arac kendine geliyo. wtcc sahiplerine bilgi ben aracımı özel istek üzerine getirtim we arac yurt dışından gelirken amortisörlere kırmızı plastik takmışlar eğer sizlerin aracındada bu plastiklerden mevcutsa cıkartın lastiğin yanından yaylara baktığınızda görüceksiniz eğer warsa söktüğünüzde arac lastikleri yola değmiyomuş gibi hissedeceksiniz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.