Şimdi Ara

Codegen qbix v88 kendi sitesinde bile bu model yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
8.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün şok marketten 149 tl ye aldım cihaz çok güzel çok kullanışlı fakat detaylı bilgiyi ve incelemesini bulamadım hiç bir yerde heralde çok yeni bir üretim bilemiyorum artık.Ben özelliklerini yazayım iyimi almışım yada dandik bir ürünmü bir fikri olan cevap atarsa sevinirim

A8 cortex 1.2 ghz işlemci
    Android 4.1 jelly bean çift kamera
    1 GB DDR3 bellek
    8 Gb dahili hafıza (maks.32GB)
    800X480 çözünürlük
    G sensör
    WİFİ
    3000 mah entegre 3.7 V
    Office 2 smart programı vs vs. hdmi girişi falanda war ekran 7''

CODEGEN Qbix v88

• aldıktan sonra yorum beklemektense , almadan önce buraya sormak lazım. bende tablet alacağım da, siteyi didik didik ediyorum. ancak codegen yorumlarını bi oku derim. umarım pişman olmazsın.
  • valla kardesm haklısında 150 tl yi görünce atladım hemen fakat 2 gündür kullanıyorum bataryasının 1-2 saat gitmesinin dışında bi sıkıntım yok şimdilik hatta çok memnunum 150 tlye yok dedigine degmezmiş iyikide almışım
  • Bende bgun butun sok lari gezdim ama bulamadim mecburen mcj.com daki 99 tl ligi alacagim 20 tl hediye cekim var 80'e gelecwk sizce nasil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekrani otomatik dondurmesi bozuldu yani yatay tutuna ekran yana yatmiyor baya canm skldi ins daha fazla sorun ckarmaz

• bende şok un bi işini yapmıştım o sırada bu ürünü görüp aldım .. 1 haftadır saatlerdir kullanıyorum şimdilik bir sıkıntı görünmüyor.. tek sıkıntısı pili 2 saat ancak gidiyor.. ama programlarda bir yavaşlama olmuyor.. bazen sitelerde anlık donma oluyor oda çok nadir.. eğer bir sıkıntı olursa burada paylaşırım..
  • ortak nokta pilin 2 saat civarında dayanması, bu güçteki bir pil için normalmi?.sitelere baktığımızda 6 saat kullanabilirsiniz diyorlar...vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
  • La 150 tl lik tablete tablet mi denir adam gibi bisey alin yahu

• bende aldım, malum evde çocuk var. bir şey olursa pahalı olmadığı için pekte üzülmem. Ama bu tablet ile sıkıntım var
    1. si herkesin dediği gibi kendi sitesinde bile böyle bir model yok. imaj güncellemesi nasıl yapılır? ve nerede bu güncelleme.
    2. si ise facebook açılıyor ama facebook ana ekranına hiçbir şekilde bilgi gelmiyor, çember dönüyor ve bi süre sonra ağ bağlantı hatası iletisi geliyor. wi-fi ful çekiyor. internet bağlantımda da sorun yok nedendir ?
  • Cevap verebilecek yok mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluesmart

bende aldım, malum evde çocuk var. bir şey olursa pahalı olmadığı için pekte üzülmem. Ama bu tablet ile sıkıntım var
    1. si herkesin dediği gibi kendi sitesinde bile böyle bir model yok. imaj güncellemesi nasıl yapılır? ve nerede bu güncelleme.
    2. si ise facebook açılıyor ama facebook ana ekranına hiçbir şekilde bilgi gelmiyor, çember dönüyor ve bi süre sonra ağ bağlantı hatası iletisi geliyor. wi-fi ful çekiyor. internet bağlantımda da sorun yok nedendir ?

valla usta tr de bu model yok heralde 3 müzden başka kimse almamış bu tableti :D ama senin yaşadığın sorunları yaşamıyorum ben o imaj güncellemesi dediği olay nedir merak ettim onu ?
  • on numara cihaz gta3 pes12 most wanted cs bi sürü şey yûkledim kasma yok akıyor tablet gpu kutuda yazmıyor ama var baya da kaliteli şarjı konusunda chromu silin arkada data indiriyor (3 günde 4 gb indirdi) ucbrowser ve opera kurun son uygulamaları temizleyin ayarlardan önbellek uygulamalarını ve çalışan hizmetleri kapatın wifiyi kullanmadığınız zaman kapatın parlajlığı azaltın kullanmadan temiz bi şarj edin 1 saat o zaman görürsünüz 3-4 saat arası gidiyor
    cihaza cep telefonu bile bağladım hafıza kartına erişebiliyor hem de 149 lira bu özelliklerdeki tabletler 200-250 tl arasında değişiyor kıymetini bilin :D

• quote:

Orijinalden alıntı: muddava

quote:

bende aldım, malum evde çocuk var. bir şey olursa pahalı olmadığı için pekte üzülmem. Ama bu tablet ile sıkıntım var

valla usta tr de bu model yok heralde 3 müzden başka kimse almamış bu tableti :D ama senin yaşadığın sorunları yaşamıyorum ben o imaj güncellemesi dediği olay nedir merak ettim onu ?

usta facebook güncellemesi yaptıysan o yüzdendir gir play store a oku yorumları imaj güncellemesi konusunda arkadaş herhalde rom güncellemesini kastetmiş ayarları bi kurcalayın derim

• imaj derken rom güncellemesini kastetmiştim. acaba facebook taki bildirimleri göremememin sebbi midir diye düşünüyordum?
    ayrıca facebook güncel versiyonunu sildim daha eskisinin buldum yine onda da yaptı onun için bu tablet ile ilgili birşeyler bulmak istedim.
  • quote:

imaj derken rom güncellemesini kastetmiştim. acaba facebook taki bildirimleri göremememin sebbi midir diye düşünüyordum?
    ayrıca facebook güncel versiyonunu sildim daha eskisinin buldum yine onda da yaptı onun için bu tablet ile ilgili birşeyler bulmak istedim.

ayarlardan uygulama yöneticisine gir facebook a tıkla bildirimlerde tik var mı diye bak yoksa koy varsa sohbet bildirimleri bana yeter diyorsan fb messengeri indir play store dan onun bildirimlerinin çalışması gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer583458 -- 2 Temmuz 2013; 18:23:51 >

• teşekkürler
  • codegen ise bir daha düşünün.!
  • quote:

rom güncellemesi için tabletle birlikte gelen kullanım kılavuzunun son sayfalarındaki 'CODEGEN TABLET PC YAZILIM YÜKLEMESİ' kısmına bakabilirsiniz ayrıntılı ve resimli anlatım mevcut

• arkadaşlar ne yazık ki tabletimin iç ekranı kırıldı
    tamir ettirililebilecek yer bilen ya da arızalı tabletını satmak isteyen arkaş olursa ilgilenyorum bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer583458 -- 10 Ağustos 2013; 0:50:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muddava

Arkadaşlar bugün şok marketten 149 tl ye aldım cihaz çok güzel çok kullanışlı fakat detaylı bilgiyi ve incelemesini bulamadım hiç bir yerde heralde çok yeni bir üretim bilemiyorum artık.Ben özelliklerini yazayım iyimi almışım yada dandik bir ürünmü bir fikri olan cevap atarsa sevinirim

A8 cortex 1.2 ghz işlemci
    Android 4.1 jelly bean çift kamera
    1 GB DDR3 bellek
    8 Gb dahili hafıza (maks.32GB)
    800X480 çözünürlük
    G sensör
    WİFİ
    3000 mah entegre 3.7 V
    Office 2 smart programı vs vs. hdmi girişi falanda war ekran 7''

CODEGEN Qbix v88

Hocam bende aldım fiyatına filan baktım en iyisi buydu 200 liraya alabileceğim en iyi tabletti. Lakin aldım şarjı 1saat gitmiyor, 20 dk da %100 doluyor 40dk da filanda bitiyor sarjı kapanıyor. Ayrıca android market yok bulana kadar canım çıktı widgetlere atmışlar onuda tek tek girip baktım 3 gün sonra buldum.

Ha birde belki gereksiz ama otg kablosu yanlış gelmişti, ulan bu hepsiburada iyice bozdu işi be. Kargo artık 12 lira.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.