Wi-Fi Şifresini Nasıl Buluruz
21 Cevap1894 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

54 Mesaj
7 Haziran 2013; 1:09:50 

Yukarıdaki komşudan wifi şifresi istiyorum mükemmel sinyal var verecek tamam ama bilmiyor şifreyi nasıl bulabiliriz ?

demek istediğim modemin şifresimi geçerli oluyor yoksa wi-fi şifresi ayrımıdır ? TTnet'i arayıp öğrenebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timur33s -- 7 Haziran 2013; 1:19:01 >

Her yara, yeni bir şey öğretir insana. Ayakta kalmasını öğrenmiş çocuklar için, kaybetmek büyük bir mesele değildir..

54 Mesaj
7 Haziran 2013; 1:19:13 

Bilen birisi cevap verirse makbule geçer

Her yara, yeni bir şey öğretir insana. Ayakta kalmasını öğrenmiş çocuklar için, kaybetmek büyük bir mesele değildir..

177 Mesaj
7 Haziran 2013; 11:01:55 

çok bekelersin gibi me geliyor eniyisi kendine net al

41 Mesaj
7 Haziran 2013; 17:05:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Timur33s

Yukarıdaki komşudan wifi şifresi istiyorum mükemmel sinyal var verecek tamam ama bilmiyor şifreyi nasıl bulabiliriz ?

demek istediğim modemin şifresimi geçerli oluyor yoksa wi-fi şifresi ayrımıdır ? TTnet'i arayıp öğrenebilir mi ?

modem şifresi farklı,WiFi şifresi farklıdır.WiFi şifresini bulmak için,modemin web arayuzune girmelisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Geriye dönüş yoktur. Çünkü zaman her şeyi mahveder. Bazı şeyler onarılamaz. İnsan bir hayvandır ve intikam isteği, doğal bir dürtüdür. Çoğu suç cezalandırılamaz. Sevilen birini kaybetmek, insanı yıldırım çarpmış gibi mahveder. Çünkü aşk, yaşamın pınarıdır.

54 Mesaj
7 Haziran 2013; 19:04:08 

quote:

Orijinalden alıntı: gamer18

çok bekelersin gibi me geliyor eniyisi kendine net al

yok dostum garanti verecek şifreyi ama pc'den filan anlamıyor :)

54 Mesaj
7 Haziran 2013; 19:05:16 

quote:

Orijinalden alıntı: tzadkiel

quote:

modem şifresi farklı,WiFi şifresi farklıdır.WiFi şifresini bulmak için,modemin web arayuzune girmelisin.

TT'neti arayıp öğrenebilir mi veya Airties modem arayüzde hangi bölüme girip bulabiliriz ?

41 Mesaj
7 Haziran 2013; 19:14:50 

quote:

quote:

quote:

TT'neti arayıp öğrenebilir mi veya Airties modem arayüzde hangi bölüme girip bulabiliriz ?

ttnet WiFi şifresi bilmez.web arayuze girdiğinde kablosuz ağlar bölümüne gir.Kablosuz ağ anahtarı diye çıkar.Web arayuzune girişte sorun yasarsan seslen...

Geriye dönüş yoktur. Çünkü zaman her şeyi mahveder. Bazı şeyler onarılamaz. İnsan bir hayvandır ve intikam isteği, doğal bir dürtüdür. Çoğu suç cezalandırılamaz. Sevilen birini kaybetmek, insanı yıldırım çarpmış gibi mahveder. Çünkü aşk, yaşamın pınarıdır.

54 Mesaj
7 Haziran 2013; 19:26:23 

quote:

quote:

quote:

quote:

ttnet WiFi şifresi bilmez.web arayuze girdiğinde kablosuz ağlar bölümüne gir.Kablosuz ağ anahtarı diye çıkar.Web arayuzune girişte sorun yasarsan seslen...

eyvallah dostum

154 Mesaj
8 Haziran 2013; 18:14:56 

ttneti ararsan komşumla paylaşcaz deme alamazsın şifreyi

Bu mesajda bahsedilenler: Timur33s

#Kaybetmekten korkma! Bir şeyi kazanmak için, bazı şeyleri kaybetmelisin Ve unutma kaybettiğinde değil, VAZGEÇTİĞİNDE YENİLİRSİN..

74 Mesaj
8 Haziran 2013; 19:52:39 

Modeme reset atabilir veya backtrack kullarak sifreyi kirabilirsin...Tabii habersiz erisim yapacaksan etik olmadigini belirtmeliyim...

Elektrik-Elektronik

239 Mesaj
8 Haziran 2013; 20:09:53 

ben muhtemelen biliyorum.
ama telde oldugum icin cok uzun surer yaznak
bana pm at cevapliyim

54 Mesaj
8 Haziran 2013; 21:53:21 

quote:

Orijinalden alıntı: navti

Modeme reset atabilir veya backtrack kullarak sifreyi kirabilirsin...Tabii habersiz erisim yapacaksan etik olmadigini belirtmeliyim...

detaylı bilgi verebilir misin ? backtrack hakkında

54 Mesaj
8 Haziran 2013; 21:56:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Dobblecros3690

ben muhtemelen biliyorum.
ama telde oldugum icin cok uzun surer yaznak
bana pm at cevapliyim

Pm'ledim dostum

1179 Mesaj
8 Haziran 2013; 22:28:21 

Macbook varsa komşunuzda orda anahtar zinciri ile bakabilirsiniz
windows 7 varsa wifi ile bağlandığında şifre otomtik girili oluyor şifre girilen yerin yanında şifreyi göster sekmesine tıklayın o zaman şifre görünür oluyor

243 Mesaj
8 Haziran 2013; 23:38:48 

komşunun laptop ı açıp sağ altta wifi bağlantısını gösteren simgeye sağ tıkla, çıkan pencerede özellikler sekmesine gec orda karakterleri göster tikini işaretle şifre odur.

Day
Different Day
Shit Different Day
Same Shit Different Day

54 Mesaj
9 Haziran 2013; 0:20:32 

quote:

Orijinalden alıntı: DoomsDay!

komşunun laptop ı açıp sağ altta wifi bağlantısını gösteren simgeye sağ tıkla, çıkan pencerede özellikler sekmesine gec orda karakterleri göster tikini işaretle şifre odur.

laptop kullanmıyor dostum

2961 Mesaj
9 Haziran 2013; 6:58:51 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DoomsDay!

laptop kullanmıyor dostum

Kablo bağlantısı ile bağlı sanırım. Modemin arkasına 15 saniye reset tuşuna basılı tutarsanız modem arabirimi de wifi şifresi de fabrika ayarlarına geri dönüyor zyxel de, airties ı bilemem

27 Mesaj
9 Haziran 2013; 14:00:10 

web arayüzüne gir 192.168.1.1 ile yada 192.168.2.1 ile bağlan kullanıcı adı şifre sorcak modem ttnetin ise admin şifre ttnet gir modemin içinde görürsün kanlosuz ağ bolümünen işini halledebilirsin.
modem şifsresini bilmiyorsan modeim arkasından rest at modeme sonra modem arayüzünüe şifresiz girebilirsin.

1 Mesaj
9 Haziran 2013; 20:43:24 

Yeni Üyeyim eğer mesajımla ilgili bir sorun var ise bildirirseniz sevinirim.

Linux kullanıyorsan, aircrack-ng ile kendi router'ının web şifresini 20-40 dakkika arasında kırabilirsin ayarları resetlemeden. Ağa girebilen bir bilgisayar var ise o bilgisayar üzerinden de şifreyi kablosuz ağın adının yazılı olduğu yeri sağ tıklayıp şireyi göster sekmesini tıklayarak görebilirsin.

NetInPractice-Athens-Glasgow-Istanbul

74 Mesaj
9 Haziran 2013; 22:35:35 

Backtrack bir hack isletim sistemidir. .

Elektrik-Elektronik

54 Mesaj
10 Haziran 2013; 0:05:21 

quote:

Orijinalden alıntı: navti

Backtrack bir hack isletim sistemidir. .

İşe yarıyormu peki dostum ondan haber ver sen ?

54 Mesaj
10 Haziran 2013; 0:07:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Soncan83

Yeni Üyeyim eğer mesajımla ilgili bir sorun var ise bildirirseniz sevinirim.

Linux kullanıyorsan, aircrack-ng ile kendi router'ının web şifresini 20-40 dakkika arasında kırabilirsin ayarları resetlemeden. Ağa girebilen bir bilgisayar var ise o bilgisayar üzerinden de şifreyi kablosuz ağın adının yazılı olduğu yeri sağ tıklayıp şireyi göster sekmesini tıklayarak görebilirsin.

windows kullanıyorum. neti kestirdim suan kablo çektim yukarıdan geçici olarak tekrar bağlatacam 2 haftaya kadar kendi netimi.
Burdan bulamazmıyım ki pekte samimiyetim yok aslında cıkmak istemiyorumda bulamazsam ama el mahkum mecbur çıkacam

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Network ve Güvenlik » Network » Wi-Fi Şifresini Nasıl Buluruz
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.154