Şimdi Ara

ASUS'dan performans canavarı Tegra 4'lü tablet: Transformer Pad Infinity!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Computex fuarında tanıtılan ve Tegra 4 platformunu kullanan  Transformer Pad Infinity'yi değerlendiriyoruz.

• İlk yorum benden

• quote:

Orijinalden alıntı: Neoptolemos_

İlk yorum benden

Alkış
  • Çok tegraymış tablet kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Neoptolemos_

İlk yorum benden

Geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok hizli konusuyorsunuz, hicbisey anlamadm

• tegra 3 deneyiminden sonra bir daha asla :)

• Cihazı kaçırıp videoyu çekmişler bence :D

• izleyek

• Tegra 3 deki hayal kırıklıgının aynısı olacağı belli.

• @orhanyıldız şu videoya bakarak tegra 4 hayal kırıklığı olacak demek için sağlam bir şey içiyor olman lazım.

• @orh01 Alışsan iyi olur :D

• Aynı şekilde sadece elimize alabildiğimiz bir tablet için de başlığa performans canavarı yazmak da aynı şekilde yanlış değil mi?

• ben asus tf201 kullanıyorum tegra3 performansından memnunum ve günde en az 10 saat aktif şekilde kullanıyorum. Tegradan alıp vermediğiniz ne?benim yapamayıpta sizin yapabildginiz nedir? İnternette geziyorum maillere bakıyorum film izliyorum, oyun oynuyorum. yazı yazıyorumrsim video cekiyorum. bir tek gps sorunu var o malum onun harici cok güzel bir makina

• incelemesi yapılmamış bir tablete performans canavarı tabirini nasıl kullandınız onu anlamadım ekran çözünürlüğüne dayanarak mı ? eleştirmek için değil gerçekten soruyorum merak ettiğimden. birde bu ekran çözünürlüğünü işlemci nasıl kaldıracak malum bu işlemcinin rakibi ve benzer seviyede olacağını tahmin ettiğimiz s4 deki exynos, snapdragon 600 + adreeno 320 full hd de bile sıkıntı çıkartıyor ve gerçekten bu cihalarda ısınma sorunu var . bu çözünürlükle bunu nasıl başarmışlar gerçekten tegra 4 çok uçuk bir perfomans mı vadediyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HumbiGumbi -- 7 Haziran 2013; 0:29:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lTriviuml

tegra 3 deneyiminden sonra bir daha asla :)

%15000 katılıyorum

• 7850 bile 2K ya destek veriyor yani bu gerforce ulp 96 çekirdek falan hikaye ya kepler gpu kuollanırlar bu çözünürlüğe ya da oyun oynayamayız sadece internete gireriz kitap okuruz gerçi bunda crysis 3 oynamayacağız ama

• vay, bu telefon iyi ya da kötü? pahalı ya da değil mi? Ben oğlum için satın almak istiyorum. ama çevrimiçi satın almıyorum, beni emin olun yardımcı olabilir? bkz:http://www.jelife.com/s/ah
  • 4g çekirdeğinden kasıt bu model sim kart ve 3g bağlantı destekliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

quote:

Orijinalden alıntı: lTriviuml

tegra 3 deneyiminden sonra bir daha asla :)

%15000 katılıyorum

Bir +15000000 de benden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.