Şimdi Ara

Crysis 3 DLC'sinin Çıkış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Crysis 3'ün multiplayer bölümüne dört yeni multiplayer haritası ve iki yeni oynanabilir mod ekleyecek olan The Lost Island DLC'si, geçtiğimiz gün çıkışını yapmıştı. Crytek, 14.99 dolar ya da 1200 Microsoft puanından satışa çıkan DLC adına çıkış videosu yayınladı. Yayınlanan bu videoda The Lost Island'ın oyuna eklediği yeni haritaları görüyoruz. Aşağıdan izleyebilirsiniz;

• Crysis 3 yapcagin böyle güzel ada temali oyun yapsaydin daha iyidi ya. tekrardan.
    yapdigin sehir temasina 1000 basiyor kendimce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimon52 -- 6 Haziran 2013; 18:36:02 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bir karar verseniz artık?

Ya full hd video yüklemeyin ya da sunucularınızdaki hız limitini kaldırın. İzlemek işkence oluyor resmen.

• İŞTE OYUN BÖYLE OLMASI GEREKİYORDU !!!

• 9 Gb' lık Blu ray'i 25 Dk da indiriyorum... Sizin ''' 1 ''' Dk' lık videonuzu 5 Dk bekliyorum !

• quote:

Orijinalden alıntı: Big Fan BSC

9 Gb' lık Blu ray'i 25 Dk da indiriyorum... Sizin ''' 1 ''' Dk' lık videonuzu 5 Dk bekliyorum !

Benim 8 Mbit ADSL ile hemen doluyor BSC ye .ok atacağına ISS'ını değiştir.
  • Hakikaten video izlemek eziyet yav.
    gamebos

HALA VE HALA ÜYE GİRİŞİ YAPARKEN SORUN OLUYOR. BAZEN GİREBİLİYORUM HATIRLA DİYORUM ÜYELİĞİ HATIRLAMIYOR. DİĞERLERİNDE HATIRLARKEN BUNDA HATIRLAMAMASI BÜYÜK SORUN.BAŞKA YORUMUMDA RESİMDE KOYMUŞTUM.İLGİLENİN.
  • multisi için almıştım çöp çıkmıştı umarım düzeltirler

• harika.işte bunun dlc olarak değilde normal multisinde olması gerekiyordu.bana VTOL MESA TARMAC hatırlattı.bu dlc yi bir şekilde almak gerek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.