Şimdi Ara

Modern Combat 5, Gameloft Tarafından Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Mobil platformların en başarılı geliştiricilerinden bir tanesi konumundaki Gameloft, popüler FPS serisi Modern Combat'ın yeni oyunu Modern Combat 5'i duyurdu.

Duyuruyla beraber ortaya çıkan oynanış videosunda, oyunun grafikleri ve çatışmalar esnasındaki yıkım efektleri, ilk göze çarpan özellikler oluyor. Gameloft'un E3 fuarında oyuna ait daha fazla detay paylaşması bekleniyor. Muhtemelen diğer Modern Combat oyunlarıyla aynı fiyattan satışa çıkacak olan oyun, şu an iOS ve Android için geliştiriliyor.

• Grafiklere bak oyun sanki pc için geliştiriliyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • böyle bir oyunu telefona yababiliyorlarya helal olsun admalara

• bana MW3ü anımsattı gerek seçtikleri renkten gerek oynayıştan mekanlardan

• call of duty ile aynı grafikleri :D
  • Bu da ios özel çıkarsa şaşırmam

• Call of Duty gibi seriye bağladı bu oyunda. Ayrıca videodaki grafikleri hiçbir telefonun kasmadan oynatacağını sanmıyorum. Grafikleri biraz düşürmeleri gerek yoksa telefonlar sürünür hatta ısıdan kapananlar bile olabilir :D

• HAVOK fizik motorunu kullanmaları hem Gangstar hem de Modern Combat'ta çok büyük yeniliğe sebep oldu. Aksi takdirde bu seviyeye gelemezdi oyun. Modern Combat 4 bile çok kötüydü.

• Gameloft kendini sadece Mobil ile sınırlı tutmamalı bence.

• Adamlar CoD seviyesine geldi grafiklerde be :D

• Kaplamalar ve efektler cod dan daha iyi :D:D:D:D
  • Bu oyunu ne zamandır bekliyorum. Yoksa catlıcaktım.Note 2 ile Muhteşem bir oyun keyfi olcak benim için. Note 2 ve S4 aşağısı kasabilir.bu iki telefonla Battlefield 3 bile oynanır.Son çıkan Xperia Z ve LG telefonlarda rahat kasmadan oynatır.tecrübelerimden yola çıkarak şöyle diyebilirim:S3, Note1, galaxy note 2 den önce çıkan galaxy serileri, Lg Optimus 2012 modellerinin çoğu, xperia orta+ sınıfı, Motorola nın 2012 nin 3 çeyreginden onceki telleri (RAZR den öncekiler) büyük ihtimalle ısınma ve kasma sorunlarıyla karşı karşıya gelecek. Oyuna gelecek olursak Farklı bişey yok aslında bi kaç şey dışında Call of duty klonluğunu üstleniyor. Ben açıkçası Battlefield 3 gibi bir oyun bekliyordum.Modern savaş oyunlarının ilkini yapan Dice ve EA Games idi.Ama ileride Çıkabilirmiş Battlefield oyunları öyle bir mail aldım.Ve bunun dışında EA sports Game Fifa 13 yapmıcaz Fifa 14 ü bekleyin dedi.Buda gelen haberlerden biri

• adamlara helal olsun telefonlardan böyle grafikler çıkarabiliyorlar...
  • nefret ediyorum bu çakma heriflerden sıktı artık ya
    red deadden haloya wowdan crysis e cod dan bf3 tf2 ye kadar her oyunun çakmasını çıkardı pis adamlar
    ya azıcık orjinal olun azıcık kendi fikirlerinizle oyun yapın lanet olsun size be
    2-3 yıl önce diyordum ki adamlar belkide seslerini duyurmaya çalışıyor ea vs nin ilgisini çekmeye çalışıyor ilerde büyük konsol oyunları yapıcaklardır diye düşünüyordum ama adamlar nato kafa nato mermer devam ediyor
    hiç sevmiyorum bu firmayı ve çakma oyunlarını

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu oyunu ne zamandır bekliyorum. Yoksa catlıcaktım.Note 2 ile Muhteşem bir oyun keyfi olcak benim için. Note 2 ve S4 aşağısı kasabilir.bu iki telefonla Battlefield 3 bile oynanır.Son çıkan Xperia Z ve LG telefonlarda rahat kasmadan oynatır.tecrübelerimden yola çıkarak şöyle diyebilirim:S3, Note1, galaxy note 2 den önce çıkan galaxy serileri, Lg Optimus 2012 modellerinin çoğu, xperia orta+ sınıfı, Motorola nın 2012 nin 3 çeyreginden onceki telleri (RAZR den öncekiler) büyük ihtimalle ısınma ve kasma sorunlarıyla karşı karşıya gelecek. Oyuna gelecek olursak Farklı bişey yok aslında bi kaç şey dışında Call of duty klonluğunu üstleniyor. Ben açıkçası Battlefield 3 gibi bir oyun bekliyordum.Modern savaş oyunlarının ilkini yapan Dice ve EA Games idi.Ama ileride Çıkabilirmiş Battlefield oyunları öyle bir mail aldım.Ve bunun dışında EA sports Game Fifa 13 yapmıcaz Fifa 14 ü bekleyin dedi.Buda gelen haberlerden biri

S4 ve Note 2 ile Battlefield oynayabileceğine cidden inanıyor musun?

• En azından güneş ışınları sahte değil :) (bkz. 0:11 )
  • quote:

Bu oyunu ne zamandır bekliyorum. Yoksa catlıcaktım.Note 2 ile Muhteşem bir oyun keyfi olcak benim için. Note 2 ve S4 aşağısı kasabilir.bu iki telefonla Battlefield 3 bile oynanır.Son çıkan Xperia Z ve LG telefonlarda rahat kasmadan oynatır.tecrübelerimden yola çıkarak şöyle diyebilirim:S3, Note1, galaxy note 2 den önce çıkan galaxy serileri, Lg Optimus 2012 modellerinin çoğu, xperia orta+ sınıfı, Motorola nın 2012 nin 3 çeyreginden onceki telleri (RAZR den öncekiler) büyük ihtimalle ısınma ve kasma sorunlarıyla karşı karşıya gelecek. Oyuna gelecek olursak Farklı bişey yok aslında bi kaç şey dışında Call of duty klonluğunu üstleniyor. Ben açıkçası Battlefield 3 gibi bir oyun bekliyordum.Modern savaş oyunlarının ilkini yapan Dice ve EA Games idi.Ama ileride Çıkabilirmiş Battlefield oyunları öyle bir mail aldım.Ve bunun dışında EA sports Game Fifa 13 yapmıcaz Fifa 14 ü bekleyin dedi.Buda gelen haberlerden biri

tamam teşekkür ederiz hımına s....kt.mn m.lı

• quote:

Orijinalden alıntı: feelmysoul

quote:

tamam teşekkür ederiz hımına s....kt.mn m.lı

verilebilecek en güzel cevabı vermişsin ağzına sağlık

• sanki pc platformu için
  • Ulan şu an oyun çıktı oyun yemin ederim mw3 ten daha iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.