Şimdi Ara

Sony, kızaklı yapıya sahip Vaio Duo 13 bilgisayar modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony, kızaklı yapıya sahip Vaio Duo 13 bilgisayar modelini duyurdu

Teknolojinin birçok farklı dalında hizmet veren önemli firmalardan Sony, kızaklı yapısı ile dikkat çeken Vaio Duo 13 modelini duyurdu.

Windows 8 Pro işletim sistemi üzerine kurulan Sony Vaio Duo 13, teknik olarak 13.3-inç 1920 x 1080 piksel Triluminos teknolojisiyle hazırlanmış (Sony'nin kendi geliştirdiği ve OLED ile eşdeğer renkler sunarken enerji tasarrufu sağlayan teknoloji) dokunmatik ekrana, Sony X-Reality görüntü motoruna (Videolar ve fotoğraflar üzerinde yer alan gürültüyü azaltarak, daha keskin görüntülerin ortaya çıkmasını sağlayan teknoloji), Intel Haswell işlemciye, 4GB RAM, 128GB SSD depolama birimine ve ayrıca 4G LTE, GPS, NFC, Wi-Fi, Bluetooth gibi kablosuz bağlantı özelliklerine sahip.

Üzerinde Exmor R CMOS teknolojisine sahip 8MP çözünürlüğünde kamera yer alan Sony Vaio Duo 13, bu sayede yüksek fotoğraf çekim kalitesi ortaya koyabiliyor. USB3.0 ve HDMI portları da üzerinde unutulmayan model, karbon fiber gövdesi sayesinde hem oldukça sağlam bir yapı hem de 1.35 kg ağırlık değeri ortaya koyabiliyor. Beraberinde doğal yazı deneyimi için stylus kalem gelen Vaio Duo 13'ün, 15 saat pil ömrü sunabildiği belirtiliyor ve cihaz kızaklı yapısı sayesinde tablet formuna bürünebiliyor.

Sony tarafından geliştirilen Vaio Duo 13, Haziran ayı içerisinde 1399$'dan başlayan fiyat etiketiyle satışa çıkacak. 

Sony, kızaklı yapıya sahip Vaio Duo 13 bilgisayar modelini duyurdu

• ne güzel şeysin sen öyle :)

• Hakkaten şahane olmuş.

• Vaio Duo 11'i daha yeni elime almak kısmet oldu, elime almak derken satın alarak değil tabi. Açıkçası resimlerdekinden çok daha ötede olduğunu dokunduğumda hissettim. Daha önceden uzaktan bakmama rağmen malzeme kalitesi ve zarafeti apayrı iken bu alet kim bilir neler hissettirir bana :D

• Süper görünüyor ama biraz pahalı olacak

• İt's a SONY
  • 2 bin tl yi geçmez ise sony'e dua edicem.. :) Yalnız kdv + kargo + kar payı nı hesaplarsak minimum 2 bin tl ilk giriş 2500 tl den açılacak gibi. :((

• Kalemi yeter! Kendisine söylenecek söz yok..
  • güzel tasarım olmuş ultrabook ve tablet melezi ürünlere olan ilgi her gün artıyor.
  • Beğendim
  • Kısa ama öz lansman videosu.Gerçekten güzel cihaz yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 6 Haziran 2013; 14:54:22 >
  • Çok beğendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: grafman09

2 bin tl yi geçmez ise sonye dua edicem.. :) Yalnız kdv + kargo + kar payı nı hesaplarsak minimum 2 bin tl ilk giriş 2500 tl den açılacak gibi. :((

11 inçlik modeli 3500tlden girmişti türkiye pazarına

• Allahım bu ne güzellik. Aysel gürel şerefsizim.

• quote:

Orijinalden alıntı: delihamza_a5

hakkaten cok sık tasarım yapmıs ama 13 tablet ıcın fazla gelıyo bana nedense. ve bı tablete 2000 kagıt vermek cok fazla be bılader. ne kadar guzel olursa olsun ıcım acır cok fena

2000 değil 3000 civarı olacaktır büyük ihtimal ve zaten ürün tablet değil, hibrit yapılı bir ultabook ya da laptop demek doğru olacaktır. Hatta gelişmiş bir alet, bir uzaylı :p :D

• 15 Saat pil omru mu? Benim iphone 10 Saat dayanmiyo abaninca. Yuh artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da Duo 11 gibi Japon uretimi ise bir tane dinebilirim.
    Agirligi da Duo 11 ile auni.
    Sony guzel islere imza atmaya devam ediyor.

• ah param olsa ah...
  • harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexstz -- 13 Haziran 2013; 9:00:28 >
  • Vaio Z'mi satip bunu siparis ettim gecen hafta.
    Basic donanima i7 islemci ve 8gb ram ve screen protector eklettirdim.
    Siparisim alindiktan sonraki 3 gun icinde Japonya'daki fabrikada istedigim degisikliklerle ciihaz hazirlandi.
    Japonya'dan kargoya verilen urun 36 saatte Los Angeles'da evime teslim edildi. Bana verilen tahmini tarihten 4 gun once urunu teslim ettiler. Adamlar inanilmaz guzel is cikardi.

Urun henuz elime ulasti, test etme firsati bulamadim. Vaio Z gibi cok ust duzey (kalite anlaminda) bir cihazi kullandiktan sonra dogrusu biraz cekincem vardi. Ancak Duo 13 hakikaten Japonlarin elinden cikmis. Birinci sinif bir isciligi var. ilerki gunlerde iyicene kurcalayip performansina da bakacagim.
    Sorulariniz olursa yaniamaya calisayim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.