Şimdi Ara

Tablete Whatsapp yükleme (rootsuz) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
4
Favori
20.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saol işe yaradı teşekkürler
  • chesmee kullanıcısına yanıt
    rica ederim
  • Oh be çok iyi oldu bunu öğrendiğim hemen indirdim yukledim sorunsuz bi şekilde çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    benim tabletime whatsapp sorunsuz bi şekilde yüklendi çalışıyor ama ben telefonumdaki numaraları göremiyorum bu numaraları nasıl görebilirim.
    Şimdiden Teşekkürler...
  • Hsn243 kullanıcısına yanıt
    tablette "kişiler" yada "rehber" gibi bir uygulama varsa ona kişileri ekleyebilirsin. ancak tek tek uğraşman lazım.
    veya gmail'e gir, oradan rehbere girip kişi ekleyebilirsin.
    toplu halde numaraları taşıma vardır muhtemelen. ama nasıl yapılır bilmiyorum.

• markette srt app guard yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: emregrs

markette srt app guard yok

linkini verdim. oradan indirebilirsin.
    chip'in (almanca) sitesi, yani güvenilir site.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Ben samsung tablet kullaniyorum. daha once kullanmistim whatsappi ama fabrika ayarlarina donunce gitti tabi simdi de indiremiyorum daha dorusu indiriyorum ama kurulmuyor yuklenemedi yazisi cikiyor en sonunda EL_turko nun yasadigi sorunu bende yasiyorum sanirim. Diger app i indirdim ama whatsappi kurulmadugundan programlarda gormuyor :/
  • Whatsapp eski sürüm apk bulup yükleyin yeni olan yüklenmiyo birde doğrula demeyin yükleme yaparken gene olmuyo doğrudan yükleyinwww.cepkutusu.com/getfile-1861
    Ben buran indirdim yüklendi
  • onayı geçemedim dostum sms telefona geliyor fakat giricek yer yok tablette

• Sms girecek yer yok,5 dakikalık süre geçtikten sonra ''Beni Ara'' seçeneği çıkıyor tablet ekranında onu seçiyorsun,numaranı gerekirse tekrar soruyorsa gireceksin ve seni arayacaklar telefondan,tam o sırada tablette de kodu girecek ekran açılıyor,sen telefondan duyduğun kodu oraya yazarsan iş bitmiştir..
  • f-a-t-i-h kullanıcısına yanıt
    beni ara dediğim zaman whatsapın sürümü degişik gibisinden bişeyler söylüyor siteden indirin vs vs aramıyor kısacası

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Bende bu sorun oluyor yardim lütfen
    Whats app son sürüm
    Ayrıca app guard da doğru adimlari izledim
     Tablete Whatsapp yükleme (rootsuz)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bymz12 kullanıcısına yanıt
    kusura bakma yardımcı olamam.
    ben yükleyeli çok uzun zaman oldu.
    whatsapp güncelleme falan aldı. şuan nasıl yapılır bilemiyorum.

• Orada ki beni ara seçeneğini seç ve seni arayacaklar telefondan ve kodu telefonda verecekler sende o kodu tablette belirtilen yere gireceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bymz12

Bende bu sorun oluyor yardim lütfen
    Whats app son sürüm
    Ayrıca app guard da doğru adimlari izledim
     Tablete Whatsapp yükleme (rootsuz)

Zaten doğru gidiyorsunuz. Beni ara diyeceksiniz. Telefonunuzdan söylenen onay kodunu tablete gireceksiniz.

Cevap verilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 28 Temmuz 2014; 17:00:04 >
  • Hala yuklemeyen varmi tabletlere?.whatsappin sitesinden apksini indirmeniz yeterli baska progrMada gerek yok si kartsiz tabletime direk apk olarak yükledim

• bu işlem şu anda işe yaramıyor sanırım. sms göndertmeyip ara dedigimizde uygulamanız değişmiş diyor aramıyor
  • hiç bir uygulamaya gerek kalmadan probook ve concord tablette vatsap kullanabiliyorum . ilgilenenler mesaj atsın
  • Galaxy note 10.1 2014 edition a what app kurdum doğruladı fakat mesaj gelmiyor gitmiyor. Gmail rehber Senkron yapıldı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.