Şimdi Ara

DC UNİVERSE ONLİNE [PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
2.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DC Universe Online Playstation 4'e Geliyor

Playstation 4, MMO ve free-to-play severleri kendine çekecek gibi

Sony'nin yeni nesil konsoluna free-to-play oyunların yağdığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Konsol henüz piyasaya çıkmadan çok önemli F2P oyunlar duyuruldu. Daha önce PC ve PS3 için piyasaya çıkan DC Universe Online PS4 için de piyasaya çıkacak.

Sony Online Entertainment tarafından yapılan açıklamaya göre DC Universe Online tıpkı Planetside 2 gibi bu yıl içinde Playstation 4 için yayınlanacak. Şu an için oyunun PS4 sürümünün ayrıntıları bilinmiyor, ama bu tarzı sevenlerin hoşuna gidecek bir haber

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-DC_Universe_Online_Playstation_4e_Geliyor-38779.htm

• yuh be ana konu açılmış hiç mesaj yok bu oyun ülkemizde pek sevilmiyor herhalde
  • Baslamayi deli gibi isteyip bir turlu bir tarafimin yemedigi oyun.

Korkuyorum cunku biliyorum esir alacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canikoblivan kullanıcısına yanıt
    daha önce oynadın mı pc'de falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

daha önce oynadın mı pc'de falan?

PS3'te satin aldim ama hic oynamadim ayni sebepten oturu. Adamlar deli gibi de expansion cikariyor oyun buyudukce buyudu gozumde.

• canikoblivan kullanıcısına yanıt
    benim PC'de 500 saat devirmişliğim var :) Zaten bizim PSNde yok oyun US PSN'de var. 8 kişilik partilerle takım olarak ilerlemek gerçekten zevkli oluyor tabi 4 ve 2 kişil dungeonlarda var.
  • Oyunun icerigini cok iyi biliyorum; DC ve Marvel'iyakindan takip ettigim icin bu oyunun da tum guncellemelerine bakiyorum ara ara.

Cikan expansionlar cok kaliteli. Daha yeni cikti bir tane hatta.

• Ben pc'de ilk çıktığı dönem oynadım , hemen Hulk yaptım kendime bir tane sanki orjinal bir fikirmiş gibi, her yerde gördüm hulk'tan sonra sogudum buz gibi :D Ama çok güzel oyundur, ps4'le beraber başlıcam yine
  • 24 gb mıydı neydi görünce korktum bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

24 gb mıydı neydi görünce korktum bende.

aynen indir indir bitmedi ama PS4 deki en iyi F2P oyundur desem kimse yadırgamaz heralde :)
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Indirsem mı ki bilemedim :)

• Afr0oo kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum, oynayıp beğenmezsen keşke indirmeseydim demeni istemem akk'nın yarısı resmen. Ben yedim bu ayın akksını
  • ps4 de US serverında oynayan arkadaşlar varsa birlikte oynayalım bir birimizi ekleyelim oyun gayet güzel ve eğlenceli
  • sizce indirsekmi 22 gb gözüm korktu yaw

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

sizce indirsekmi 22 gb gözüm korktu yaw

bence değer indir derim superkahramanları seviyorsan aslında 30 gb tamamen indirdikten sonra birde oyundayken indiriyor :D ben inene kadar şehire çıkamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbgstudios

quote:

bence değer indir derim superkahramanları seviyorsan aslında 30 gb tamamen indirdikten sonra birde oyundayken indiriyor :D ben inene kadar şehire çıkamadım

oyunun konusu ne dostum ne yapıyosun oyunda peki biraz anlatabilirmisin?
  • quote:

quote:

quote:

30 levele kadar görevler var onları yapıyorsun, oyunu iyi kötü öğreniyorsun. 30 levelden sonra 2-4-8 li dungeon dediğimiz görevler var onları yapıyorsun. Bu dungeonlardan kazandıklarınla üstüne başına item alıyorsun.

Şimdi US Serverında oyun EU serverine ne zaman gelir ben onu merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

quote:

quote:

quote:

30 levele kadar görevler var onları yapıyorsun, oyunu iyi kötü öğreniyorsun. 30 levelden sonra 2-4-8 li dungeon dediğimiz görevler var onları yapıyorsun. Bu dungeonlardan kazandıklarınla üstüne başına item alıyorsun.

Şimdi US Serverında oyun EU serverine ne zaman gelir ben onu merak ediyorum.

Teşekkür ederim anlattığın için, gelecek ay sonuna doğru indireyim, kotamızın yarısını götürecek yoksa

• Oyun içi harcamalara para vermeden de zevk alabilir miyiz bu oyundan ? Ve limit var mı oyunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

Oyun içi harcamalara para vermeden de zevk alabilir miyiz bu oyundan ? Ve limit var mı oyunda ?

limitin kralı var :) belli bir seviye ye gelince zaten dlc almadan ilerleyemiyorsun :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.