Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: tojblok , ReconTR
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.688
Cevap
2.083
Favori
2.377.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: By Trex

teşekkürler şansımızı deneyelim
  • Steamgifts sitesinin sistemi steam hesap ücretlendirmesi yapan sitelere göre biraz farklı, bazı oyunları ve geçmişte ücretsiz dağıtılmış oyunları sistem kabul etmiyor. Bu sebepten dolayı da çoğu kişi benzer sorunlarla karşılaşıyor ve siteye giriş yapamıyor. Eğer imkanın varsa 1-2 dolarlık bundle al hesabına tanımla ondan sonra dene muhtemelen sorun çözülecektir..
  • Selam beyler halihazırda devam eden çekiliş veya key var mıdır acaba
  • Arkadaşlar merhaba

Steamden yeni aldığım iki oyunu iade ettim. İadeyi kabul ettiler ve parayı kredi kartıma istedim. Bugün ile birlikte 3 gün olacak ve iade etmediler hala... Ne zaman ediyorlar acaba bir bilginiz varmı yardımcı olabilir misiniz?
  • Arkadaşlar steam hesabımızın değeri 100$ olmadan Steamgifts'de hesap açamıyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batcave

Arkadaşlar merhaba

Steamden yeni aldığım iki oyunu iade ettim. İadeyi kabul ettiler ve parayı kredi kartıma istedim. Bugün ile birlikte 3 gün olacak ve iade etmediler hala... Ne zaman ediyorlar acaba bir bilginiz varmı yardımcı olabilir misiniz?

kardeşim okuma yazmanız da mı yok 7 gün içinde diyor orda az sabredin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuhammedErogul

Arkadaşlar steam hesabımızın değeri 100$ olmadan Steamgifts'de hesap açamıyor muyuz ?

hayır açılmıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Batcave

Arkadaşlar merhaba

1-2 güne gelir genellikle 4 günde falan iade ediyorlar parayı ama 7 günlük bir süreç var bu kadar heyecana gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhantstkn

Selam beyler halihazırda devam eden çekiliş veya key var mıdır acaba

bir önceki sayfanın sonunda var 4 tane çekiliş
  • Dead Bits: CN9Z2 LYKWY 2BX??

Cubetractor: 0L8J5 IQNXY ??4JK

QuestRun: 5X??W AI59D LQK2X

İlk keyde soru işaretlerinin geldiği yer Audi'nin bir modeli, ikinci keydeki soru işaretleri plakası 45 olan şehrimizin ilk iki harfi ve son keydeki soru işaretleri ise toplamada toplandığı sayıyı değiştirmeyen sayının iki defa yanyana yazılmış hali XX gibi. Hadi size kolay gelsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motwikhan

bedava Grimoire: Manastorm
    http://www.pcgamer.com/get-a-free-key-for-grimoire-manastorm-with-bundle-stars/

Teşekkür ederim aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motwikhan

bedava Grimoire: Manastorm
    http://www.pcgamer.com/get-a-free-key-for-grimoire-manastorm-with-bundle-stars/

teşekkürler
  • Fork Parker's Holiday Profit Hike Oyunu Steamda Ücretsiz.
  • normal de ne kadar ki
  • http://steamcompanion.com/gifts/zePY/epigenesis/

epigenesis oyunu çekilişi , 5000 adet .
  • http://woobox.com/mrvsyz

facebook tan pc gamer ve epic bundle ı beğenin bedava kodunuz anında geliyor...
  • Fearless Fantasy: YCI6KF7??G4KEEZ

Aradaki soru işareti yerine gelecek iki harf periyodik cetvelde toprak alkali metaller listesinin en başında bulunuyor ve 2:2 koordinatlarında yer alıyor..

Not: Steam grubumuzda belli dönemlerde çekilişler düzenliyoruz fakat forum kuralları gereği gruplara üye toplamak yasakmış. Bu sebepten dolayı düzenlediğimiz çekilişleri buraya yazamıyorum ama yazmasam da isteyen herkes açık profil sayfamdan hangi gruptan bahsettiğimi bulabilir sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekimbebesi -- 27 Haziran 2015; 5:32:38 >

• Çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.