Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (199. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.682
Cevap
2.083
Favori
2.378.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scritous

quote:

Orijinalden alıntı: tarantula35

beyler böyle diyor neden ?

Nedeni orada yazıyor.

nasıl ya bende boş sayfa gözüküyor ?

• tarantula35 T kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen steamgifts.com sitesine girmeye çalışıyorsun ve bu uyarıyı alıyorsun. Özetle diyor ki hesabında 28 tane oyun var ve değeri 12.99$ siteye giriş yapabilmek için 100$'lık oyuna sahip olmalısın (ücretsiz dağıtılanları saymıyor), tekrar denemek istiyorsan 8 dakika bekle öyle dene diyor ama durum yine değişmez elindeki hesapla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: chackall

Muhtemelen steamgifts.com sitesine girmeye çalışıyorsun ve bu uyarıyı alıyorsun. Özetle diyor ki hesabında 28 tane oyun var ve değeri 12.99$ siteye giriş yapabilmek için 100$'lık oyuna sahip olmalısın (ücretsiz dağıtılanları saymıyor), tekrar denemek istiyorsan 8 dakika bekle öyle dene diyor ama durum yine değişmez elindeki hesapla..

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozkan27matrak

Beyler Cidden güzel oyun kodu varsa verebilirmisiniz steamda henüz 0 oyunum var :D Pmden atarmsıınz

https://www.indiegala.com/store

Bu sayfayı takip et. Her hafta ücretsiz oyun veriyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozkan27matrak O kullanıcısına yanıt
    70 TL üzerinde bir fiyata satılan ve indirimde bile çok fazla fiyatı düşmeyen bir oyunu sana ücretsiz olarak birinin vereceğini aklın alıyor mu?? Bu konunun amacı ücretsiz olarak çok sayıda (1M, 250k vb.) dağıtılan keylerin paylaşımı ya da bundle (paket) olarak alınan oyunlardan oynanmak istenmeyenlerin paylaşıldığı yer olması. Kimse tanımadığı birine yüksek ücrete sahip bir oyunu hediye etmez bunu kafanıza sokun artık..
  • valued at $97.96. Required value, $100.00. Please wait another 10 minutes before trying again. ile oyunun alamamak 2 dolar nedir arkadaş ya
  • oyunu vermiyo ki zaten kura sistemi var sanırım ben alamadım yani sıkıntı yok 100dolar muhabbetinde
  • gün içinde konuya steam key ve humble gift olarak bi kaç oyun koyayım bari madem böyle bi konu varmış

edit: vazgeçtim. arkadaş ne oyun meraklısıymışsınız zilyon tane mesaj geldi fazla oyun varsa gönder diye.

edit2: neyse laf ağızdan çıktı bi kere.

Legend of Grimrock
    NEZ00-4YF0L-GIFX4

Dungeon Defenders + All DLC
    0TWT8-IB87E-YPWVQ

English Country Tune
    304YH-TWIZ2-JHNGT

Rochard
    AEH2E-9EJAC-GK7W4

Rochard: Hard Times DLC
    F3E2Q-MJ8GL-Y52K9

Titan Quest
    A7077-TPQIW-4Y0DI

Duke Nukem 3D: Megaton Edition
    https://www.humblebundle.com/gift?key=7YERh2NGDUCnvrXA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 28 Şubat 2015; 19:37:16 >

• bu bölümün/konunun yetkilisi yok mu? dilencilerle milleti kazıklamaya çalışanlar temizlensin.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Titan Quest oyununu aldım çok teşekkür ederim Man Down
  • 6 oyun da alınmış. 1 kişi teşekkür etmiş.
  • Şurda zilyon kere dedik ki keyleri açık şekilde paylaşmayın geliyor misafir alıyor 6 keyi 1 adam alıyor v.s v.s özel mesaj şeklinde ilk isteyenlere yollamak bu kadar zor olmasa gerek ?
  • Şu forumun misafirlere açık olması kadar sinir bozucu bir olay yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

gün içinde konuya steam key ve humble gift olarak bi kaç oyun koyayım bari madem böyle bi konu varmış

edit: vazgeçtim. arkadaş ne oyun meraklısıymışsınız zilyon tane mesaj geldi fazla oyun varsa gönder diye.

edit2: neyse laf ağızdan çıktı bi kere.

Legend of Grimrock
    NEZ00-4YF0L-GIFX4

Dungeon Defenders + All DLC
    0TWT8-IB87E-YPWVQ

English Country Tune
    304YH-TWIZ2-JHNGT

Rochard
    AEH2E-9EJAC-GK7W4

Rochard: Hard Times DLC
    F3E2Q-MJ8GL-Y52K9

Titan Quest
    A7077-TPQIW-4Y0DI

Duke Nukem 3D: Megaton Edition
    https://www.humblebundle.com/gift?key=7YERh2NGDUCnvrXA

English oyununu aldım sağolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyunu alanlara hayırlı olsun
    mesaj atanlarla uğraşılacak gibi değildi 8-9 farklı kişi. hem de mesajı yazan kişiler şu oyun var mı demiyor fazla oyun var mı diyor amaç steam hesaplarını şişirmek.

misafir konusuna gelecek olursak bence de konu olarak olmasa bile attığımız mesajın bi gizlilik ayarı olması lazım, veya sadece üyelerin görebileceği şekilde spoiler tarzı butonlu bir şey eklenmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 28 Şubat 2015; 22:04:08 >
  • quote:

oyunu alanlara hayırlı olsun
    mesaj atanlarla uğraşılacak gibi değildi 8-9 farklı kişi. hem de mesajı yazan kişiler şu oyun var mı demiyor fazla oyun var mı diyor amaç steam hesaplarını şişirmek.

misafir konusuna gelecek olursak bence de konu olarak olmasa bile attığımız mesajın bi gizlilik ayarı olması lazım, veya sadece üyelerin görebileceği şekilde spoiler tarzı butonlu bir şey eklenmeli.

Hocam oyunları nereden temin ettiniz ? Humble tarzı bir site mi ? :) İstediğim 2-3 oyun var, satın almak istiyorum.
  • boolidge kullanıcısına yanıt
    dostum bende 2000'den fazla oyun stoğu var ilan açmaya üşeniyordum. şimdi ağır ağır üçer beşer ekliyorum ilana.
    zamanında humble, indie gala, bundle stars, kinguin, g2a nere denk geldiyse toplamıştım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 1 Mart 2015; 9:29:27 >
  • quote:

dostum bende 2000'den fazla oyun stoğu var ilan açmaya üşeniyordum. şimdi ağır ağır üçer beşer ekliyorum ilana.
    zamanında humble, indie gala, bundle stars, kinguin, g2a nere denk geldiyse toplamıştım :)

Bir kaç sayfa önce de senin yaşadığın olay geçti.Arkadaşın birisi oyunların keylerini yazdı.Dakikalar için kimin aldığı belli olmadan tüm oyunlar belkide tek hesaba gitti.Bunun önüne geçmek için şöyle bir önerim var.Elindeki oyunları buraya yaz.Kim hangi oyunu istiyorsa ona keyi pm yoluyla atarsın.Oyunu verdikten sonra buraya yazdığın mesajı düzenleyip oyunun yanına verildi yazarsın.Böylece tüm oyunlar bir kişiye gitmez hem de isteyenler istediği oyunu seçer
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    yok zaten bi site var şimdi bulamadım ama arıyorum, oyun kampanyası yapabiliyorsun. keyleri yüklüyorsun siteye, mail istiyor alacak kişiye random gidiyor key. bir ip'den 2. kez alamıyor mesela ayarı falan var.

bu arada yanlış anlaşılmasın, tüm stoğumu dağıtacak değilim, ara sıra promosyon yapıyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 1 Mart 2015; 11:03:45 >
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.